Jump to content

Κοινή Συνάντηση με το LANCERCLUB.GR


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

την μεθεπομενη μηπως εχουνε ερθει και τα xenon Μου..χεχε

Link to comment
Share on other sites

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10 !!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 99% ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17:00...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΕΝΤΟΣ Σ/Κ !!

 

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/10 !!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 99% ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17:00...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΕΝΤΟΣ Σ/Κ !!

 

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

στης 17:00 ειναι μια χαρα οχι πιο αργα παρακαλω αν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

ελεος-

δεν ειναι προσωπικη συναντηση να κανονιζουμε ο καθενας ποτε μπορει ο καθενας κ ποτε οχι -κ εγω θα λειπω το επομενο σκ ,τι σημαινει ,οτι επειδη ειμαι διαχειρηστης πρεπει να αλλαξω την ημερομηνια ???

Για αυτο ειναι οι δαιχειρηστες για να τα κανονιζουνε

Σοβαρευτειτε κ μην ξεχειλιζετε τις σελιδες γιατι θα αρχισω να μοιραζω ΒΑΝ :growl: :turkey: :diablo: :startle: :startle:

Link to comment
Share on other sites

ελεος-

δεν ειναι προσωπικη συναντηση να κανονιζουμε ο καθενας ποτε μπορει ο καθενας κ ποτε οχι -κ εγω θα λειπω το επομενο σκ ,τι σημαινει ,οτι επειδη ειμαι διαχειρηστης πρεπει να αλλαξω την ημερομηνια ???

Για αυτο ειναι οι δαιχειρηστες για να τα κανονιζουνε

Σοβαρευτειτε κ μην ξεχειλιζετε τις σελιδες γιατι θα αρχισω να μοιραζω ΒΑΝ :growl: :turkey: :diablo: :startle: :startle:

 

το οτι ειπαμε την γνωμη μας δεν σημαινει οτι εμεις κανονιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

απο την μερια μας το δημοψηφισμα εκλεισε και καταληξαμε η συναντηση να γινει την Κυριακη 16 του μηνα ωρα 5 το απογευμα στο Alma Libre που βρισκεται στην παλληνη,Εθνικής Αντιστάσεως 41Β.

 

βασικα θα περιμενουμε και απο τον Βαγγελη να επιβεβαιωση αν το Alma Libre ειναι καταλληλο για την συναντηση μας.

Link to comment
Share on other sites

To Αlma Libre εχει parking 20-25 αυτοκινητα το πολυ στριμωγμενα...!! Δεν ειναι οτι καλυτερο μπορω να πω...ενω γενικα ειναι ωραιο μαγαζακι !!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπαρξει αρκετος χωρος καποιοι θα παρκαρουν εξω απο το μαγαζι επι του δρομου....μπροστα επισης χωραει αλλα 5 αυτοκινητα και αν κλεισουμε απο νωρις θα κανονισω να κρατηθουν αυτες οι θεσεις...Καλο θα ναι να ξερουμε λιγο στο περιπου τον αριθμο των ατομων αλλα κυριως των αυτοκινητων αν προκειται για αλμα λιμπρε :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπαρξει αρκετος χωρος καποιοι θα παρκαρουν εξω απο το μαγαζι επι του δρομου....μπροστα επισης χωραει αλλα 5 αυτοκινητα και αν κλεισουμε απο νωρις θα κανονισω να κρατηθουν αυτες οι θεσεις...Καλο θα ναι να ξερουμε λιγο στο περιπου τον αριθμο των ατομων αλλα κυριως των αυτοκινητων αν προκειται για αλμα λιμπρε :)

 

εμεις μεχρι στιγμη ειμαστε 15 αυτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

εμεις μεχρι στιγμη ειμαστε 15 αυτοκινητα.

