Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση στη Κοζάνη - 22 Μαίου 2011


Recommended Posts

Αν και την τελευταια στιγμη (οπως ολα τα πραγματα στην Ελλαδα :p), κανονιστηκε να γινει απο κοινου η συναντηση την Κυριακη 22 Μαιου, στη Κοζανη, με το CοltNet.gr!

 

Προς το παρον δεν ειναι ετοιμο αναλυτικα το προγραμμα της ημερας, αλλα θα περιλαμβανει τα γνωστα.....καφε, πολυ φαγητο, φωτογραφιες/βιντεο και καποιες εκπληξεις που ετοιμαζουν τα παιδια απο τον Βορρα. :D Για οτιδηποτε νεοτερο θα ενημερωθειτε εδω.

 

Σιγουρα για τους πιο πολλους ειναι δυσκολο να παραβρεθουν λογω αποστασεως, αλλα θα ειναι μεγαλη μας χαρα αν μας τιμησετε με την παρουσια σας! Οι υπολοιποι που ειστε απο γυρω-γυρω.....ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ...θα περασουμε τελεια!!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

+1

Link to comment
Share on other sites

χαροκαμένε Geo_x έχω το ένα ''γουοκι τοκι'' σου....σήμερα το ανακαλυψα μεσα στο αμάξι...παρε με τηλ να κανονίσουμε να σου το στείλω...αντε καλα να περάσετε...ζηλεύω... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

:jig:
Link to comment
Share on other sites

Οχι Κοζανη ρε κοντα ειναι...Δυδυμοτειχο επρεπε να κανετε την συναντηση να βολευει και τους Κρητικους...αντε και την επομενη Κυπρο

Link to comment
Share on other sites

xαxαxα! Ελα ρε Λαμπρο μην τρελενεσαι! Η εκδρομη διοργανωνετε απο το cn.gr που εχει (θεωρητικα) την Θεσσαλονικη σαν εδρα και εμεις απλα συμμετεχουμε.

 

Κανονιζουμε και μια λιγο πιο νοτια.....ειναι το μονο ευκολο! ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκια καλά να περάσετε!!!δυστυχως είμαι φανταράκι!!!Ορεστιάδα κ δυσκολα να πάρω άδεια!!!έρχονται τα σκηνάκια-πλωτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

επειδη σπουδαζα κοζανη κ μπορει να ανεβω για την πτυχιακη αυτον το καιρο αν πεσουν κοντα οι μερες θα ανεβω κ εγω..αλλα επειδη το εχω κανει ποοολλες φορες το πανω κατω μην παρετε χαρτι κ μολυβι για να βγαλετε τα εξοδα βενζινες κ διοδια..δεν θα ανεβει κανενας ετσι..χαχαχααχα..ειναι να το παρεις αποφαση κ να ξεκινησεις.. :hair:

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

xαxαxα! Ελα ρε Λαμπρο μην τρελενεσαι! Η εκδρομη διοργανωνετε απο το cn.gr που εχει (θεωρητικα) την Θεσσαλονικη σαν εδρα και εμεις απλα συμμετεχουμε.

 

Κανονιζουμε και μια λιγο πιο νοτια.....ειναι το μονο ευκολο! ;)

 

 

κανονιστε για ναυπλιο επιδαυρο..ειναι κ κοντα ειναι πολυ ομορφα ειναι κ ο δρομος κορινθου επιδαυρου στην μεση που ειναι απλα @αυλα..(αν κ εχετε ξαναερθει οταν σπουδαζα κ ημουν κοζανη) :notfair:

Link to comment
Share on other sites

Ορεστη θα γινει συντομα κ αυτο ,θα διοργανωθει αμεσα-off and go

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι Αλιβερι εφτασα για το club μας! καιρος να γινει και κατι εδω κοντα !! οποτε +1 !

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Ορεστη θα γινει συντομα κ αυτο ,θα διοργανωθει αμεσα-off and go

 

 

Μακαρι να γνωρισω κ την παρεα..βαλτε το στο προγραμμα.. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι Αλιβερι εφτασα για το club μας! καιρος να γινει και κατι εδω κοντα !! οποτε +1 !

 

:thumbsu: αν είχε προγραμματιστή για σαββατο θα ερχόμουνα σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Με το colt/net.gr???

Θα ερθω αν κατσουμε σε διαφορετικα τραπεζια με αυτους κ να τους εχουμε πλατη...

 

Γιατι τι σε χαλάει δεν κατάλαβα ? :wacko: Nα βγάλεις την συμμετοχη σου απο το cn τότε :rofl: :rofl: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εκανα προχειρο υπολογισμο για την βενζινη στο 1,78ε

το αμαξι μου θα καψει(20ε κανω 100χλμ μεση καταναλοση) 100ε στο πιγενε κ 100 στο ελα,η κοζανη ειναι πανω κατω 500χμλ απο αλιβερι,κανα 30 ευρο στα διοδια θα φαμε κανα 100αρικο σε αλλα πραγματα....330 για 1 μερα,δυστιχος για τα παιδια του νοτου απλα δεν γινετε! κριμα γιατι την εχω γυρισει ολοι την βορεια ελλαδα κ ειναι πανεμορφει (ατιμε ΓΑΠ τοτε η βενζινη ειχε 0,85) :bad:

Link to comment
Share on other sites

Eγω υπολογιζω απο Αθήνα...για ολο το 2μερο να κάψω 2 ρεζερβουάρ...χοντρικα να πω δλδ 120-140 ευρω...+ τα διοδια 40 - 50 (πηγαινε-ελα) = 160 - 190 ευρω !! Αμα βάλω και τα προσωπικα έξοδα το Σάββατο/Κυριακή δλδ περιπου 60 - 90ευρω (χοντρικά)...το σύνολο ανέρχεται περίπου στα 220 - 280 ευρώ !! Θα τσούξει αρκετα...!! :money: :money: :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Θα τσούξει αρκετα...!! :money: :money: :unknw:

 

 

...ναι αλλα θα σ' αρεσει! ΧΑΧΑΧΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

λοιπον εκανα προχειρο υπολογισμο για την βενζινη στο 1,78ε

το αμαξι μου θα καψει(20ε κανω 100χλμ μεση καταναλοση) 100ε στο πιγενε κ 100 στο ελα,η κοζανη ειναι πανω κατω 500χμλ απο αλιβερι,κανα 30 ευρο στα διοδια θα φαμε κανα 100αρικο σε αλλα πραγματα....330 για 1 μερα,δυστιχος για τα παιδια του νοτου απλα δεν γινετε! κριμα γιατι την εχω γυρισει ολοι την βορεια ελλαδα κ ειναι πανεμορφει (ατιμε ΓΑΠ τοτε η βενζινη ειχε 0,85) :bad:

 

 

+1000 :hair:

Link to comment
Share on other sites

Χαρας ευαγγελια για τους Γιαννιωτες, πανε κι'ερχονται με 40 ευρω...εκτος και αν πανε συνεχως 200 στην Εγνατια... :roadrage: διολου απιθανο... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...