Jump to content

ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ COLT CZT ME PRO CEED 1.6


Recommended Posts

παιδες οτι λεει ο τιτλος.ψαχνω για το συγκεκριμενο αμαξι εδω και αρκετο καιρο.αν καποιος ενδιαφερεται για ανταλλαγη με το δικο μου ας το συζητησουμε.ειναι μοντελο 7/09 με 30.000 χλμ.το αμαξι ειναι σε καινουρια κατασταση.παρακαλω ν μεινει το θεμα καθαρο.οποιος ενδιαφερθει πραγματικα μονο pm.ευχαριστω εκ των προτερω!

Link to comment
Share on other sites

για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.δεν γραφτηκα σημερα!ειδα οτι για να γινω ενεργο μελος επρεπε να δημοσιευσω καινουριο θεμα και αυτο εκανα.θελω να γινω ενεργο μελος στο forum σας οπως ειμαι και στο club που ανηκω τωρα.απλα για να γινει αυτο πρεπει να εχω και το καταλληλο background, σωστα?δεν μπηκα για να πουλησω αμαξι σε καμια περιπτωση.αναζητω τη δικη σας βοηθεια μιας και εχετε εντρυφησει εσεις σε αυτο το θεμα.τιποτε αλλο.και επειδη το περιμενα οτι θα γινει αυτο για αυτο παρακαλεσα και το θεμα αυτο να παραμεινει καθαρο.μην με παρεξηγειτε δεν ειχα προθεσεις ασχημες.λιγη βοηθεια κ καθοδηγηση ηθελα τιποτε αλλο.παρακαλω τους administrators να σβησουν το θεμα αν το θεωρουν προσβλητικο απεναντι στο forum.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Η σωστη διαδικασια ειναι να μας πεις 2-3 λογακια για σενα και το αμαξι σου...και μετα τα υπολοιπα μελη να σε υποδεχτουν, εδω σε αυτη την ενοτητα !!

 

Και στην συνεχεια πας στην ενοτητα Αγορά COLT//CLUB και κανεις τα υπολοιπα...

 

Εφοσον εισαι ενεργο μελος κανε ενα νεο τοπικ στην σωστη ενοτητα.....και ασε τα υπολοιπα μελη να σε καλωσορισουν εδω !!

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγνωμη παιδες.παμε λοιπον απο την αρχη.λεγομαι Κωστας ειμαι απο Καρυστο το μισο καιρο και Παλληνη τον υπολοιπο.μη ρωτατε γιατι ειναι μεγαλη ιστορια.ασχολουμαι με κατασκευες κηπων και ελπιζω συντομα και με ενα coltακι.το εχω αχτι εδω και παρα πολυ καιρο.καλη σας ημερα!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος :thumbsu:

 

Εισαι και γειτονας...Παλληνη εσυ Αγία εγώ !!!

 

Ελπιζω να βρεις ατομο να κανεις την τραμπα...ωστε συντομα να μπεις στην οικογενεια του COLT χεχε !! :clapping:

 

 

*Αν θες κανε και εδω ενα θεμα με το "αίτημα" σου για ανταλλαγη http://www.coltclub.gr/index.php?showforum=34 ;)

Link to comment
Share on other sites

τέτοιου είδους θέματα μπαίνουνε εδώ...... http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=5217&st=140

 

Μακη δεν ειναι τοσο σωστο αυτο που κανεις....στο θεμα με αγγελιες κλπ κλπ εχουν γινει διαφορα οποτε καλο θα ηταν να μην δυναμιτιζουμε το κλιμα !! Ασχέτως αμα αυτο που αναφερεις εχει λογικη βαση !!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες και καλά τουρμπίσματα με το czT!

Link to comment
Share on other sites

kostasgas80 καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...