Jump to content

καλησπερα παιδες , αρχισε το αιμα να ξαναβραζει......


Recommended Posts

Καλησπερα ,χαιρετω.... ειμαι ο μανος.. παλιοτερο μελος καπου το 7και 8,κατοχς czt aπο το 06. εχω στο ιστορικο μου δυστηχως ενα σπασμενο μοτερ, πριν 2.5 χρονια και οπως καταλαβαινετε μου ειχα ηρεμησει λγο στο θεμα των μετατροπων

Τωρα ομως εχω ξαναπρηζωθει . και δεν θα ηρεμησω ανδεν δω 210+ στο δυναμομετρο..

το αμαξι φοραει blitz χοανη, σκαστρα powerchips , downpipe και σωληνα με τελικο πισω (μονο :) ).

Σκεφτομαι προγραμμα . κ περιμενω μια αποψη απο φιλο για repro εκκεντροφορια απο μπουμπη . απτο σπασμενο :) . προγραμμα τελευταιο βεβαια....

Θα δουμε.... Χαρηκα κ περιμενω να ξαναμαθω πραγματα ....

post-5478-0-52620100-1310155495_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και καλη αρχη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

Link to comment
Share on other sites

funkyman87 καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Welcome back.....και με προσοχη αυτη τη φορα! :)

Link to comment
Share on other sites

τα 210 στο δυναμομετρο τα βλεπεις πολυ ευκολα αν μιλας για στροφαλο..Αν μιλας ομως για 210 ροδα...Δ νομιζω να θες να το ξαναπαρεις στα χερια δευτερο μοτερ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...