Jump to content

Συνάντηση Colt//Club Τετάρτη 28 Απριλίου


Recommended Posts

δειλος θα ελεγα... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο απο αττικη οδο μηπως θυμαται κανενας σε ποια εξοδο βγαινω γιατι την εχω κανει 1 φορα την διαδρομη πριν 2 χρονια κ δε θυμαμαι???

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χα παρει αποφαση να ερθω αλλα μια γυναικα μου στερεισε την χαρα διοτι σημερα το πρωι με τρακαρε.ευτυχως δεν ειχα το colt.δεν ειναι γραφτο μου αλλα την επομενη φορα θα ειμαι κει.

Link to comment
Share on other sites

διστυχος -1 απο εμενα :angry:

μολις σχολασα και ειμαι πτωμα.....δεν προλαβαινω με τιποτα να ειμαι εκει...... :angry:

καλα να περασεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια πετυχημένη συνάντηση...

 

Είδα παιδιά που είχα καιρό να δώ και γνωριστήκαμε με καινούργια, και περάσαμε πολύ καλά όπως πάντα.

 

Εντυπωσιασμένος έμεινα από το Cupra τις Νικολέτας... πραγματικά ένα πολύ καλό και ολοκληρωμένο σύνολο, που δεν έχει φυσικά καμιά σχέση με Colt...:) καλοτάξιδο Νικολέτα!!

 

Και εις άλλα με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

ωραια συναντηση με πολυ χαβαλε !! επιτελους γνωρισα και τον φιλτατο 2wild4you-γιαννη χαχαχα !!

 

μου εμεινε ο ηχος απ το GTR βεβαια οταν περναγε απο μπροστα μας...!!!! ΔΝΤ και πρασινα αλογα σου λεει μετα :p !!!

 

στεναχωρηθηκα βεβαια γιατι στον γυρισμο στην μοναδικη ευκαιρια που αποφασισα να ανοιξω απο σταση με τον φιλο αρκα και seth το καταραμμενο φαναρι αναξε νωρις και εγινε ενα μπερδεμα στην εκκινηση συν τα εμποδια που βρεθηκαν μπροστα κατεστησαν αδυνατη την συνεχεια !!! ΚΡΙΜΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ ΝΕΟ SETUP με αλλαγμενο το κεντρο βαρος του οχηματος.....ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ...σηκωσα και κολλησα τα πισω καθισματα, πισω απ του οδηγου-συνοδηγου :p :P :D :D χαχαχα....το μονο που καταλαβα ηταν οτι στο φρεναρισμα μου χτυπαγαν την πλατη :p !!!

 

αυτα τα ολιγα !! σε γενικες γραμμες ηταν πολυ καλα !! :)

Link to comment
Share on other sites

"το φαναρι ανοιξε νωρις" ,"τα εμποδια", "το set up", κλπ κλπ..γιατι δεν παραδεχεσαι ρε μπελερη οτι εμεινες πισω..:p

μου θες κ αυτοκολλητο ralliart...xaxa..:p

 

χαρηκα ρε βαγγο για τη γνωριμια,κ τα υπολοιπα παιδια..:)

Link to comment
Share on other sites

"το φαναρι ανοιξε νωρις" ,"τα εμποδια", "το set up", κλπ κλπ..γιατι δεν παραδεχεσαι ρε μπελερη οτι εμεινες πισω..:p

μου θες κ αυτοκολλητο ralliart...xaxa..:p

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :p !!! φιλε μπροστα ειμουν (στην εκκινηση) κανεις μεγαλο λαθος... :p αφησα γκαζι ομως γιατι δεν πατησαν οι αλλοι δυο και με το αφημα του γκαζιου μου ριξε καρπαζια το "set up" (=πισω καθισματα)...μετα στα καπακια πατησε ο seth και ο αρκας μαλλον δεν ασχοληθηκε, οποτε μεχρι να βρουμε τα εμποδια πηγαιναμε μαζι με τον seth !! βεβαια οταν ανοιγαν ρολλαριστες οι δυο τους εγω το παιζα κινεζος...χαχαχαχα !!! κατσε να βρω μια δικαιολογια...χμμμμμμμ.....ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΛΩΡΙΔΑ που ειναι γεματη λακουβες... :p χαχα !!!!

Link to comment
Share on other sites

o seth η ηταν πολυ ελαφρυς(φοραει 15αρες)δεν βαραγα κοφτες κ εγω και μου εριχνε :angry: -παντως του μανου οπως ειναι ,φαινεται να ειναι 1 απο τα καλυτερα 3αρια με εξατμιση φιλτρο

Απο θεμα συναντησης αν κ πιο αργοπορημενος ειχε επιτυχια-χαρηκα που ειδα παλιους κ νεους φιλους

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια πετυχημενη συναντηση οπως εμεις ξερουμε να κανουμε και σεις οι 2 οι απο πανω σταματηστε το κλαμα ρε hahahahaha.

(Ειμαι ελαφρυς,χωρις ρεζερβα και 15αρα ειναι αρκετο γιωργο.)

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια πετυχημενη συναντηση οπως εμεις ξερουμε να κανουμε και σεις οι 2 οι απο πανω σταματηστε το κλαμα ρε hahahahaha.

(Ειμαι ελαφρυς,χωρις ρεζερβα και 15αρα ειναι αρκετο γιωργο.)

 

χαχαχαχαχαχα ασε τον γιωργο να κλαιει...με μενα εχεις ακομα ανοιχτους λογαριασμους :p !!!

Link to comment
Share on other sites

Είδατε όταν οι συναντήσεις συνοδεύονται με μάσα πόσοι μαζεύονται? :D :rolleyes:

Μια πολύ ωραία βραδιά που είχε απ όλα, φαί,κουβέντα, γέλιο, ανοίγματα, δοκιμές, κ όλα χωρίς παρατράγουδα μέχρι αργά! Πάντα τέτοια! ;)

 

ΥΓ: Ευχαριστώ γιατρέ! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ΜΑνο -μην το παιρνεις πανω σου-ΘΑ ελαφρωσω και εγω λιγο και δεν θα το τσιγκουνευομαι το κοφτη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...