Jump to content

Κοινή Συνάντηση με το LANCERCLUB.GR


Recommended Posts

Μεσα στον Οκτώβρη θα πραγματοποιηθεί απο κοινου συνάντηση με το LancerClub !! Οποτε θα ηταν καλο να δωσουμε ενα δυναμικο παρών.

 

Aκομα δεν έχει αποφασιστει ημ/νια διεξαγωγης αλλα θα ειναι σιγουρα μια απο τις Κυριακές του μήνα ωστε να μπορουν οσο το δυνατον περισσοτεροι !

 

Οσο για τον τοπο διεξαγωγης προς το παρον λέμε για το Zen Cafe Λεωφόρος Φυλής 143 Άνω Λιόσια (ακομα τιποτα βεβαια δεν ειναι σιγουρο και οπωσδηποτε να ξεφυγουμε λιγο και απο το ΣΕΦ-ΖΑΧΟ)

Αν εχει καποιος αλλος να προτεινει κατι αλλο ειναι δεκτο απλα να έχει μεγαλο Parking.

 

Θα υπαρξει περαιτερω ενημερωση για τα παραπανω ζητηματα, για αυτο stay tuned !

 

 

 

ΥΓ. Μπορείται να δηλώσετε απο τωρα συμμετοχες !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

1.panoshp (μεγαλο χωρο εχει αν ξερεις στα jumbo στην εθνικι οδο στην βαρυμπομπη ...εχει ενα μεγαλο parking ..στο λεω γιατι εκει ειχα πετυχει μια μερα συναντηση mx-5 )

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

 

O χώρος που λες Πανο εχει καποιο καφε...κατι ? ή ειναι απλα Parking γιατι δεν πολυ γνωριζω το μερος.... :startle:

Link to comment
Share on other sites

κοντα καφετερια εχει στην βαρυμπομπη στην πλατεια ....και εχει και μερος να ππαρκαρεις εκει ..... ή αλλιως κοντα για καφε εχει κιφισια που ειναι λιγο μακρεια απο εκει ..... απλα δεν εχει ακριβως διπλα καφετερια ειναι κανενα 5 λεπτο το πολυ με το αυτοκινιτο

Link to comment
Share on other sites

στην πλατεια της βαρυμπομπης καθε κυριακη γινεται πανικος και δεν εχει και Parking ωστε να ειναι ολα τα αυτοκινητα μαζι!μπορουμε να παμε στο escape center στο ιλιον με ανετο Parking.επισης μια καλη ιδεα ειναι κοντα στο ιατρειο του chris(Έξοδος Υ8 Παλλήνης-Ραφήνας )που εχει μια καφετερεια με ανετο και μεγαλο Parking!!

Link to comment
Share on other sites

στην πλατεια της βαρυμπομπης καθε κυριακη γινεται πανικος και δεν εχει και Parking ωστε να ειναι ολα τα αυτοκινητα μαζι!μπορουμε να παμε στο escape center στο ιλιον με ανετο Parking.επισης μια καλη ιδεα ειναι κοντα στο ιατρειο του chris(Έξοδος Υ8 Παλλήνης-Ραφήνας )που εχει μια καφετερεια με ανετο και μεγαλο Parking!!

 

 

 

+1000!! πολυ ωραια καφετερια στην εξοδο Υ8!!! επιβεβεωνω !! και διπλα ειναι τα σκοταδια xD

Link to comment
Share on other sites

jimakos θυμασαι πως λεγεται?παλια ειχαμε πει να κανουμε ολες τις συναντησεις μας εκει!

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορει να εχει κοσμο αλλα ενταξει δεν θα ειναι και τοσο τραγικα ..... εγω δεν εχω προβλημα παιδια μεσα ειμαι σε ολα .... ;)

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

Link to comment
Share on other sites

ααα ωραια ...τοτε καλυτερα να την κανουμε την συναντηση στο ελλινικο στο αεροδρομιο για να χωραμε .... :p πλακα πλακα δεν ειναι και ασχημη ιδεα ...αν ειναι βεβαια ανοιχτο δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

jimakos θυμασαι πως λεγεται?παλια ειχαμε πει να κανουμε ολες τις συναντησεις μας εκει!

 

 

αν αναφερομαστε στο ιδιο , λεγεται ''Γι'αλλου''!!

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

 

 

Όπου θέλετε για την συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8.arkas (aν δεν δουλευω)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.

 

ηθελα να ρωτησω πως θα σας φαινοταν να πηγαιναμε Ελευσινα.

 

στην παραλια Ελευσινας στο IRIS το παρκινγκ ειναι πολυ ανετο και η καφετερια ειναι πολυ καλη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν την ξερω την καφετερια Ελευσινα αλλα πολυ καλη λυση ειναι το "Γι'αλλου" αν και δεν εχω παει εχει πολυ μεγαλο παρκινγ οπως μου λενε και το μαγαζι ειναι απλα....

 

http://www.giallouclub.gr

 

https://www.facebook.com/pages/giallou-club/53376874651?sk=wall

Link to comment
Share on other sites

1. panoshp

2. xvibes

3. Mitsaras

4. Κezar

5. Hill

6. dim14

7. Θηριο

8. arkas (aν δεν δουλευω)

9. Jim@kos

10. adreas

11. φωτης

Link to comment
Share on other sites

αν αναφερομαστε στο ιδιο , λεγεται ''Γι'αλλου''!!

 

οχι δεν λεω αυτο εγω,θα παρω τον doc να ρωτησω πως λεγεται!

Link to comment
Share on other sites

Δεν την ξερω την καφετερια Ελευσινα αλλα πολυ καλη λυση ειναι το "Γι'αλλου" αν και δεν εχω παει εχει πολυ μεγαλο παρκινγ οπως μου λενε και το μαγαζι ειναι απλα....

 

http://www.giallouclub.gr

 

https://www.facebook.com/pages/giallou-club/53376874651?sk=wall

 

 

καλη φαινεται.:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.

 

ηθελα να ρωτησω πως θα σας φαινοταν να πηγαιναμε Ελευσινα.

 

στην παραλια Ελευσινας στο IRIS το παρκινγκ ειναι πολυ ανετο και η καφετερια ειναι πολυ καλη.

 

βαγγελη στο ιδιο που ειχαμε παει πριν 1 μηνα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...