Jump to content

Χαίρε από Βόλο!


FRee-tezas

Recommended Posts

Σας χαιρετώ.

"Φίλαθλος" της αυτοκίνησης από Βόλο, ο οποίος ΔΕΝ είναι όμως κάτοχος Colt (τουλάχιστον)

 

Είμαι jap lover (μιας κ υπήρξα κάτοχος 2 Civic της προηγούμενης 10ετίας) "εγκλωβισμένος" σε σώμα φτωχού συγγενή VAG, ενός ΙΒΙΖΑ 20VT.

 

Σκοπός της εγγραφής μου στη παρέα σας είναι η επιθυμία αγοράς ενός Colt , CZ3 μιας κ δε "χωράει" 2ο τουρμπάτο στην οικογένεια. (όχι πως δε με γοητεύει το CZT!!!!)

Θα θελα να μάθω 2-3 πραγματάκια για το συγκεκριμένο εργαλειάκι προτού προβώ στη πιθανή αγορά του.

 

Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες,επίζω να βρεις ότι απάντηση ζητάς εδώ, γι'αυτό είναι όλα τα παιδιά :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!! ΚΙ εγώ από Βόλο είμαι, έχω ένα ανθρακί czt με μαύρες ζάντες, ο αδερφός μου κάνει παρέα με το Μιχάλη που έχει το ασημί TYPE R!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσόρισμα!

 

@Revolver: Mission Accomplished, κανόνες διαβάστηκαν!

 

@Narmel: Δε πιστεύω να είσαι εσύ το παλικάρι που ήθελε να μας κανονίσει άνοιγμα ο Γιωργάκης; !!!

(Τον Mike με το πριόνι εννοείς!!!)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για ποιον Γιώργο λες? δεν ξέρω τπτ για πάτημα μεταξύ μας, στα πόσα παίζεις εσύ?

Link to comment
Share on other sites

@berretas84: Thanks!

 

@Narmel: Άμα δε ξέρεις το Γιώργη, άκυρο, οκ!

 

Δε ψάχνομαι για πάτημα κ τ'αμάξι μου δεν είναι κανένα "ψαγμένο" ιδιαίτερα. Τυπικό 20VT, Φ-Π-"Ε" (με μαμά καταλύτη)

 

Αφού έχουμε κοινούς γνωστούς, μπορεί κ να βρεθούμε για κάνα καφεδάκι κ τα λέμε τότες!

(Αλήθεια πως κ ξέρεις ότι ξέρω το Μιχάλη; !!!) (με πμ αν θες!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ξαναμανα για το καλωσόρισμα (πολύ ζεστό club, μπράβο σας!)

 

@mitsosts: Μωρέ φανερο-japan είμαι, δε κρύβομαι-ντρέπομαι να το πω! Τ'αμάξι μας "χαλάει"!!

 

(Εχε χάρη που κάνει τη δουλειά του με το παραπάνω κ δε μου κάνει η καρδιά να το δώσω...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...