Jump to content

Κοινή Συνάντηση με το LANCERCLUB.GR


Recommended Posts

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Το Γι'αλλου ειναι αλλου!! :p επρεπε ομως καλοκαιρι να γινει να εχει μωρα στην πισινα xD χαχαχαχαχαχαχα φιλε borbo ποια λες? επειδη μενω εδω κοντα σιγουρα θα την ξερω αλλα εχει αρκετες παρομοιες εδω :/ μαθε και ενημερωσε ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ο φιλος borbos αναφερεται στο alma libre στην παλληνη...ειναι πολυ ωραιο μαγαζι, παρκινγκ πισω απο το μαγαζι και με 4-5 θεσεις μπροστα!! ειναι πολυ σωστο μερος επισης και λιγοτερο κυριλε απο το γιαλλου! επειδη ξερω ατομα που δουλευουν εκει μπορω να κανονισω ευκολα κρατησεις :)

 

http://www.facebook.com/pages/Alma-Libre-Peoples-CafeBar/199128226791696 link του μαγαζιου στο fb

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο ψαξιμο την βρηκα,το μαγαζι λεγεται alma libre και ειναι στην παλληνη,Εθνικής Αντιστάσεως 41Β Παλλήνη!το μαγαζι ειναι πιστευω οτι ψαχνουμε!εχει μεγαλο χωρο να παρκαρουμε το μαγαζι και η προσβαση ειναι πανευκολη μεσω αττικης οδου ή μαραθωνος!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο ψαξιμο την βρηκα,το μαγαζι λεγεται alma libre και ειναι στην παλληνη,Εθνικής Αντιστάσεως 41Β Παλλήνη!το μαγαζι ειναι πιστευω οτι ψαχνουμε!εχει μεγαλο χωρο να παρκαρουμε το μαγαζι και η προσβαση ειναι πανευκολη μεσω αττικης οδου ή μαραθωνος!!!

 

και εχει και αμεση προσβαση στα ''σκοταδια'' για πατηματαα :roadrage: :p

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν ηθελα να το πω γιατι ποτε το club μας δεν ηταν υπερ της κοντρας!!! :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

μεσα για καφε και σκοταδια.!!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα για καφε και σκοταδια.!!!

 

το βασικο ειναι το καφεδακι να τα πουμε...τα υπολοιπα θα συζητηθουν απο κοντα :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν ηθελα να το πω γιατι ποτε το club μας δεν ηταν υπερ της κοντρας!!! :roadrage: :roadrage: :roadrage:

 

 

Δεν θα μιλάει για κόντρα ο Jim@kos. Μάλλον για "σύγκριση αυτοκινήτων"..

Link to comment
Share on other sites

Ποιός μίλησε για κόντρες??Πιπέρι..!! Φιλικές αναζητήσεις του εσωτερικού ψυχόκοσμου και

του αορίστου "εγώ" θα κάνουμε..excl.gif

Link to comment
Share on other sites

στα στερ αγιους αναργυρους

Link to comment
Share on other sites

Το Γι'αλλου ειναι αλλου!! :p επρεπε ομως καλοκαιρι να γινει να εχει μωρα στην πισινα xD χαχαχαχαχαχαχα φιλε borbo ποια λες? επειδη μενω εδω κοντα σιγουρα θα την ξερω αλλα εχει αρκετες παρομοιες εδω :/ μαθε και ενημερωσε ;)

 

στο Γι'αλλου πηγα χτες το βραδυ.

για το καλοκαιρι με την πισινα ειναι μια χαρα αλλα για τωρα οχι και το παρκινγκ ειναι πολυ μικρο.

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο ψαξιμο την βρηκα,το μαγαζι λεγεται alma libre και ειναι στην παλληνη,Εθνικής Αντιστάσεως 41Β Παλλήνη!το μαγαζι ειναι πιστευω οτι ψαχνουμε!εχει μεγαλο χωρο να παρκαρουμε το μαγαζι και η προσβαση ειναι πανευκολη μεσω αττικης οδου ή μαραθωνος!!!

 

αν πιστευεις οτι ειναι καταλληλο για την συναντηση μας συμφωνω και εγω.

 

παντως και στην Ελευσινα το IRIS που προτεινα ειναι πολυ καλο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός μίλησε για κόντρες??Πιπέρι..!! Φιλικές αναζητήσεις του εσωτερικού ψυχόκοσμου και

του αορίστου "εγώ" θα κάνουμε..excl.gif

 

χαχαχαχαχα κλαιωωω xD

Link to comment
Share on other sites

αν πιστευεις οτι ειναι καταλληλο για την συναντηση μας συμφωνω και εγω.

 

παντως και στην Ελευσινα το IRIS που προτεινα ειναι πολυ καλο.

 

το ξερω το μαγαζι που λες αλλα πιστευω στην παλληνη ειναι πιο ωραια!εχουμε και κονε με το jimako για τραπεζακια κτλ!!

Link to comment
Share on other sites

Και πιο ωραια γτ εχω παει στο yiallou και πιο κοντα

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα δεν εχει φτιαχτει ακομη το coltaki μου...οποτε αν θελει καποιος να με παρει μαζι του θα του ειμαι υποχρεος...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα δεν εχει φτιαχτει ακομη το coltaki μου...οποτε αν θελει καποιος να με παρει μαζι του θα του ειμαι υποχρεος...

αν σε βολευει εγω μενω νεα φιλαδελφεια συνορα με νεα ιωνια-μεταμορφωση.. αν μενουμε κοντα μπορω να περασω να σε παρω..κανενα προβλημα.!!

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

12. makkeio

13. ΦΩΤΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει βγει η αποφαση ποτε θα παμε και που?

Link to comment
Share on other sites

αν σε βολευει εγω μενω νεα φιλαδελφεια συνορα με νεα ιωνια-μεταμορφωση.. αν μενουμε κοντα μπορω να περασω να σε παρω..κανενα προβλημα.!!

 

μπορω να βγω πανω στην ηρακλειου..αν σε βολευει πες μου...

Link to comment
Share on other sites

μπορω να βγω πανω στην ηρακλειου..αν σε βολευει πες μου...

καλογρεζα αν δεν κανω λαθος δεν ειναι μετα την γεφυρα της νεας ιωνιας που περνας απο κατω..και απο πανω ειναι η γαλατσιου?

αν ειναι εκει ερχομαι και σε παιρνω απο ενα σημειο οταν μου πεις..δεν παιζει θεμα..ουτε 5 λεπτα δεν εισαι απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...