Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

μετα απο μια δημοκρατικη προειδοποιησει - απειλη του κυριου borbou και εγω μεσα χαχαχαχαχαχαχαχααααα :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

mini συναντηση ειχαμε σημερα με hill,mika,nikoleta και φυσικα τον ποντικο jim@ko στα σκοταδια αλλα επειδη καποιος ηταν καντεμης εσκασε η αστυνομια και την βγαλαμε 24ωρο μεχρι πριν λιγο!!!ο jimakos εψαχνε απεγνωσμενα ατομα να ξαναπαει γεφυρα!!! :D

πολυ ωραιο κλιμα και φυσικα πολυ κουβεντα για διαφορα θεματα!!

Link to comment
Share on other sites

mini συναντηση ειχαμε σημερα με hill,mika,nikoleta και φυσικα τον ποντικο jim@ko στα σκοταδια αλλα επειδη καποιος ηταν καντεμης εσκασε η αστυνομια και την βγαλαμε 24ωρο μεχρι πριν λιγο!!!ο jimakos εψαχνε απεγνωσμενα ατομα να ξαναπαει γεφυρα!!! :D

πολυ ωραιο κλιμα και φυσικα πολυ κουβεντα για διαφορα θεματα!!

 

χαχαχα ειχα ορεξουλες :D καλα ηταν απλα προσοχη την επομενη γιατι ειδατε πως εφυγαν ολοι!!! οι αστυνομικοι δεν σου λενε τιποτα και δεν γραφουν για κατι παραλογο,εδω καθοντουσαν με αλλα 10 αμαξια γεφυρα και τα ελεγαν μεταξι τους :p δεν αξιζει καν να τρεχεις σαν ολους !! προσοχη !

Link to comment
Share on other sites

Κριμα μλκια που δεν ηρθα...γιατι εγω περισσοτερο βαριομουν να ερθω να καθομαι πανω σε μια γεφυρα με κρυο χαχαχαχα....

 

Sorry παντως.....απλα ειχα παει και για καφε νωριτερα και μετα μουχλιασα σπιτι :(

Link to comment
Share on other sites

mini συναντηση ειχαμε σημερα με hill,mika,nikoleta και φυσικα τον ποντικο jim@ko στα σκοταδια αλλα επειδη καποιος ηταν καντεμης εσκασε η αστυνομια και την βγαλαμε 24ωρο μεχρι πριν λιγο!!!ο jimakos εψαχνε απεγνωσμενα ατομα να ξαναπαει γεφυρα!!! :D

πολυ ωραιο κλιμα και φυσικα πολυ κουβεντα για διαφορα θεματα!!

 

Δεν μπορώ να φανταστώ τίποτα καλυτερο απο τέτοια κουβεντούλα..

'Ολα σούπερ εχθές τις "επισκέψεις" να μην είχαμε και θα ήταν ακόα καλύτερα.. :D

 

 

Κριμα μλκια που δεν ηρθα...γιατι εγω περισσοτερο βαριομουν να ερθω να καθομαι πανω σε μια γεφυρα με κρυο χαχαχαχα....

 

Να πώ έχασες.. νομίζω το καταλαβαίνεις.. :)

by the way .. ποιο κρυο??? 17 είχε εχθες γέφυρα... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αυριο για τι ωρα λες?

διοτι απο το πρωι θα βαφω φρενα..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε απατεωνα το πρωι.. εαν μπορειτε καντε το μετα της 6-7 η ωρα.. μηπως περασω να σας δω καθολου.. θα ειμαι μενιδι απο της 10.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια το πρωι τοτε... :p xaxaxaxax

 

θα το ηθελα πολλυ αλλα δεν εχω πινακιδες :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

γιατι ποιος τις πηρε?

 

εγινε παρεξηγιση :db:

θα τις παρω τριτη-τεταρτη............. :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι ωρα και σε ποιο μερος?

Link to comment
Share on other sites

θα πιουμε κανενα καφεδακι αποψε sters?μιας και δεν προλαβαμε να οργανωσουμε συναντηση?arkas,xvibes ισχυει αυτο που ειπαμε μεσω fb?

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μας κι εμάς ρε παιδιά... Γράψτε αν είναι για καφέ όλο το club που πότε τι ώρα κλπ,με ερωτήσεις ένα ένα θα τα μαθαίνουμε;

Link to comment
Share on other sites

πιθανότατα +1 και απο εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Σταματη δεν προλαβαμε να κανονισουνε επισημη συναντηση κ ειπαμε να βρεθουμε για καφε τελευταια στιγμη.θα ειμαστε στα στερς στο ιλιον στις 7.οποιος θελει ερχεται να τα πουμε

Link to comment
Share on other sites

Σταματη δεν προλαβαμε να κανονισουνε επισημη συναντηση κ ειπαμε να βρεθουμε για καφε τελευταια στιγμη.θα ειμαστε στα στερς στο ιλιον στις 7.οποιος θελει ερχεται να τα πουμε

 

Ευχαριστώ φίλε,ένα τέτοιο post εννοούσα για να καταλάβουμε κι εμείς που δεν είχαμε συμμετάσχει σε κάποια συζήτηση. Αν και λίγο δύσκολο,θα προσπαθήσω να έρθω να σας γνωρίσω από κοντά κι ελπίζω να με δεχτείτε με βρώμικο αμάξι! :thumbsu: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...