Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Ειμαι ο Γιαννης απο Ναουσσα (ημαθειας οχι Παρου) αλλα μενω Λουτρακι.Οδηγω ενα 106rallye 16ν αλλα σε καμια βδομαδα αν πανε ολα οπως τα υπολογιζω θα εχω ενα COLT CZT. Το αυτοκινητο ειναι του Μιχαλη απο Περιστερι που εχει καταστημα φροντιδας αυτοκινητου κοντα στον Αγ.Αντωνιο στο Περιστερι.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

Για να έχεις πλήρης πρόσβαση στο Forum δεν έχεις παρά να δημιουργήσεις το δικό σου Garage εδώ, παρουσιάζοντας το αυτοκινητό σου. Οδηγίες για την δημιουργία Garage θα βρεις εδώ.

 

Καλή παραμονή! :D

To πιο καθαρο /προσεγμενο /απειραχτο/καλο αμαξι του club παιρνεις-Φτιαξ εγκαραζ για το rallie και αν παρεις του ΜΙΚΕ θα το αλλαξουμε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.Πολυ χρησιμες γιατι ακομα ψαχνω το site για να το μαθω.Οσο για το αυτοκινητο και για τον Μιχαλη εχω να πω τα καλυτερα.ελπιζω την αλλη βδομαδα να ειμαι πισω απο το τιμονι του CZT.

Link to comment
Share on other sites

καλως ήρθες και καλορίζικο να ειναι το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ CZT!!!

 

Μιχάλη στην τιμή ειναι και καθαρισμός πριν το πάρει ο Γιάννης? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε.καλως σας βρηκα. Μου ειπε στην τιμη ειναι πλυσιμο γυαλισμα κερωμα και ενα μπιτονι βενζινη δωρο!

Link to comment
Share on other sites

Κ το αμάξι το Μιχάλη πλέον θα βρίσκεται στα πάτρια εδάφη! Μιχάλη θα στο προσέχω εγώ wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλως ηρθες Γιαννη! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...