Jump to content

Νέο μέλος.


ZulGa

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα. Ονομάζομαι Αποστολής από Αθήνα. Αν και κάτοχος ενός άλλου αμαξιού σκάφτομαι πολύ σοβαρά το ενδεχόμενο να αλλάξω και να αποκτήσω ένα colt czt. Ο λόγος που γράφτηκα λοιπόν εδώ είναι να ενημερωθώ πλήρως για το αμάξι (ίσως να ζαλίσω λίγο σε ορισμένα θέματα) και φυσικά όταν το αποκτήσω εύχομαι να έχουμε μια πολύ καλή επικοινωνία στα θέματα που μας αφορούν αλλά και μη. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!

 

Όπως μου είχαν πει και εμένα, εάν έχεις όρεξη, υπάρχουν πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για διάβασμα..

Το Search engine θα πάρει φωτιά… :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ να σε καλά. Όπως τα λες είναι!

Ίδη βρίσκομαι με φραπέ και τσιγάρο καθηλωμένος μπροστά στο forum!

:D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Η πλήρης ενεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

ZulGa καλώς ήρθες.

Ψάχνεις μόνο για δύναμη?

Link to comment
Share on other sites

ZulGa καλώς ήρθες.

Ψάχνεις μόνο για δύναμη?

 

Καλώς σε βρήκα. Ζητούμενο είναι κυρίως η δύναμη , η χαρά της ευθείας παρόλα αυτά θέλω να δίνω δυναμικά το παρόν σε track day αλλά και όταν βλέπω παρκαρισμένο το czt να το καμαρώνω από ομορφιά. Κοινός δεν με πολύ ενδιαφέρει το ice.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...