Jump to content

Νέο Μέλος


*Kezar*

Recommended Posts

καλησπερα mitsubisakides με λενε Μηνά ειμαι απο αθηνα περιοχη νεα φιλαδελφεια..και ειμαι κατοχος mitsubishi lancer 1300 του 99..Αλλα σκεφτομαι να παρω το coltaki to ralliart ειναι καιρος σιγα σιγα για καινουργιο αμαξι θα ηθελα βεβαια τα φωτα σας οσο μπορειτε γνωμες etc.πολυ μπορει να με γνωριζουν απο το lancerclub.gr ως moderator.Επισης θα ηθελα να ενημερωσω τους mods αν θελησουν καποια κινει συναντηση τον club μας να με ενημερωσουν για να την κανονισουμε..Χαιρομαι πολυ που βρισκομαι σε ακομη 1 παρεα τρελων κατοχων Mitsubishi..

Link to comment
Share on other sites

*Kezar* καλώς ήρθες.

Με το καλό το καινούργιο κολτάκι,σε τι τιμή παίζει τώρα?

Link to comment
Share on other sites

τωρα παιζει στην τιμη 16900 ολα κομπλε..απλα το θεμα ειναι εγω σε ποσο καιρο ακριβως θα το εχω γιατι παω να το παρω ακριβως μετρητα..αυτο σημαινει οσο μπορω να κανω υπομονη κανω γιατι δυσκολοι καιροι ερχονται..οσοι ειστε κατοχοι colt ralliart τι εχετε να πειτε?απο αποδοσεις,χωρους,etc?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μηνα! :D Με το καλο το νεο τουτου...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kezar καλώς ήρθες κι από μένα.

Κι εγώ από Lancer 99 έκανα μετάβαση τον Φεβρουάριο στο ralliart.

Πάρτο χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το Lancer intense(sedan) ουσιαστικά και ουδέποτε μετάνοιωσα για την επιλογή μου!!!

Το μόνο κακό είναι ότι θα θες να ρίχνεις λεφτά πάνω του γιατί σε σχέση με το τωρινό σου αμάξι τουλάχιστον είναι πολύ βελτιώσιμο από όλες τις απόψεις...

Με το καλό λοιπόν...

 

Α και που σαι.. από χώρους μέσα στην καμπίνα πολύ πιο μπροστά από το lancer σου. Στις αποσκευές υστερεί μόνο.

Link to comment
Share on other sites

ακομη περιμενω να του κανω test drive γιατι εχουμε και 1 θεμα με την μεση μας και πρεπει να δω αν με βολευει αλλα ακομη τηλ περιμενω..3 μηνες τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο κ γιατι οχι κ η συναντηση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...