Jump to content

καλησπέρα παίδες


Recommended Posts

καλησπέρα παίδες , ψάχνοντας λοιπόν και εγώ για το check engine light που τελικά ήταν η πεταλούδα-πεταλουδίτσα αλλα και ψάχνοντας ένα ωραίο καλυμμα για το ταμπλό μου, βρήκα το forum , πολύ καλο με πολλές ενότητες και σωστή πληροφόρηση από όλα τα παιδιά και bravo , καλός σας βρήκα λοιπόν , ζητω η αμαξάρα μας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες alexironaek!! :thumbsu:

Ποιο Colt διαθετεις?

Link to comment
Share on other sites

έχω διαβάσει ήδη κανόνες κτλ :D , ξανά καλός σας βρήκα λοιπόν ;) , ήδη έχω διαβάσει αρκετά από τα posts σας , χάχα , έχω το μοντέλο του 2005 , δυστυχώς τα πρώτα χρονια το οδηγούσε η μητέρα μου και είχε ένα ατύχημα σε μια κατηφόρα μια μέρα με ψιλόβροχο που λέει και το τραγούδι με αποτέλεσμα να ανοίξουν και οι 2 αερόσακοι μιας και δεν είχε κλειστό του συνοδηγόυ.o σαρακάκης ήθελε πολλά λεφτά και το πήγαμε σε έναν γνωστό μου που με 2.000 μας το έφτιαξε , δυστυχώς χωρίς αερόσακους , και από τότε το πήρα εγώ ως καλύτερος οδηγός και αφησα το άλλο με αερόσακους να το οδηγάνε οι δικοί μου. το προσέχω παρα πολύ , και αυτό αλλα και τον τρόπο που οδηγάω γιατί μια ζωή την έχουμε , χάχα , αυτό έγινε τα πρώτα 2 χρονια , από τότε (2007) δεν έχει παρουσιάσει κάτι παρα το τράκο , εκτος από την πεταλούδα που σας ειπα και πιο πάνω (ε και λίγο η μπαταρία αλλα αυτό δεν πειράζει) , αυτή είναι η ιστορία της αμαξαρας μου , χέχε ,το έχω πάει αρκετά ταξιδάκια και γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος.ακομα και με το ατυχημα εχει βγει σκυλι

Link to comment
Share on other sites

alexironaek καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club!!!παντως απο οτι καταλαβα πρεπει

να εισαι πολυ ευχαρος ανθρωπος!!!!

Link to comment
Share on other sites

έχω διαβάσει ήδη κανόνες κτλ :D , ξανά καλός σας βρήκα λοιπόν ;) , ήδη έχω διαβάσει αρκετά από τα posts σας , χάχα , έχω το μοντέλο του 2005 , δυστυχώς τα πρώτα χρονια το οδηγούσε η μητέρα μου και είχε ένα ατύχημα σε μια κατηφόρα μια μέρα με ψιλόβροχο που λέει και το τραγούδι με αποτέλεσμα να ανοίξουν και οι 2 αερόσακοι μιας και δεν είχε κλειστό του συνοδηγόυ.o σαρακάκης ήθελε πολλά λεφτά και το πήγαμε σε έναν γνωστό μου που με 2.000 μας το έφτιαξε , δυστυχώς χωρίς αερόσακους , και από τότε το πήρα εγώ ως καλύτερος οδηγός και αφησα το άλλο με αερόσακους να το οδηγάνε οι δικοί μου. το προσέχω παρα πολύ , και αυτό αλλα και τον τρόπο που οδηγάω γιατί μια ζωή την έχουμε , χάχα , αυτό έγινε τα πρώτα 2 χρονια , από τότε (2007) δεν έχει παρουσιάσει κάτι παρα το τράκο , εκτος από την πεταλούδα που σας ειπα και πιο πάνω (ε και λίγο η μπαταρία αλλα αυτό δεν πειράζει) , αυτή είναι η ιστορία της αμαξαρας μου , χέχε ,το έχω πάει αρκετά ταξιδάκια και γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος.ακομα και με το ατυχημα εχει βγει σκυλι

Ωραια!! Καλοταξιδο να ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...