Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Guest ioannatrela

οχι δεν ειναι επισημη απλα ειπαμε να παμε και μια αλλη μερα εκτος μεσοβδομαδα να δουμε αν κουνιουνται οι βαρκες.....

ειχαν ζητησει και αλλα ατομα να γινονται συναντησεις σ.κ. για επισημες αλλα φως στο τουνελ δεν ειδαμε...και ειπαμε να παμε ετσι εμεις!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

οχι δεν ειναι επισημη απλα ειπαμε να παμε και μια αλλη μερα εκτος μεσοβδομαδα να δουμε αν κουνιουνται οι βαρκες.....

ειχαν ζητησει και αλλα ατομα να γινονται συναντησεις σ.κ. για επισημες αλλα φως στο τουνελ δεν ειδαμε...και ειπαμε να παμε ετσι εμεις!!

 

ευτυχως που δεν ειναι επισημη ...γιατι δεν μπορω τα σακακια γραβατες σκαρπινια κτλπ.. :p :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια προταση.Μιας και αυριο οι περισσοτεροι δεν εχουμε να κανουμε τπτ ελεγα το απογευματακι αν εχει καλο καιρο να πηγαιναμε για κανενα καφεδακι ΣΕΦ.Εγω και ο xvibes λογικα μπορουμε.Οσοι ειναι απο τις γυρω περιοχες αν μπορουν ας ερθουν.Οσοι θελετε στειλτε ενα μνμ στο προφιλ μου να μου πειτε οτι θα παμε η' οχι γτ απο εκει που μενω δεν λεει να κατεβω τσαμπα στο ΣΕΦ.Η συναντηση αν ο καιρος ειναι μαζι μας θα γινει στις 4 το απογευμα

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ευτυχως που δεν ειναι επισημη ...γιατι δεν μπορω τα σακακια γραβατες σκαρπινια κτλπ.. :p :wacko:

εσυ αφου δεν ηρθες στη δικια μου προταση θα αναγκαστεις να βαλεις τα αθλητικα σου για την προταση του GIORGO COLT και χωρις παραπονα δεν περνανε εδω αυτα!!!! :p

 

οσο για τον καιρο σας ευχομαι να ειναι σαν την προηγουμενη φορα (σκαγαμε)

αλλα ειπαν για βροχες σταδιακα...αλλα και βροχη να εχει δεν ειστε απο ζαχαρη και αλλωστε οι Μητσοι μας αντεχουν απο βροχες.. :p

Link to comment
Share on other sites

Ioanna mhn grousouzeueis gt ama exei kalo kairo 8a pareis kai esy loukoumaki alliws den nomizw

Link to comment
Share on other sites

ΓΙωργο γραφουμε με μικρα Ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Εγω λογικα ειμαι μεσα στην προταση του Γιωργου, αρκει να μην βρεχει οπως σημερα το απογευμα...

Link to comment
Share on other sites

Ioanna mhn grousouzeueis gt ama exei kalo kairo 8a pareis kai esy loukoumaki alliws den nomizw

εγω δουλευω αυριο το μεσημερι

γιωργο για εδω μιλαω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο καιρος ειναι μια χαρα.Φορεστε ενα φουτερακι και ελατε ΣΕΦ.Θα σας περιμενω ολους

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια η ιδεα επεσε αμεσως μετα την συναντηση μας την Πεμπτη και ειπαμε ας γινει.Αυριο στις 9 ολοι στο Yabanaki για κουνεντουλα και μετα που αλλου.......Ζαχο.Θα σας περιμενουμε στο parking του yabanaki.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια η ιδεα επεσε αμεσως μετα την συναντηση μας την Πεμπτη και ειπαμε ας γινει.Αυριο στις 9 ολοι στο Yabanaki για κουνεντουλα και μετα που αλλου.......Ζαχο.Θα σας περιμενουμε στο parking του yabanaki.

 

γιατι δεν παμε στην BP !! νομιζω βολευει περισσοτερο !! εμενα τουλαχιστον χαχαχα :p !! βαρεθηκα τα σουβλακια θελω McD :D !!

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν παμε στην BP !! νομιζω βολευει περισσοτερο !! εμενα τουλαχιστον χαχαχα :p !! βαρεθηκα τα σουβλακια θελω McD :D !!

Ναι γιατί δεν πάμε BP????

 

βασικα μαλλον δεν θα εχει τιποτα σπουδαιο αυριο bp......

για McD ειναι καλιτερα τεταρτες :rolleyes:

παντος και εγω βολευομαι καλητερα για bp :)

Link to comment
Share on other sites

βασικα μαλλον δεν θα εχει τιποτα σπουδαιο αυριο bp......

για McD ειναι καλιτερα τεταρτες :rolleyes:

παντος και εγω βολευομαι καλητερα για bp :)

 

βασικα λογικο ειναι να μην εχει τπτ..δεν ειναι αυτο το θεμα...αλλα καλυτερα ακυρο αυριο για BP γιατι μαλλον θα εχει επιστροφη απο 3-4μερα !!

Link to comment
Share on other sites

λετε να συναντηθουμε στα mac της βαρης η του αλιμου που εχει και απλετο παρκιν?????

πεταξα απλα μια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

παιδεις παμε παλι.....αυριο 3/11/2010 θα κανουμε μια μικρη συναντηση στο olympiko για καφεδακι γυρω στις 21:00

και μετα τσαρκα στο ribas.... οσοι πιστοι προσελθουν θα μας ευχαριστησει ιδιαιτερος η παρουσια τους :p

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα αμα μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω ναι θα ερχομουν...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Για αυριο αν εννοεις ναι θα προσπαθησω να ερθω για να γνωρισω το νεο μελος μας γιατι το αλλο νεο μελος το εχω γνωρισει ηδη.Α και μετα η τσαρκα μεχρι το Riba's θα γινει αρμαδα οχι να πηγαινεις με 200 και εμεις να μεινουμε πισω

Link to comment
Share on other sites

παιδεις παμε παλι.....αυριο 3/10/2010 θα κανουμε μια μικρη συναντηση στο olympiko για καφεδακι γυρω στις 21:00

και μετα τσαρκα στο ribas.... οσοι πιστοι προσελθουν θα μας ευχαριστησει ιδιαιτερος η παρουσια τους :p

εσυ τρελλοκοριτσο δεν πρεπει να εχεις αιμα μεσα σου.......καφεινη εχεις!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

και που να επινα και καφε..... :p :P :p ελα ρε παιδια μου ελειψε η αθηνα αυτο ειναι ολο...ασε που στην κρητη δεν οδηγαω αυτοκινητο οποτε θελω να επανελθω στη καθημερινοτητα μου με αυτο......

οσο για τα 200 που λες φιλε γιωργο εγω παω οσο παει.... :p αλλα αν ειμαστε παρεα δεν κανω μαλακιες...πολλες δλδλ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...