Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

εγω δεν εχω προβλημα, αφου βρισκομαι στην αθηνα, απλα με την κυριακατικη λιακαδα παει γαντι και λιγη θαλασσα απο διπλα! ας αποφασισει ο προεδρος και εγω ειμαι μεσα!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

δεν το κανουμε Γαλατσι??Ή καπου τριγυρο??Ποιος τρεχει μεχρι το ΣΕΦ...

 

Eλεος ρε....απο το Γαλατσι σε 5 λεπτα βγηκες ποταμι..και σε αλλα 10 ΣΕΦ. Εχουμε καιρο να παμε...οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε πρόεδρε...Εγώ λέω να έρθετε όλοι σπίτι μου να σας φτιάξω φραπέ και να παίξουμε GT5 στο PS3 :p :)

Link to comment
Share on other sites

απλα ενημερωστε αν θα καθησουμε σε καφετερια ή σε παρκιν για να ξερω αν θα εχω και τον Μοχα μαζι μου...

Link to comment
Share on other sites

μετα απο επικοινωνια με τον προεδρο, ενημερωθηκα για ΣΕΦ τελικα... κατα τις 12 θα ειμαστε εκει...

Link to comment
Share on other sites

απλα ενημερωστε αν θα καθησουμε σε καφετερια ή σε παρκιν για να ξερω αν θα εχω και τον Μοχα μαζι μου...

 

o moxa τι ειναι?? σκυλος??

Link to comment
Share on other sites

ο μοχα ειναι ενα μποξερ... εχω το πρωτο colt με υποβοηθηση κινητηρα boxer!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αυριο το απογευμα θα συναντηθουμε για καφε στη λαρισα οι κολτακιδεσ τησ κεντρικησ ελλαδασ.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φιλε εσει εισουν σημερα το απογευμα στην καρδιτσησ η ο αδερφο σου?

 

Ο junior ηταν,αν ημουν εγω δεν θα χαιρετουσα ρε?χαχαχα.Που τον πετυχατε,στο φαναρι?

Link to comment
Share on other sites

Ο junior ηταν,αν ημουν εγω δεν θα χαιρετουσα ρε?χαχαχα.Που τον πετυχατε,στο φαναρι?

ναι στ φαναρι,εγω τον ειχα δει στην σαριμβεη αλλα πηγαινε γ.........σ και δεν τον προλαβα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η συνάντηση για καφεδάκι με την συμμετοχή του προέδρου καθώς και 3 μελών. Ωραία μέρα, άπειρο καλαμπούρι προς τον Βάγγο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν ηρθα σημερα για καφε αν και ηθελα.. ετρεχα αγωνα..

Τουλαχιστον ξερω οτι στην δυναμομετρηση θα ειμαι ελευθερος 100%..

εκτος αμα κανει μ@λ@κια ο πισταρχης και την βαλει σε 2 εβδομαδες.. ε δεν γινεται αυτο.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα χαρηκα πολυ σημερα που συμμετειχα απο κοντα σε μια συναντηση!!! το χιουμορ εδινε και επαιρνε και δε βλεπω την ωρα να ξανανταμωσουμε...εννοειται πως τραβηξα φωτος απο το παρκιν αν και δε φημιζομαι για τις φωτογραφιες μου. θα τις ανεβασω το συντομοτερο!!! 3 πανεμορφα colt που δυσκολα μπορεις να τα κρατησεις πισω σου στο δρομο!!! σιγουρα εχω να μαθω πολλα!!! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη χαρηκα πολυ που σε γνωρισα...!! :thumbsu:

 

Αλλα εκλογες δεν γινονται ακομα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

σου πριονιζω ενε ενα τα ποδια του θρονου σου προεδρε!!! τριζει η καρεκλα σου!!! σε ευχαριστω για ολα (αυτοκολλητα, μπλουζες , μπρελοκ)!!! συνεχισε την πολυ καλη δουλεια που κανεις!!! respect!!! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κανονιζετε καφεδακι και δεν λετε τιποτα.Μπραβο μπραβο.......χαχαχαχα.Την επομενη φορα μεσα και εγω αρκει να ενημερωθω μια μερα πριν :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

απο την παρασκευη το ειχαμε ανακοινωσει ρε Θηριο!!! απλα μπαινανε κι αλλες ανακοινωσεις για συναντησεις ενδιαμεσα και μπορει να μην το προσεξες... :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε το ξερω.Πλακιτσα κανω.Απλα τις προηγουμενες φορες εριχνε και κανενα τηλεφωνο ο Προεδρος...... :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

δικαιολογησε τον γιατι τωρα τελευταια δεν εχει ματια παρα μονο για μερσεντικα και του πηραν το μυαλο...χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Aύριο ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012....στις 20:00 στα GOODY'S - Flocafe του ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.

 

Στην έξοδο Εθνικης Αγ. Στεφανο - Kρυονέρι....και μετα αριστερα στον παραδρομο :) (ΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ)

 

borbos ΧΑΡΗΣ ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ και εγώ θα ειμαστε εκεί....ΑΛΛΟΙ ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...