Jump to content

Καλώς σας βρήκα


anastazio

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα παίδες!!! Είμαι απο Αθήνα φοιτητής μηχανολογίας ακόμα. Σκεύτομαι να αγοράσω colt czt και ελπίζω εδώ εκτός απο την ευχάριστη παρέα σας να βρώ και πολλά άλλα ενδιαφέροντα.Είναι το δεύτερό μου αυτοκίνητο και όπως καταλαβαίνετε θέλω να πιστεύω ότι το coltaki θα με καλύψει σε όλους τους τομείς.Μακάρι να τα πούμε και απο κοντά σε κάποια συνάντηση..... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

 

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΟΥΡΜΠΑΚΙ....ΤΟ COLT ΘΑ ΣΕ ΚΑΥ....ΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΑΜΑΞΑΚΙ :thumbsu: και φυσικα σε περιμενουμε στην επομενη συναντηση οταν με το καλο γινει !!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε!Θα σε καλύψει απόλυτα πιστεύω το Coltακι μην μασάς!Είναι μπόμπα!:roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες,και με το καλό να προβείς στην αγορά του :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

καλώς το συνάδελφο μηχανολόγο!στα τει αθήνας είσαι?καλές αγορές εύχομαι!ιδίως αν το κάνεις test drive είναι σίγουρο οτι θα το αγοράσεις! ;)

Link to comment
Share on other sites

καλώς το συνάδελφο μηχανολόγο!στα τει αθήνας είσαι?καλές αγορές εύχομαι!ιδίως αν το κάνεις test drive είναι σίγουρο οτι θα το αγοράσεις! ;)

 

φίλε μου εγώ είμαι στο τμήμα Εκπαιδευτικών Μηχανολογίας Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. (παλιά Σελετε ) .......

Καλώς σας βρήκα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...