κι εμεις εχουμε δηλωσει γυρω στα 13 , πες συνολο ενα 30αρι....:/ πρεπει να κλειστουν οι μπροστα θεσεις και να παμε και λιγο νωρις ωστε να εχουμε ανεση και για τις πισω αν προκειται για αλμα λιμπρε...:/ ας μας πει και ο xvibes τι πιστευει για να κανονισουμε σημερα το μερος :)

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να κλεισουμε ολο το πισω parking του μαγαζιου το θεωρω αδυνατο !! Κυριακη θα εχει σιγουρα καποιους πελατες νωριτερα απο μας....!! Αμα μπορεις jimako ρωτησε τον...αν μπορει να το κρατησει ολο για την συναντηση !! Σε περιπτωση που δεν χωραμε θα παρκαρουμε και οπου τριγυρω γινεται εκτος αν το μαγαζι που ελεγε ο dellas εχει τοοοοοοοοοσο μεγαλο Parking

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να κλεισουμε ολο το πισω parking του μαγαζιου το θεωρω αδυνατο !! Κυριακη θα εχει σιγουρα καποιους πελατες νωριτερα απο μας....!! Αμα μπορεις jimako ρωτησε τον...αν μπορει να το κρατησει ολο για την συναντηση !! Σε περιπτωση που δεν χωραμε θα παρκαρουμε και οπου τριγυρω γινεται εκτος αν το μαγαζι που ελεγε ο dellas εχει τοοοοοοοοοσο μεγαλο Parking

 

 

αυριο θα περασω να τον ρωτησω τι μπορουμε να κανουμε, για τι ωρα λεμε την συναντηση?? θεωρω αδυνατο να κρατησει ενα ολοκληρο παρκινγκ μονο για εμας :/ θα μαθω αυριο λοιπον τι μπορει να γινει..

Link to comment
Share on other sites

To παρκινγκ που λεει ο δελλας στην ελευσινα δεν ειναι ακριβως παρκινγκ ιδιωκτητος χωρος απλα παρκαρουμε εξω απο το μαγαζι ο ενας πισω απο τον αλλον

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καμια περιπτωση να παμε στο yiallou που ξερω οτι εχει τεραστιο parking?

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

14. pipilas

15 .george flokas+1(kalitera "gi allou" sta spata)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιλησα και με della απο LANCERCLUB και αποφασισαμε οτι το μαγαζι θα ειναι το Giallou Club στα Σπατα !!

 

http://www.giallouclub.gr/

 

https://www.facebook.com/pages/giallou-club/53376874651?sk=info

 

Αυριο θα παω ο ιδιος εχω μιλησει με υπευθυνο του καταστηματος !!

 

Η ωρα συναντησης ειναι 17.00 αλλα επειδη λογικα θα γινει και φωτογραφηση ισως το κανουμε μιση ωριτσα πιο νωρις !!

 

H φωτογραφηση λογικα θα γινει στο πολυ μεγαλο Parking του Αττικου Παρκου που ειναι διπλα :D Αυριο θα αναρτησω φωτογραφιες και οδηγιες !!

Link to comment
Share on other sites

απλα αν γινεται παιδια οποιος μενει προς βορεια προαστια..η ειτε αγια παρασκευη νεα ιωνια κλπ να παμε μαζι γτ δεν γνωριζω που ακριβως ειναι.

Link to comment
Share on other sites

απλα αν γινεται παιδια οποιος μενει προς βορεια προαστια..η ειτε αγια παρασκευη νεα ιωνια κλπ να παμε μαζι γτ δεν γνωριζω που ακριβως ειναι.

 

 

φιλε μου μενω παλληνη...ελα παλληνη και ακολουθας ;) θα μιλησουμε

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω μια ιδεα?Εμεις οι γειτονες π.χ jimakos,xvibes εγω μπορουμε να συναντηθουμε καπου και να παμε ολοι μαζι αν βεβαια θελετε

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω μια ιδεα?Εμεις οι γειτονες π.χ jimakos,xvibes εγω μπορουμε να συναντηθουμε καπου και να παμε ολοι μαζι αν βεβαια θελετε

 

o xvibes θα ξεκινησει μια ωρα νωριτερα για να φτασει στην ωρα του!!!! :crazysmile: :crazysmile: :crazysmile: :crazysmile:

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω μια ιδεα?Εμεις οι γειτονες π.χ jimakos,xvibes εγω μπορουμε να συναντηθουμε καπου και να παμε ολοι μαζι αν βεβαια θελετε

 

 

δεν εχω θεμα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...