Jump to content

νεο μελος με κατι διαφορετικο


Recommended Posts

καλησπερα !πετρος λεγομαι απο αθηνα!οδηγω ενα τουοτα κορολλα πισωκινητο..γραφτηκα σε αυτο το σαιτ διοτι η κοπελα μου σκεφτεται να παρει κολτακι 6ης γενιας...αλλα μετα το 2000...κατα προτιμηση 2002-2004...

ποια η γνωμη σας?απο προβληματα τι παιζει?δεν εχω ψαχτει αρκετα αλλα προτιμω τα 2004 εχουν και καποια προσθετα στους προφυλακτηρες...και γενικα πιο σουλουπομενα...μοτερ ιδιο να φανταστω..?καθε βοηθεια δεκτη!

καποιο προβλημα εχει ο λογαριασμος μου και μου βγαζει τα περισσοτερα θεματα κρυφα...βασω και το user id και Validation Key αλλα παλι λαθος τα βγαζει...μηπως καποιος διαεχιριστης μπορει να βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες!

Link to comment
Share on other sites

Welcome φίλε :D !! Colt πριν το 2004 ειναι 5γενιας θεωρητικα...αν και πρακτικα το CAO με το CJO ειναι διαφορετικης γενιας !! Εγω θα σου λεγα να δωσεις κατι παραπανω και να παρεις ενα COLT 04+ CZ3 1.3 μια χαρα αμαξαρα, ειναι μικρο δυνατο...ολα τα χει :D και πιο πολυ ταιριαζει σε μια γυναικα απο το CJO !!

 

Oσο για τον λογαριασμο σου επειδη η ενεργοποιηση του δεν γινεται αυτοματα και πριν λιγο γυρισα σπιτι....το εφτιαξα τωρα, συγνωμη για την καθυστερηση !!

 

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να μην πάρεις cz3 γιατί θα πουλήσεις το corolla μετά.. :rofl: πλάκα κάνω εννοείται!καλώς ήλθες και από εμένα!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για το καλωςορισμα!

στο wikipedia μπηκα και εβγαλε οτι ειναι 6ης γενιας.τωρα αρχισα και ψαχνομια και προσπαθω ναμαθω καποια πραγματα..! ( Sixth generation (Colt CJO)

φιλε xvibes για το καινουριο δεν κοιταμε..δεν της αρεσει τοσοο!

ps δεν υπαρχει προβλημα σημασια εχει που ενεργοποιηθηκε :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, όντως το cz3 θα το λατρέψετε και θα το έχετε μια ζωή!!! Δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε το, φυσικά και το πιο παλιό είναι ΑΨΟΓΟ οπότε μη διστάσετε να πάρετε colt..., Mitsubishi αθάνατα αμάξια, τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Πετρο! :) Η επιλογη εινα σιγουρα δικια σας, αλλα οπως και να το κανουμε ενα πιο παλιο αυτοκινητο εχει τα αρνητικα του!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι 86αρι εχω..!σας ευχαριστω πολυ...μικρος ειμια ακομα...δεν το παμε και σοβαρα... απλα επειδη γνωριζω κατι βασικα ειπα να τη βοηθησω μην δω το δικο της καμια μερα πανω σε γερανο...χαχαχα

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει τα αρνητικα η τι να κοιταξω πριν το αγορασω?παντως θελει το παλιο δεν αλλαζει γνωμη!ειναι και το οικονομικο στη μεση..

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιταξεις οτι κοιταμε παντα στα παλια αυτοκινητα...κλασσικα !! Τωρα για κατι συγκεκριμενο που να αφορα τα προηγουμενης γενιας colt δεν μπορω να σου πω γιατι εγω προσωπικα δεν γνωριζω τιποτα για αυτο το μοντελο....!! Sorry φιλε απλα εγω προσωπικα δεν μπορω να βοηθησω περισσοτερο :( ...ελπιζω τα αλλα παιδια να εχουν κατι περισσοτερο να πουν !!!

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει αρχηγε...υπομονη εχουμε..!

οποτε αν καποιος απο εδω μεσα εχει καποιο που να πουλαει η να μπορει να βοηθησει με τυχον προβληματα που βγαζουν με ενημερωνει

Link to comment
Share on other sites

Petros AE86 καλώς ήρθες με την πισωκούνα.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παρα πολυ ολους για το καλωσορισμα!

μια ακομα απορεια...αυτα τα κολτακια...ειχαν ολα ιδιο εργοστασιο?ιαπωνια?κατι αλλο?υπαρχει καποια χρονολογια πχ κολτ του 02 που ηταν μονο γιαπωνεζικα οπως και με αλλες εταιρειες?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τελικα αγοραστηκε ενα cj τελη του 96(καμια σχεση με ολα αυτα που σκεφτομασταν)χαχαχαχα με 75 χιλαιδες χιλιομετρα!!για αυτο το λογο αγοραστηκε!

απλα......υπαρχει ενα προβλημα.......ψαχνουμε αμορτισερ και ελατηρια.....για 4 ποντους λεω.....αλλα πηγα στην απεξ και μου λενε οτι δεν βγαζει 4 ποντα για το 96... βγαζει ομως για ολα τα επομενα.. μεχρι το 94.....ποια η διαφορα τους??αν παρω ελατηρια για cj αλλα μοντελο 97-04 δεν θα μπαινουν??μπορει καποιος να βοηθησει??

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω τπτ για τα Colt CJ....αλλα υπαρχει ολοκληρη ενοτητα ψαξε λιγο...κατι θα βρεις τι διαολο !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...