Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

ρε σεις παιδια εστω και αυτες οι μινι συναντησεις που κανετε πειτε το 1-2 μερες νωριτερα να ερχομαστε και εμεις..

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ, σαν γκόμενα κάνεις..

Τι θες 2 μέρες να φτιάξεις μαλλί και νύχι?

:D : D :D

 

Τα καλά κανονιζονται τελευταία στιγμή.. :) :p

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε συ, σαν γκόμενα κάνεις..

Τι θες 2 μέρες να φτιάξεις μαλλί και νύχι?

:D : D :D

 

Τα καλά κανονιζονται τελευταία στιγμή.. :) :p

Οχι απλα να κανονισω της δουλειες μου ωστε να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εαν εχει καλο καιρο το σ/κ εχουμε πει να κανουμε καμια δοκιμη με nmr,xvibes, αν μπορει ο αρκας μιας και εχουν bc να δουμε την συμπεριφορα τους σε διαφορα αυτοκινητα!!εαν καποιο μελος θελει να ερθει για παρεα (εαν φοραει και BC ακομα καλυτερα) ας στειλει κανενα πμ ωστε να ενημερωθει για μερος και ωρα εαν μας το επιτρεψει ο καιρος!

Link to comment
Share on other sites

Γουσταρω κ εγω την συναντηση αυτη...το θεμα ειναι οτι θα ειμαι στον ασπροπυργο στην πιστα καρτ με πιτσιρικια την κυριακη (σαββατο δουλευω)....αν ερθετε προς τα εκει κ βολεψει ο καιρος...

Link to comment
Share on other sites

εγω δουλευω σκ απογευμα ,οποτε μαλλον ακυρο κ απο μενα ,το αλλο σκ ομως μπορω

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μεσα ειμαι!! Οποιο σκ θελετε. Δεν εχω bc (σιγα και την αναρτηση βεβαια χαχαχαχα) αλλα δεν χανω ευκαιρεια να βρεθω μαζι σας και να ριξω γελιο χαχαχαχαχαχαχααααα παλιο καρναβαλια χαχαχαχαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

αμα βολευει η ωρα (γιατι κυριακη πρωι εχω μια δουλεια και δεν μπορω)

μεσα και εγω!!!!

Link to comment
Share on other sites

λεμε για Κυριακη να βρεθουμε κατα τις 11 στα στερς εαν εχει καλο καιρο,η ωρα μπορει να αλλαξει εαν δεν βολευονται οι περισσοτεροι!!!εαν ψηνονται ολοι παμε και στα καρτ που θα ειναι ο Χαρης να δουμε κιολας!

Link to comment
Share on other sites

ωραια,ας συμπληρωσουν και οι υπολοιποι!nmr,χαρης,Βαγγελης (εαν δεν φαει παντοφλα) ειναι μεσα!! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

90% μεσα εαν ολα πανε καλα. :D

Link to comment
Share on other sites

+1 και γω....να γινει δοκιμη της BC χαχαχα...ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να βγει λιγο εξω ο adreas...γιατι εχω ακουσει παραπονα τελευταια απο συγγενικο ατομο :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω Κυριακή πρωί μέχρι τις 11. Αγ.Αναργύρους είπαμε τα Sters; Μήπως γυρίσω να πάρω την Coltara κι έρθω κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Αν παιξει κανα ευρω μπορει να σας τιμησω και εγω στα Ster

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...