Jump to content

Συνάντηση Colt//Club.gr - 17 Μαρτίου 2010


Recommended Posts

Σαραντη / Παρη θελω αυτοκολλητα ή το L γιατι γραφει CO T//CLUB απο τα δεξια

Link to comment
Share on other sites

1) savah + athina

2)arkas

3)sfageas

4)panos 1.5 + vasilo

5)kordas

6) colt_striker (μάλλον)

7)NiCOLeTa

8) hill (το πιθανοτερο ειναι να ερθω και εγω)

9)Marios aka demented

10)coltkostas2

11)alani-jm+ μαλλον maria

12)xvibes

13)Χαρης Τζιωρτζης

14)mike

15)kotsosczt 100%!!!!κατα τι ωρα?

16)dimos132 + nina(η γυναικα)..φερτε μου και 2 αυτοκολλητα coltclub!!

Link to comment
Share on other sites

Την επομενη φορα να κανονισουμε συναντηση και μεσω skype να σας βλεπουμε και οι μακρυνοι....

Link to comment
Share on other sites

καλα ηταν ,για αλλη μια ακομα φορα

Πολυ κοσμος ,ηταν και αλλα club,μεχρι να φυγω εγω δεν ειχαμε απο το δικο μας κλαμπ κανενα ανοιγμα ,πλην εμου και του xvibes

δεν υπηρχαν διαφορες ,μονο στο ποιος θα εκανε καλυτερη εκκινηση

Οπως και στο γυρισμο οπου ανοιγαμε στη Βουλιαγμενς με seth και xvibes-παλι και εκει δεν υπηρχαν διαφορες ,οποιος εκανε καλυτερη εκκινηση κρατουσε τη διαφορα ,μονο που του seth εδειχνε στις ρεπριζ πιο δυνατο

Πορισμα στα 3αρια η σκουπιτσα czt με καλο πανελ αποδιδει κατισ τις ρεπριζ

Τωρα για τα υπολοιπα θα γραψουν και τα λοιπα παιδια

Στην επομενη συνατηση θα ηθελα να ειμασταν 30 αυτοκινητα και οχι 15

Θα ηθελα τα μελη μας να μας τιμουν και στις συναντησεις και να ποσταρουν και αυτα

Αντε και στη επομενη να ειμαστε πιο πολλοι

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεει ο αρκας..λιγο η εκκινιση λιγο η αλλαγη κλπ κλπ !!! οσον αφορα του seth ειπαμε απο ρολλαριστες οχι συμπλεκταρισμενες :p μετα εκοψε η τον πιασαμε δεν καταλαβα χαχαχα !!! μην ξεχναμε οτι φοραει και 15αρα και ηταν και 1 φτερο μπροστα :p !! φιλικη συμβουλη στον αρκα σε ανηφοριτσες ξεκιναμε με χειροφρενο και δεν κοιταμε τις γκομενες χαχαχαχαχα !!! ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ αν και ειμουν λιγο πτωμα και δεν εβγαλα τον καλο μου εαυτο χεχε !!

Link to comment
Share on other sites

χερομαι που περασατε καλα...χιλια συγνωμη που δεν ηρθα αλλα τελευταια στιγμη τρεχαμε στο ασκλιπειοιο της βουλας (διπλα ημουν δλδ) γτ στραβοπατησε η αδερφη μου και επαθε καταγμα στον αστραγαλο (αμα δεν ξερεις να περπατας τις γοβες τι τις βαζεις? :p την επομενη εχετε τον λογο μου οτι θα ειμαι και ενα συγνωμη απο τον panaua που κουβαλησε το ζακετακι αν και δεν το ειχε στην πλατη του...την επομενη ολα...

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λεει ο αρκας..λιγο η εκκινιση λιγο η αλλαγη κλπ κλπ !!! οσον αφορα του seth ειπαμε απο ρολλαριστες οχι συμπλεκταρισμενες :p μετα εκοψε η τον πιασαμε δεν καταλαβα χαχαχα !!! μην ξεχναμε οτι φοραει και 15αρα και ηταν και 1 φτερο μπροστα :p !! φιλικη συμβουλη στον αρκα σε ανηφοριτσες ξεκιναμε με χειροφρενο και δεν κοιταμε τις γκομενες χαχαχαχαχα !!! ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ αν και ειμουν λιγο πτωμα και δεν εβγαλα τον καλο μου εαυτο χεχε !!

Να με πιανατε δεν παιζει ;D εκοψα πολλες φορες :p

Link to comment
Share on other sites

ασεεεεε ρε χαχαχα :p στο φαναρι δεν ειδα που εισουν ? εκει που πατησαμε απο σταση και οι 3 ? δεν πατησες εκει ? το καταλαβες οτι δεν εIχες ελπιδα ε? LOL ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! και τα λαστιχα σου τα ειδα μια χαρα ειναι ακομα :p ειναι σε ημισλικ κατασταση οτι πρεπει για στεγνο δλδ....μας ελεγες δεν εχω λαστιχα και δεν εχω λαστιχα πφφφφ ασε τα σαπια :p και αυτα οτι γραφεις σε αλλαγη 2ας-3ης σε τα μας ? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!! ΕΛΑ NΑ ANABOYN TA AIMATA LOL !

Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη θα κατέβουμε με το 3άρι της Αθηνάς να στηθείτε όλοι στο εκτελεστικό απόσμασμα :D

Link to comment
Share on other sites

κακο αγόρι............ :lol:

Έλα σώπασε εσύ με το Yaris μη στείλω κανα colt 1100. Άσε με το sirocco! Θα ψάχνουμε να βρούμε colt μαμά να πατήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Aντε να εχουμε λιγο σασπενσ,να μαζευτουμε τα 3αρια\οχι τα yaris γιατι τσαγιασα 1 προχθες με 6αρι κιβωτιο πολυ ασχημα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...