Jump to content

Εκδρομή & Δυναμομέτρηση Colt//Club.gr - 21 Νοεμβρίου 2010


Recommended Posts

Με περνουν τηλ αρκετοι φιλοι/φιλες κ με ρωτάνε γιατι ηταν ποσα colt στο αλιβερι:D :D :D

Ειμαστε το θεμα συζήτησής στην περιοχη μου;)

Εγω θα ηθελα να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε ολα τα παιδια που βρεθηκαν κ απολαυσαναι την περιοχη μου;)

Το επομενο θα το ηθελα στην βορεια ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Με περνουν τηλ αρκετοι φιλοι/φιλες κ με ρωτάνε γιατι ηταν ποσα colt στο αλιβερι:D :D :D

Ειμαστε το θεμα συζήτησής στην περιοχη μου;)

Εγω θα ηθελα να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε ολα τα παιδια που βρεθηκαν κ απολαυσαναι την περιοχη μου;)

Το επομενο θα το ηθελα στην βορεια ελλαδα...

 

ετσι να γουσταρουμε...το αλιβερι τιγκα στα κολτ χαχαχα !!! νταξει μητσο εχουμε μακραν τα καλυτερα...χαζευαν ολοι :p :lol: :lol: !!!

 

και ενα ευχαριστω στον ΗΙLL & ALIVERI που βοηθησαν να γινει πραξη αυτη η εκδρομη...και για το δυναμομετρο και για το φαγητο....κλπ κλπ !! Στην τελικη καλυτερα που δεν πηγαμε ολα τα αμαξια στο dyno...Νομιζω καλυτερα βγηκε ετσι... ;)

Link to comment
Share on other sites

ετσι να γουσταρουμε...το αλιβερι τιγκα στα κολτ χαχαχα !!! νταξει μητσο εχουμε μακραν τα καλυτερα...χαζευαν ολοι :p :lol: :lol: !!!

 

ηταν ενα μικρο σοκ:wacko: τετοια event δεν γίνονται στην περιοχη!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την οργάνωση της dyno-εκδρομής αυτής. Ήταν μια ξεχωριστή Κυριακή με σύμμαχο το καλό καιρό και τη καλή παρέα. Το colt club ξεσήκωσε λίγο το Αλιβέρι προκαλώντας τα βλέματα. Όσο για το MAHA μάλλον αναστέναξε σήμερα με τόσα άλογα που πέρασαν απο πάνω του. Απ ότι κατάλαβα όσοι επιστρέψατε Αθήνα μάλλον ταλαιπωρηθήκατε λίγο απο κίνηση. Μπράβο και στα παιδιά που είχαν το κουράγιο να έρθουν και απο πολύ πιο μακρυά. Χάρηκα που είδα παλιούς γνωστούς αλλά και καινούριους που δεν γνώριζα. Χάρηκα που έμαθα και τα πραγματικά άτια που έχω κάτω απο το καπό μου. Για μένα αυτές οι συναντήσεις δυναμώνουν φιλίες, ενισχύουν γνώσεις, ψυχαγωγούν και μας απομακρύνουν απο τη νωθρή καθημερινότητα έστω και για λίγο. Θα χαρώ να τα ξαναπούμε απο κοντά. Μέχρι τότε το forum καλά κρατεί.

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλα ηταν μακαρι να κανουμε ποιο συχνα εκδρομουλες και να τα λεμε

 

δυναμομετρηση δεν ανεβαζω γιατι θα γελασουν και οι πετρες :lol:

λογο προβληματος με την πιεση εβγαλα απιστευτα λιγα αλογα....εκανα 2 πατηματα στο πρωτο

εκανα 1 bar over και στο δευτερο 0.6 over....ειναι φανερο οτι πρεπει να βρω τι φταιει με το αμαξι

γιατι καπου χανω πααααααααρα πολλα αλογα :blush: :blush:

 

για την ιστορια 189 αλογα (ουτε καν 190 :lol )

 

υγ1 ευκαιρια οποιος θελει ρεβανς να στειλει πμ :ph34r: :ph34r: :ph34r:

υγ2 φανερος λογος του προβληματος οι vagitoκαταρες απο νικολετα και σαρραντη

που απο την στιγμη που ανεβηκα εγω και ο screw για dyno μεχρι και ο γενικος ρευματος επεσε :blink: :blink: :lol:

υγ3 τοπ στιγμη οι diy πινακιδες του geox :p

Link to comment
Share on other sites

υγ2 φανερος λογος του προβληματος οι vagitoκαταρες απο νικολετα και σαρραντη

που απο την στιγμη που ανεβηκα εγω και ο screw για dyno μεχρι και ο γενικος ρευματος επεσε :blink: :blink: :lol:

υγ3 τοπ στιγμη οι diy πινακιδες του geox :p

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχα :p :lol: :lol:

 

για τις πινακιδες θα ανοιξω τοπικ στην εμφανιση οχηματος χαχαχα !!! :lol:

 

 

 

και....

