Jump to content

Νέο αίμα!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.... Με λένε Αποστόλη και έχω ένα Mitsubishi Lancer του 2009!!! Ακόμα είμαι ένας από τους διαχειριστές του lancerclub.gr!!! Πήρα την απόφαση να κάνω register στο coltclub λόγο των κινήσεων που έχουν γίνει κι από τα δύο club ώστε να έρθουν πιο κοντά!!!! Και μια φωτό από το καμάρι μου!!!

post-5597-0-14704600-1317815746_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

welcome!αυξάνονται τα lancer βλέπω... :good:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.... Με λένε Αποστόλη και έχω ένα Mitsubishi Lancer του 2009!!! Ακόμα είμαι ένας από τους διαχειριστές του lancerclub.gr!!! Πήρα την απόφαση να κάνω register στο coltclub λόγο των κινήσεων που έχουν γίνει κι από τα δύο club ώστε να έρθουν πιο κοντά!!!! Και μια φωτό από το καμάρι μου!!!

 

καλως ηρθες αποστολη.!!

Link to comment
Share on other sites

Να το και το Lancer//club!!!! Καλως ορισες stolis86(Αποστολη)!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη θερμή υποδοχή όλους!!!

 

Welcome Αποστολη...!!! :thumbsu:

 

Όσο για αυτο που με είχες ρωτησει...ορίστε ;) http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=1316

 

Ευχαριστώ, τα υπόλοιπα θα τα πούμε από κοντά στην κοινή μας συνάντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

stolis86 καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...