Jump to content

Νέο μέλος


Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός colt facelift του 2010 και δυστυχώς το τουτού μου δεν ζει πια.. ( η κολόνα είναι ακόμα εκεί). Έγινα μέλος πιστεύοντας ότι θα ενδιαφέρει κάποιους να αποκτήσουν ότι έχει απομείνει, σε λογικές τιμές εννοείται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων, φώτο από οτιδήποτε διαθέσιμο και πληροφορίες σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Θελω τον πισω προφυλακτηρα και το δηλωνω.... :crazysmile:

 

Καλως ηρθες φιλαρακι.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ορισες! Το Ralliart εχεις η το Colt 1.3L?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες δυστηχώς υπό τέτοιες συνθήκες,καλοπούλητα τουλάχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :clapping:

Θέλω το μοτέρ σου 8)

 

 

Το μοτέρ είχε μόλις 9000 km με σχετικά ήπιες συνθήκες οδήγησης και ελάχιστα ανοίγματα 3ης και 4ης ταχύτητας. Δεν έχει χτυπήσει καθόλου (η σύγκρουση έγινε με το πλάι, κολόνα οδηγού). Μέχρι τα Χριστούγεννα περίπου θα έχω κάνει το αυτοκίνητο κομμάτια οπότε αν ενδιαφέρεσαι το συζητάμε περίπου σε ένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Το μοτέρ είχε μόλις 9000 km με σχετικά ήπιες συνθήκες οδήγησης και ελάχιστα ανοίγματα 3ης και 4ης ταχύτητας. Δεν έχει χτυπήσει καθόλου (η σύγκρουση έγινε με το πλάι, κολόνα οδηγού). Μέχρι τα Χριστούγεννα περίπου θα έχω κάνει το αυτοκίνητο κομμάτια οπότε αν ενδιαφέρεσαι το συζητάμε περίπου σε ένα μήνα.

 

κανε δουλειά σου....περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...