Jump to content

Kart-Day COLT//CLUB.GR @ Speed Park


Recommended Posts

κατερινα οι μεροτσουληθρες λεγονται κοπα κοπανα κ ειναι στην εξοδο του σχιστου πανω στην Λ.καβαλας(αθηνων πατρων)

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ηρθαν σημερα στα ΚΑRT !! Ηταν παρα πολυ ωραια..τρελη λιακαδα :D !! Πολυ κοσμο στην πιστα...μπηκαν και αγωνιστικα καρτ μεσα....και αρκετες ομορφες παρουσιες ;) χαχα !!

 

Απο χρονους @@ χαχαχα αλλα δεν πειραζει το χαρηκαμε !!

 

Τελικα μαζευτηκαμε 11 ατομα μια χαρα :) Bεβαια καποιοι που εγραψαν οτι θα ερθουν....ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ :angry: :lol: !!

Link to comment
Share on other sites

μέχρι και σκύλος μπήκε στην πίστα :lol: τα'χασα κάποια στιγμή γιατί μου σβήνει το κάρτ και νόμιζα οτι του γ@μ!$@ τα πρέκια, αλλα μόλις κοιτάζω γύρω μου βλέπω οτι ήταν ολοι σταματημένοι.........και με κόψανε γαμώτο την ωρα που ήμουν στην μία ρόδα :mad:

 

ήταν και γαμώ!!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα που μου βγηκε ο σκυλος την ωρα που εβγαινα για διπλη προσπεραση τι να πω??κ προσ στιγμην νομιζα οτι κολλησε το φρενο

 

χαχαχα ηταν πολυ καλα-χασατε οσοι δεν ηρθατε

Link to comment
Share on other sites

Καμια φωτο εβγαλε κανενας? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

περιμενω κατερινα να μου το στειλει για να το ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

κ βιντεο

Στο 1,20,ο 3 στο τρενακι ειμαι εγω κ εκει που τα χω δωσει ολα a la shumi,Ο κωπρος http://www.youtube.com/watch?v=zIVQ9qkT4Ow

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να περασατε πολυ ωραια.

συγνωμη που δεν ηρθα αλλα συνεπεσε συναντηση του Lancerclub στην Βαρκιζα.

την επομενη φορα υποσχομαι να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

το πιο ωραίο θα ήταν να καθιερωθεί μια φορα το μήνα, τετάρτη να πηγαίνουμε αντί για σεφ.......με 10 ευράκια κάνεις ένα 10λεπτο session και με 20 ευράκια κάνεις 2+1 (δώρο) session παρακαλώ, ξελαμπικάρεις πίνεις και ένα καφεδάκι και γυρνάς σπίτι γ@μ@τος!!!smiley-transport021.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλτατο σφαγεα.... Αμέσως μετά το πάσχα επόμενη καρτοσυνάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...