Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Βρηκα ενα βιντεακι απο την τελευταία μινι συνάντηση (μπροστα δεξιά διακρινετε ο xvides:P)

http://www.youtube.com/watch?v=yHmas0HRPTI

 

ασε τις αποκαληψεις και ελα αυριο σεφ για καφεδακι :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Αν τελειώσω αργά την τοποθετηση της αναρτησης θα κατηφορίσω για πειραια ,αλλιος θα παρω τον δρομο για πισω!

 

κανε τα κολπα σου να ερθεις ;)

 

πολυ πιθανον +2 για μενα και niCOLeTa

Link to comment
Share on other sites

και γω θα ειμαι κατω σημερα σιγουρα...περιμενω νεα μελη αντε σιγα σιγα :p !!! ο αλιβερι χλωμο το κοβω να κατεβει παντως.!! μακαρι βεβαια..χαιρετω τα λεμε βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δουλευω τα πιο πολλα απογευματα ,αν κ θα ηθελα να ερθω-Να τραβατε φωτο απο τα colt κ αν κανετε αλλες 3-4 συναντησεις ,με επιτυχια, ισως να γινει κ θεσμος-παντως μπραβο στα μελη για την θεληση σας κ για τις συαντησεις σας

Link to comment
Share on other sites

για πες -εβαλες αναρτηση ?Σχολια ???

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδες ακυρο για μενα.Επαθα ζημια.Εσπασα το δεξι ημιαξονιο υστερα απο ισχυροτατη λακουβα που με εριξαν.Σπασμενη ζαντα +χειλακι προφυλακτηρα καταγδαρμενο.Ελπιζω να εχω σωσει αναρτηση.Θα εβαζα φωτο αλλα δεν το χω.Ειμαι πολυ χαλια.Και παλι συγνωμη και ελπιζω την επομενη Τεταρτη να ειμαι εκει.Καλα να περασετε...... :(

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδες ακυρο για μενα.Επαθα ζημια.Εσπασα το δεξι ημιαξονιο υστερα απο ισχυροτατη λακουβα που με εριξαν.Σπασμενη ζαντα +χειλακι προφυλακτηρα καταγδαρμενο.Ελπιζω να εχω σωσει αναρτηση.Θα εβαζα φωτο αλλα δεν το χω.Ειμαι πολυ χαλια.Και παλι συγνωμη και ελπιζω την επομενη Τεταρτη να ειμαι εκει.Καλα να περασετε...... :(

 

Κριμα:angry:εχει παραγίνει αυτο το πράγμα με τις λακκούβες....

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συναντηση με αρκετα μεγαλη προσελευση μελων !! Ελπιζω να συνεχισουμε σε αναλογους ρυθμους :) !!

Αρχικα καφεδακι στο ΣΕΦ και στην συνεχεια αρκετα ατομα ακολουθησαν και RIBAS !! Πολυ ωραια σε γενικες γραμμες !!

 

Το γεγονος της βραδυας για μενα ειναι.........................οτι....Ο dim14 αρχισε επιτελους το tuning στο czt του...ειδου και οι αποδειξεις οπου εξηγει σε αλλα μελη ποσο εχει σηκωσει πιεση κλπ κλπ :p

 

pb100029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Βαγγο.Τελειες φωτογραφιες.Ανεβασε τις και στο Facebook.Χθες τι ωρα φυγατε απο Riba's?

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συναντηση με αρκετα μεγαλη προσελευση μελων !! Ελπιζω να συνεχισουμε σε αναλογους ρυθμους :) !!

Αρχικα καφεδακι στο ΣΕΦ και στην συνεχεια αρκετα ατομα ακολουθησαν και RIBAS !! Πολυ ωραια σε γενικες γραμμες !!

 

Το γεγονος της βραδυας για μενα ειναι.........................οτι....Ο dim14 αρχισε επιτελους το tuning στο czt του...ειδου και οι αποδειξεις οπου εξηγει σε αλλα μελη ποσο εχει σηκωσει πιεση κλπ κλπ :p

 

pb100029.jpg

Το επομενο σταδιο ειναι βελτιωση στην εταζιερα να μην τριζει!! μπραβο dim για την προσπαθεια!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Η εταζέρα δεν τρίζει...ακόμα :lol:

xvibes σου είπα να μην το γράψεις,αλλά...

Δεν έχω κάνει τίποτα σημαντικό,μια ρουλεμανάτη HKS 7460R με μετατόπιση κόφτη στις 11.800rpm ,νίτρο,σασμάν 7ρι σειριακό.

 

'Ολα αυτά μας κάνουν 430hp ρόδα στην μικρή πίεση 1,4ct. Το μοτέρ μπορεί να σηκώσει μεχρι 2,4 με ασφάλεια.