 

Μερικες φωτογραφιες...!!! (*καντε κλικ πανω στην εικονα για να δειτε το πληρες μεγεθος 2288x1712 pixel)

 

 

 

Απο το μπαλκονι της καφετεριας με θεα το parking....λειπουν τα παιδια απο Β.Ελλαδα και τα πρωρα που πηγαν στο dyno!!!

 

pb210013.th.jpgpb210014s.th.jpgpb210015k.th.jpgpb210016w.th.jpg

 

Εντος της κατεφετεριας

 

pb210043.th.jpgpb210045.th.jpg

 

Απο το δυναμομετρο

 

pb210018.th.jpgpb210024b.th.jpgpb210038.th.jpg

pb210032.th.jpgpb210033.th.jpgpb210034.th.jpgpb210035d.th.jpgpb210036u.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδιά. πολύ καλα περάσαμε

Μπράβο και στα παιδια απο βόρεια που κάναν τόσο χλμ για να με δουν :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

 

ευχαριστούμε για την παρέα παίδες!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. καποιοι σστο δρόμο ήταν τόσο κοτες, που ενώ πατούσαν κόρνες επιδεικτικά, 1 και 2 φορές, κότεψαν να πατήσουν με vag...

Μαλλον αυτοι ξέρουν, αυτο εμπιστευονται!!!

 

:wub: :lol: :wub: :lol: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζω με τον φιλο μου τον Μητσο..και το υπεροχο τουμπανακι του που πηγε και περιφημα.....δυστυχως ξενερα απο ηχο τιποτα..ηταν κακιστη ποιοτητα :( :( !!! (τα βιντεο δεν ειναι διαθεσιμα στην αναζητηση στο tube)

 

 

Νο. 1

 

http://www.youtube.com/watch?v=w2r07g9THgo

 

Νο. 2 (0:25) Ολα τα λεφτα :p σεισμος χαχα

 

http://www.youtube.com/watch?v=GfPcKIveiio

Link to comment
Share on other sites

ολα πηγαν περιφημα

1ευχαριστω στο Χιλ κ στον Αλιβερι που εκαναν τελεια την διοργανωση μιας κ οι πιο πολλοι ειχαμε μαυρα μεσανυχτα απο περιοχη

Χιλ σορυ που σε εχωσα

Χαρηκα που γνωρισα κ συναντηθηκα με νεους κ παλιους φιλους

Κ σε ανωτερα

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρα μου ενα μπραβο στους οργανωτες και θελω να πιστευω πως σε καποια επομενη συναντηση θα ειμαι μεσα....

 

Ααααα.....που εισαι αλιβερη!!! Καλα νουμερα και σε ενα δυναμομετρο ζορικο...... ;)

 

Βαγγελη στολιδι ειναι το εργαλειο σου!!! Πολυ φωτογενεια ρε παιδι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

και θελω να πιστευω πως σε καποια επομενη συναντηση θα ειμαι μεσα....

 

Βαγγελη στολιδι ειναι το εργαλειο σου!!! Πολυ φωτογενεια ρε παιδι μου!!!!

 

Mακαρι σακη !! :D

 

οσο για το εργαλειο ηταν φρεσκοπλυμενο :p !!!

 

 

Νikoro....!!! HAPPY FREAK ? :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Ir5WRaFSTE

Link to comment
Share on other sites

Χιλ σορυ που σε εχωσα

 

 

δεν πειραζει στο χρωσταω :lol:

 

ενα μπραβο και στον αλιβερι που εκανε τα κολπα του να βρουμε ταβερνα για 40 ατομα ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά επιστρέψαμε και εμείς...

Όλα μια χαρούλα σημερα...Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα, αξιζαν τόσα χιλιόμετρα για την πάρτη σας...Παγματικά πέρασα υπέροχα και πολυ το χάρηκα...τα τουτουνια σας τουμπανα και πολυ μου άρεσαν....

