Jump to content

hurricane_dimitris


Recommended Posts

πρωτα απο ολα

 

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

β)πες μας 2 πραγματα

για σενα-δεν στοιχιζει τιποτα

γ)γραφουμε αυστηρα με μικρα ελληνικα

δ)παταμε search κ βρισκουμε αυτο που ψαχνουμε

ε)αλλαζει ο τιτλος

στ)αν αυτο που ψαχνεις δεν το βρισκεις τοτε ανοιγεις νεο θεμα

 

Καλη διαμονη

Link to comment
Share on other sites

φιλε μητσοοοοοοοοο !! και τυπικα πλεον σε καλοσοριζω :D !!

 

λοιπον σημερα το πολυ αυριο θα εισαι πληρως ενεργος σαν μελος και θα χεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες (θα μπορεις να δεις και να ποσταρεις παντου)

 

Υπομονη και σιγα σιγα θα βρεις και την απαντηση στο ερωτημα σου !! Προσωπικα δεν εχω γνωμη για το συγκεκριμενο λαστιχο σιγουρα ομως εχει φορεθει απο αλλο μελος

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα! :p ειμαι φοιτητης στο πολυτεχνειο της πατρας 20 χρονων και πηρα το κολτ μεταχειρισμενο με 20000 χιλιομετρα.... ειναι το cz3 limited edition του 7... και το εχω ερωτευτει... ειναι το πρωτο μου αυτοκινητο.. αυτα νομιζω φτανουν για αρχη... κοιταξα στην αναζητηση και μου εβγαλε 200 αποτελεσματα...

Link to comment
Share on other sites

πολυτεχνειο ε? τι σπουδαζεις ακριβως ? :D

 

btw αυτη η ενοτητα ισως σε βοηθησει αρκετα...ειναι λιγο μεγαλη βεβαια χαχαχαχαχ

 

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=622

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!!!! αν και εχω εξεταστικη ενοψει ειμαι προθυμος να λιωσω μαζι σας !!! θελω ενημερωση για συγκεντρωσεις!!! κανονικα μενω λαγονησι....

 

λαγονησι...ωραια αρα τα καλοκαιρια που παμε βαρκιζα θα σε βολευει παρα πολυ !! Καθε βδομαδα παμε και ΣΕΦ οποτε ανεβεις αθηνα κανεις και μια βολτα προς τα πανω χεχε..σιγα σιγα θα μπεις στο κλιμα

 

χημικος μηχανικος ειμαι.... δεν με αφηνει να μπω στην κατηγορια που μου ποσταρες...

 

Πρεπει να ενεργοποιηθείς..υπομονη :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες και απο εμενα.Επιτελους και ενας στην ηλικια μου :lol: Δημητρη και εγω και η υπολοιπη παρεα του Colt club ειμαστε προθυμοι να σου δωσουμε λυσεις σε οτι ζητησεις.Σου ευχομαι καλα post και συντομα να σε δουμε σε συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

καλος ηρθες καλη χρονια καλες βολτες και πολλα πολλα χιλιομετρα με το coltaki σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

hurricane_dimitris καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας,οσο για τα s-drive τα φορουσα πριν ενα χρονο περιπουκαι ειναι εξαιρετικα...τα αλλαξα γιατι ειχα μια ευκαιρια απο εξωτερικο για πιο "racing" ελαστικα τα Hankkok rs2,τα s-drive τα εδωσα σε φιλο κολλητο.

Link to comment
Share on other sites

sas efxaristw poli olous den perimena tetoia ipodoxi.... :p sto blog mou fainetai eimaste oloi me to pre-facelift coltaki :p den exw xrono na kanw ta prwto 500ari xiliometra me to s drive gia na to zorisw katholou k eimai ksenerwmenos :p

xvibes edit : μην ξεχνας οτι γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει θα σε περιμενουμε την επομενη εβδομαδα και μην ξεχνας οπως ειπε και ο Xvibes να γραφεις με ελλγνικα

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Δημητρη! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...