Jump to content

COLTARA


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια, εχω αυτο το κολτακι που φαινεται στο προφιλ μου.εχει 17 αρες πολιακτινες μαυρες ζαντες της Toora και απο μεσα εχει οργανα ενδειξης θερμοκρασιας λαδιου,κινητηρα και μπαρομετρο ολα της Greddy. Θελω να το βελτιωσω αρχικα εξωτερικα σε καποια σημεια,οπως¨α) βαψιμο οροφης κ εξωτερικη πλευρα καθρεπτων σε μαυρο γιαλιστερο β) επισκευη μπρος προφυλακτιρα και αριστερης πορτας σε καπια σημεια και γενικα καποιες ψιλογρατζουνιτσες που εχει!!! εν συνεχεια θελω να το περασω ηχοσυστημα και ενα τουρμποταιμερ(εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτο της apexi μονο που δεν ξερω αν θα εχω προβλημα με το συναγερμο μου,δεν ξερω και θα θελα την αποψη σας πανω σ αυτο) αργοτερα θα θελα νατο περασω μια ολοσωμη εξατμιση τυπου monster με χταποδι και ισως και προγραμμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome και καλή συνέχεια στο project!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες στη παρεα Χρηστο!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...