Jump to content

ΝΕΟΣ ΣΤΟ CLUB


aspi

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους

Ειμαι κατοχος ενος colt cz3 απο το 2007 (παραλληλα εχω και μια alfa 156- οντας πολλα χρονια alfisti) με σχεδον 40000χλμ.

Ελπιζω να εχουμε μια καλη επικοινωνια και παραλληλα να βρω απαντησεις σε θεματα του αυτοκινητου που με απασχολουν.

Δεν σας κρυβω οτι to coltακι το περιμενα λιγο καλυτερο.Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

 

Τωρα που εισαι ενεργο μελος εχεις πολυ πραμα να διαβασεις χεχε.....οσο για το coltακι..ε τι να κανουμε θα μπορουσε να ειναι και καλυτερο...για αυτο υπαρχει και το forum και σε πολλα πραγματα το εχουμε κανει εμεις καλυτερο :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

welcome!έχω αρκετά φιλαράκια alfiστες οι πιο πολλοί με MiTo!παντως το 155αρι MiTo το περίμενα λίγο πιο γρήγορο,παρόλα αυτά όμως,τρομερό στρίψιμο με το Q2!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και καλη διαμονη στο φορουμ..να χαιρεσαι τον ιαπωνα σου και τον ιταλο σου..χεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους

Ειμαι κατοχος ενος colt cz3 απο το 2007 (παραλληλα εχω και μια alfa 156- οντας πολλα χρονια alfisti) με σχεδον 40000χλμ.

Ελπιζω να εχουμε μια καλη επικοινωνια και παραλληλα να βρω απαντησεις σε θεματα του αυτοκινητου που με απασχολουν.

Δεν σας κρυβω οτι to coltακι το περιμενα λιγο καλυτερο.Ευχαριστω εκ των προτερων

Kαλως ηρθες φιλαρακι....το 156 με τον twinspark δεν ειναι και οτι καλυτερο....

Ειχα 146 με αυτο το μοτερ σβελτο καλο αλλα καθε 20000 χλμ ηθελε υμαντες γιατι χαλαγε το ρουλεμαν του εκκεντροφορου και κρυο δουλευε σαν ντιζελ...απο ηλεκτρικα αστα....δεν ειναι τυχαιο που λενε πρεπει να εχεις alfa για να εισαι ολοκληρωμενος οδηγος...

Μαθαινεις τι να κανεις αν μεινεις στη μεση του πουθενα... :lolu:

 

Με το colt δεν τα εχεις αυτα.......

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες "αδερφε" μου! Τα λενε αυτα γιατι ζηλεουν! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...