Jump to content

καλως σας βρισκω


Recommended Posts

καλησπερα σε ολο το φορουμ.

με λενε Γιωργο.

συγχαρητηρια για το πολυ καλο φορουμ σας.

Link to comment
Share on other sites

welcome!ποιά κολτάρα βολτάρεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

welcome!ποιά κολτάρα βολτάρεις?

γεια,εχω ενα του 2008 cz3 1,3 invented (δηλαδη η κοπελια μου το εχει :rolleyes: ).

με την πρωτη ευκαιρια θα φτιαξω και προφιλ στο garaz να παρετε μια εικονα.

απλα,οταν θα εχω πληρη προσβαση στο φορουμ(καθ'οτι νεουδι! χεχεχεχε),θα ηθελα να ρωτησω για να μαθω καποια πραγματακια :hi:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

σε ευχαριστω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παντως εχεις πληρη προσβαση... :D :thumbsu: Oποτε ξεκινα να ξαχνεις-διαβαζεις χεχε

 

υγ Η εκδοση λεγεται Invite.. ;) σου ξεφυγε λιγο χαχα

Link to comment
Share on other sites

g.pol καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παντως εχεις πληρη προσβαση... :D :thumbsu: Oποτε ξεκινα να ξαχνεις-διαβαζεις χεχε

 

υγ Η εκδοση λεγεται Invite.. ;) σου ξεφυγε λιγο χαχα

 

εχω ξεσκιστει στο διαβασμα :lol:

σορυ για το invite(ed)! xexexe

Αν σας πω πως απο το 2008 που το εχει παρει η κοπελια μου εχει κανει 15.000 χλμ :shok:

με γκαραζ σαν κανονικο δωματιο :D οποτε καταλαβενετε σε τι κατασταση βρισκεται 8)

ΑΠΛΑ ΤΖΙ-ΤΖΙ το εργαλειο! μονο για την δουλεια της ,και καμια βολτιτσα αμα τυχει!

ο λογος, οτι εξυπηρετουμαστε με το δικο μου πιο πολυ!

απλα ετυχε να της το πλυνω μια μερα και ανοιγοντας το καπω της μηχανης,τι να δω?

ελειπε το κπλαστικο καπακι του κινητηρα :shok: !κατευθειαν τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια,τους εξηγω τι παιζει , μου λενε οτι αυτα βγαινουν ετσι!(ξεβρακωτα).

οτι μονο τα czt εχουν! δεν τερειαζουν για να βαλω απο αυτο η απο κατι αλλο τελος παντων! μιλαμε τα πηρα στο κρανιο. :aggressive:

ΜΕΧΡΙ που αρχησα την αναζητηση στο νετ και επεσα πανω σε σας :) επαθα πλακα με το φορουμ σας! και εμαθα οτι κανει καπακι απο lancer 1500.καθως επισης και απο το smart για πιο φτηνα.

εγω σημερα θα παω επι τοπου στην αντιπροσωπια, θα τους ριξω στα μουτρα την σελιδα που εχω εκτυπωσει απο εσας με τους κωδικους να δω τι θα μου πουν!

και θα ρωτησω τιμη κιολας.

επισης μεσα στην βδομαδα θα βαλω και φιμε llumar kai οταν ολοκληρωθει το θεμα θα ανεβασω φωτο να δειτε και το δικο μας το mitsubaki

Link to comment
Share on other sites

Πληρη ενημερωμενο σε βρισκω!!! καλως ορισες κι ολας!!

Αυτα τα τραβανε οσοι εχουν 3αρακια!

Αλλα εσυ το καπακι το θελεις για ποιους λογους?

Αποψη μου ειναι οτι αν το ειχα κανει πολυ χλιδατο και τοσο στην πενα θα το επαιρνα..Τωρα μου φαινονται περιτα εξοδα!

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται μεχρι στιγμης το καπακι του Lancer μονο εγω το χω βαλει απο τα μελη του Club στην Ελλαδα χαχαχα :lolu:

 

Τα καπακια δεν ειναι για τους Γερμανους....ειναι για τους πολυυυυυυυυυυυυυ γρηγορους...ή για οσους εχουν καπό με αεραγωγό :p

Link to comment
Share on other sites

Πληρη ενημερωμενο σε βρισκω!!! καλως ορισες κι ολας!!

Αυτα τα τραβανε οσοι εχουν 3αρακια!

Αλλα εσυ το καπακι το θελεις για ποιους λογους?

Αποψη μου ειναι οτι αν το ειχα κανει πολυ χλιδατο και τοσο στην πενα θα το επαιρνα..Τωρα μου φαινονται περιτα εξοδα!

οπως το ειπες φιλε μου! το θελω απλα για αισθητικη! :rolleyes:

και μαλιστα σημερα το παρηγγειλα μαζι 136 ευρω το σετακι,αλλα δεν ηταν διαθεσιμο!

θα περιμενω τι να κανω!

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε το τοτε!

Αλλα εχε το νου σου οταν σου ερθει...μην καθαριζεις μονο το καπακι και την μηχανη την αφηνεις οπως του Βαγγελη! :lolu:

Συμφωνοι??? :)

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε το τοτε!

Αλλα εχε το νου σου οταν σου ερθει...μην καθαριζεις μονο το καπακι και την μηχανη την αφηνεις οπως του Βαγγελη! :lolu:

Συμφωνοι??? :)

συμφωνοι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιώργο !!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνονοματε! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...