 

Ήθελα να πάρει λίγο τα πόδια του :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η εταζέρα δεν τρίζει...ακόμα :lol:

xvibes σου είπα να μην το γράψεις,αλλά...

Δεν έχω κάνει τίποτα σημαντικό,μια ρουλεμανάτη HKS 7460R με μετατόπιση κόφτη στις 11.800rpm ,νίτρο,σασμάν 7ρι σειριακό.

 

'Ολα αυτά μας κάνουν 430hp ρόδα στην μικρή πίεση 1,4ct. Το μοτέρ μπορεί να σηκώσει μεχρι 2,4 με ασφάλεια.

 

Ήθελα να πάρει λίγο τα πόδια του :lol:

 

χαχαχαχαχαχαχαχα :p :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η εταζέρα δεν τρίζει...ακόμα :lol:

xvibes σου είπα να μην το γράψεις,αλλά...

Δεν έχω κάνει τίποτα σημαντικό,μια ρουλεμανάτη HKS 7460R με μετατόπιση κόφτη στις 11.800rpm ,νίτρο,σασμάν 7ρι σειριακό.

 

'Ολα αυτά μας κάνουν 430hp ρόδα στην μικρή πίεση 1,4ct. Το μοτέρ μπορεί να σηκώσει μεχρι 2,4 με ασφάλεια.

 

Ήθελα να πάρει λίγο τα πόδια του :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αφου το θελουμε ολοι.Tι να κανουμε?Ειπαμε οτι θα το κανουμε θεσμο και θα το κανουμε.Γι'αυτο οσοι πιστοι προσελθετε.Τεταρτη στις 9 στο Σ.Ε.Φ....Ξερετε τα τυπικα.Κουβεντουλα,Καφεδακι και μετα ολοι μαζι αρμαδα για Ribas.

Link to comment
Share on other sites

Αφου το θελουμε ολοι.Tι να κανουμε?Ειπαμε οτι θα το κανουμε θεσμο και θα το κανουμε.Γι'αυτο οσοι πιστοι προσελθετε.Τεταρτη στις 9 στο Σ.Ε.Φ....Ξερετε τα τυπικα.Κουβεντουλα,Καφεδακι και μετα ολοι μαζι αρμαδα για Ribas.

 

εγω ίσως ερθω θα δείξει...την κυριακη εχουμε και εκδρομη...οικονομια στα καυσιμα χαχα !! για Ribas με τιποτα...βαριεμαι να βλεπω Under 300 αυτοκινητα !!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σε κερασω 10 ευρω βενζινη......xaxaxaxaxaxa :p

 

xvibes:edit Εχουμε πει δεν γραφουμε με αγγλικους χαρακτηρες ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση των μελών για τους κανόνες των συναντήσεων....επειδη ορισμενα μέλη ξεπερνούν ορισμενες φορές τα όρια όπως παρατηρησα σε τελευταίες mini συναντήσεις που εγιναν....!! Προς θεού όλοι λιγο ή πολυ παραβιάζουμε τον ΚΟΚ (και γω το κανω) δυστυχως όμως καλό θα ειναι να μην το παρακάνουμε..όλα με μέτρο :) !! Απλά να θυμόμαστε και λίγο τους κανονισμούς του club !! ( υ.γ. : ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟΦΥΛΑΚΑ :p ΑΠΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ)

 

Δέν επιτρέπονται τα εξής:

 

-Να οδηγούμε πάνω από το όριο ταχύτητας, καθώς και οποιαδήποτε παράβαση του ΚΟΚ.

 

-Να κάνουμε επίδειξη των δυνατοτήτων του αυτοκινήτου, τόσο μεταξύ των μελών του Colt//Club.gr, όσο και κατόπιν πρόκλησης από ξένο αυτοκίνητο.

 

-Να οδηγούμε επικίνδυνα (δεν κολλάμε πίσω από τον άλλο) κσι δεν οδηγούμε σε δύο λωρίδες κυκλοφορίας.

 

 

 

Το COLT////CLUB. Δεν ειναι ο χώρος εδώ να κανονίζονται, ανοίγματα-κόντρες-οπως θέλετε πείτε το, και οτιδήποτε παράνομο.Το coltclub.gr σε αυτές τις συναντήσεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο διοργανωτής, απλά το μέσο για να έρθουν κάποια άτομα σε επαφή! Τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε εγινε αυτο ρε Χ?Ολοι νομιμα πηγαιναμε στο Ribas την Τεταρτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα λοιπον σε ολη την κοινοτητα....Σημερα 17/11 θα ειμαστε για καφεδακι ΟΛΥΜΠΙΚΟ γυρω στις 9.Κανω εγω την αρχη για να δω και ποια αλλα τουμπανακια θα κατεβουν.Παμε λοιπον...........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...