Jump to content

Τελικα ειμαστε πολλοι!


MISS CZ3

Recommended Posts

Γεία σας παιδια,

ειμαι κατοχος ενος μικρου μαυρου COLT CZ3 , δεν ειχα ακουσει ποτε να δω αν υπαρχει καποιο Club για COLT και ειλικρινα εντυπωσιαστηκα οταν

το ειδα!!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome miss!όλο και κάποιος x-vibes θα κάνει τα φωτο-μαγικά του και θα δεις φώτο από colt mate!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome !!! Εισαι ενεργο μελος τώρα :thumbsu:

 

 

Colt σε μάτ έχω δει μονο ένα και το ξέρει ο HILL το παιδι που το εχει....είχε ερθει σε συναντηση στο Ζάχο !! Ηταν ολο κοκκινο μάτ με μαυρο ματ καπό-οροφή-αεροτομη και νομιζω και πορτμπαγκαζ να πω την αληθεια δεν τρελαθηκα καθολου !!

 

Και απο οσα ματ αυτοκινητα εχω δει...το μοναδικο χρωμα που αξιζει σε ματ στο colt ειναι μαλλον το ανθρακι...!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome !!! Εισαι ενεργο μελος τώρα :thumbsu:

 

 

Colt σε μάτ έχω δει μονο ένα και το ξέρει ο HILL το παιδι που το εχει....είχε ερθει σε συναντηση στο Ζάχο !! Ηταν ολο κοκκινο μάτ με μαυρο ματ καπό-οροφή-αεροτομη και νομιζω και πορτμπαγκαζ να πω την αληθεια δεν τρελαθηκα καθολου !!

 

Και απο οσα ματ αυτοκινητα εχω δει...το μοναδικο χρωμα που αξιζει σε ματ στο colt ειναι μαλλον το ανθρακι...!!

ε ποιό άλλο χρώμα θα διάλεγες εσύ?? :lolu: πάντως πέρα από την πλάκα κι εγώ πιστεύω μόνο σε ανθρακί λεεί το ματ στο colt λόγω μεγέθους μάλλον..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...