Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

μονο εμας εβαλες...θα δεις τι εχει να γινει...το βιντεο απο το ανοιγμα δεν το ανεβασες ομως!! :p

 

εεεεεεε αυτα τα βιντεακια δεν μπαινουν ετσι μεσα............. ;) :p :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει περιπτωση να παιξει κανενας καφες σημερα που εχει χαρα Θεου εξω?

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεε αυτα τα βιντεακια δεν μπαινουν ετσι μεσα............. ;) :p :D

an paiksei eimai mesa...steile mou

 

(sygnwmh gia ta greeklish alla kati epa8e to plhktrologio ...paei gia founto)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια.Η ιδεα την προηγουμενη βδομαδα να παμε για καφε Τεταρτη βραδυ στο Σ.Ε.Φ μαζεψε πολυ κοσμο.Με δεδομενο τον κοσμο που μαζεψαμε την προηγουμενη Τεταρτη θα ξαναπαμε αυτην την Τεταρτη και ωρα 9 το βραδυ στο parking του Σ.Ε.Φ για κουβεντουλα και μετα για καφε στο Olympico και αν μαζεψουμε τον ιδιο κοσμο μπορει να παμε και καμια βολτουλα προς Riba's μερια.Σας περιμενουμε

Link to comment
Share on other sites

loipon i idea tis tetartis einai polu kali kai eimai mesa na tin kathierwsoume...auti tin tetarti stis 10/10/2010 stis 9 ws gnwsto sto sef sto parking kai meta vlepoume gia kamia omadiki voltitsa..pisteu kai kathe tetarti na erxontai perissoteroi..

Link to comment
Share on other sites

loipon i idea tis tetartis einai polu kali kai eimai mesa na tin kathierwsoume...auti tin tetarti stis 10/10/2010 stis 9 ws gnwsto sto sef sto parking kai meta vlepoume gia kamia omadiki voltitsa..pisteu kai kathe tetarti na erxontai perissoteroi..

 

φιλε γιωργο σε παρακαλω να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες !! :D φιλικα παντα

 

Θα ειμαι και γω 95% :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Χ θα μιλησουμε μεχρι την Τεταρτη να κανονισουμε τι ωρα θα βρεθουμε κατω

Link to comment
Share on other sites

Βασικα Φωτεινη εγω το προτεινα :D :D :D :D .Ε ναι αφου μαζευουμε κοσμο γτ να μην το καθιερωσουμε?Θα ερθεις?Ναι οντως Γιωργο προσεχε το λιγο αυτο με το greeklish γτ θα σου την πουν.Και ειναι 10/11 οχι 10/10

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

για καθε τεταρτη ειναι καλα...αλλα απο την ενημερωση που ειχα θα πρεπει να κανουμε αλλες 3-4 επιτυχημενες συναντησεις για να καθιερωθει η μερα....αλλα δεν ενοχλουμεστε ετσι και αλλιως ειμαστε ηδη πολλα ατομα και μονο εμας να βαλετε σιγουρα ασχετα με τα gest της καθες βδομαδας.....

Link to comment
Share on other sites

Καλα και να μην γινει θεσμος κανονιζουμε απλα καθε Τεταρτη να μαζευομαστε ειτε ειμαστε λιγοι ειτε πολλοι

Link to comment
Share on other sites

παμε ολοι μαζιιιι...οχι σε καποια παραλια γτ δεν μου το επιτρεπουν οι συνθηκες και τα κιλα μου αλλα παμε στο σ.ε.φ καθε τεταρτη στο γνωστο αγνωστο παρκιν για καφεδακι , παρεακι και οτι αλλο τραβαει η ορεξη μας

Link to comment
Share on other sites

Και παραλια παμε.Ναι σιγα.Μιση ντροπη δικια μας και μιση δικη τους αλλα εχε χαρη που ξεκινουν τα κρυα οποτε ας συμβιβαστουμε στο Σ.Ε.Φ.Ολοι μαζι να δειξουμε σε κατι αποτυχημενα club που μαζευονται εκει ποσο κοσμο εχουμε,τι αμαξια εχουμε και γενικα ποσο δεμενο club ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

παμε ολοι μαζιιιι...οχι σε καποια παραλια γτ δεν μου το επιτρεπουν οι συνθηκες και τα κιλα μου

 

ολοι η ντροπη δικια τους..πως θα μαυρισει αυτο το θεικο κορμι...χαχαχα

 

 

εκλεισε για μας που ειμαστε και κοντα...καθε τεταρτη 9 στο ιδιο παρκιγκ :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μεσα παρολο που μενω στου Devil την mother

Link to comment
Share on other sites

16 ατομα...............και τα πιστιρια εχουν μπει στη σελιδα του club στο facebook............

 

συγνώμη για το off topic αλλά γιατί δεν μπορώ να μας βρω στο facebook?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ελισσαβετ-Χρονια κ ζαμανια -Κοιτα λιγο εδώ

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια εγω ειμαι out για την τεταρτη...βγαλτε photo να δουμε τπτ....

καλα να περασετε με τρελα οπως παντα

Link to comment
Share on other sites

Βασικα Φωτεινη εγω το προτεινα :D :D :D :D .Ε ναι αφου μαζευουμε κοσμο γτ να μην το καθιερωσουμε?Θα ερθεις?Ναι οντως Γιωργο προσεχε το λιγο αυτο με το greeklish γτ θα σου την πουν.Και ειναι 10/11 οχι 10/10

 

εννοειται οτι θα ερθω...................... :D και ναι δεν με χαλαει καθολου να γινεται καθε τεταρτη ασχετο με το ποσοι θα ειμαστε!!!!!!!!!!!! ιοανναααααααααααα ετοιμασουουουουουουουουοουου :p :D :D !!!!!!!!! ααα!!! ελπιζω αυτη τη φορα να ακολυθισει καποιος μαζι μας προς riba's.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα με τα κεφια και ποσοι θα ειμαστε μπορει να ερ8ω και εγω riba's

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...