Έβγαλα πολλές φωτογραφίες και το mail μου είναι διαθέσιμο σε όλους για να τους στείλω το φάκελο ολόκληρο αλλα παιδια με ρέγουλα και από αυριο για να οργανωθώ λιγακι και να τις περάσω στο pc μιας και τώρα είμαι πτώμα...(αμα σε κατεβάζει ο geo_x από Λάρισα με 160-170 τι περιμένεις......???)

ένα χρόνο τώρα μίλαγα με πολλούς και ήξερα ελάχιστους...η προσελευση ήταν μεγάλη και αυτο καλό γιατι σημαινει οτι γουστάρουμε όλοι κατι και το στηρίζουμε και θέλουμε να είμαστε ενωμένοι.

ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που το διοργάνωσαν όλο αυτό...ΤΟ ΦΑΙ ΤΑ ΕΣΠΑΓΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...το μέρος υπέροχο αν και τη θάλασσα εγώ την έχω βαρεθεί...προτιμώ το βουνό και το πράσινο...

Εριξα πολύ γέλιο με τις ατάκες σας και πραγματικά θα ήθελα να τα λέμε πιο συχνα....

Οι συμβουλές πολλών σε εμάς τους νεότερους ελπίζω να πιασουν τόπο και να μην κανω πανηγυρικό μπαμ τις επόμενες μέρες...

Σας ευχαριστώ όλους για τόσο όμορφη Κυριακή που μου προσφέρατε... :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ακομα μια εκδρομη που περασα Γ@Μ@Τ@!!! Η μερα φαινοταν απο το πρωι οτι θα ειναι super....απο τη μια μερια ειχα τον Μιχαλη που φωναζε γιατι ειχαμε αργησει στο σημειο συναντησης και απο την αλλη τον Ηλια που ηθελε πρωινο στο κρεβατι, κτλ :excl: :lol: :lol: :lol:

 

Το ταξιδι εγινε αστραπη και τσουπ βρεθηκαμε στην Ευβοια οπου ο καιρος μονο Νοεμβριο δεν θυμιζε! Χαρηκα που ειδα φιλους (πλεον) που ειχα καιρο να δω, αλλα και νεα μελη που κουβαλαν την ιδια τρελα με μας! :p

 

Δυστυχως δεν μετρησα το αμαξι γιατι δεν ηταν ετοιμο αλλα μια ιδεα την πηρα απο αλλους με παρομοιο setup! Τα πειραγματα διναν και περναν κατα την δυναμομετρηση οπου συνεχιστηκαν και μετα στον καφε... Το φαγητο ηταν τουμπανο (παρ' ολο που εφαγα τελευταιος) και δεν πληρωσαμε και τιποτα! Ακομα περιμενω να μου φερει καποιος πιρουνι/κουταλι να φαω γλυκο... :mad: :p Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εδω στον Δημητρη (Aliveri CZT) και στον Γιωργο (Hill) για την διοργανωση της μασας και του dyno!

 

Αυτα τα λιγα γιατι αν συνεχισω θα γραφω με τις ωρες...! :D

 

Υ.Γ.1 Απο βδομαδα ξεκιναω παραγγελιες για τις αυτοκολλητες πινακιδες, οποιος θελει ας μου στειλει τον αριθμο κυκλοφοριας του! :p

Υ.Γ.2 Η επομενη πρεπει να ειναι διημερη (τουλαχιστον)!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από αυτό η επομένη θα είναι πρός τα πάνω σε κανένα χειμερινό προορισμό να σας κατατοπίσουμε και εμεις εδώ πάνω....να έρθουν και οι βόρειοι ρε παιδιά γιατί είναι κρίμα να κανουν καποιοι τόσα χιλιόμετρα ή να μην έρχονται λόγω απόστασης..γιατί μίλησα με καποιους από ψήλα και όπως και να έχει είναι λίγο δύσκολο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα πολλές φωτογραφίες και το mail μου είναι διαθέσιμο σε όλους για να τους στείλω το φάκελο ολόκληρο αλλα παιδια με ρέγουλα και από αυριο για να οργανωθώ λιγακι

 

ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ....θα τις παρω εγω και θα τις ανεβασω !!

Link to comment
Share on other sites

κατω η χουντα!!!:lol:

 

χαχαχαχαχαχα :lol: ...δεν εχουμε χουντα εχουμε δημοκρατικα εκλεγμενη ολιγαρχια χαχαχαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...