Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Dim14 παρασκευή βράδυ εκεί έφαγα πάλι την κρεπούλα μου...ρε φίλε δεν παίζεται το μαγαζί...αφού σου είχα πει και την άλλη φορα που είχαμε πάει για καφε, μένει η κοπέλα μου εκει και κατεβαίνω συχνα πυκνά...μια φορά με πήγε και τώρα καθε φορά μια κρεπούλα θα την φάω...και στο margarita ήμουνα την παρασκευή για καφεδάκι...και πετρούπολη βολτούλα...εγώ φωνάζω πρίν φύγω οτι κατεβαίνω Αθήνα, να δώ ποιός θα με καρφώσει αλλά εσείς τπτ ή δεν κυκλοφορείτε ή δεν με βλέπετε και να πώ οτι δεν φαίνεται το αυτοκίνητο η είναι μαμα εμφανισιακα???αυτοκόλλητα απο δω απο εκεί μαυρα φαναρια,τερμα φιμε, ξενον...εγώ πάντως καρφώνω ανεπανόρθωτα, μόνο σημειώσεις δεν κρατάω...

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

κοιτα παρασεκυη βραδυ την εφαγα και εγω την κρεπα μου αλλα ουτε εσυ με ειδες...εγω γιατι να σε δω!!!χαχαχα

πετρουπολη δεν κυκλοφορισα πολυ αυτη την βδομαδα αλλα δεν παιζει καποιος θα σε καρφωσει next time...

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου ειπα ειχα την εντυπωση οτι θα περιμενατε στο παρκινγκ !!

 

Και γω μια τετοια εντυπωση ειχα!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις περιμεναμε αλλα μετα απο καποια ωρα βαρεθηκαμε και φυγαμε

Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη σημερα.Οι αγαπημενη μερα των Coltακιδων.Και σημερα στις 9 Σ.Ε.Φ. για καφε κουβεντουλα και μετα η γνωστη clubοτσαρκα στο Ribas.Σας περιμενουμε ολους

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και στο chat...εγω αμα ερθω θα ειναι με αλλο αμαξι γιατι το εργαλειο πηγε car body-shop....ξερει ο giorgos colt ;)

Mην τους πεις τι θα κανω γιωργο...θα το δουν σε λιγες μερες εδω στο club και απο βδομαδα και απο κοντα :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε μεινε ησυχος.Ετσι και ερ8εις με αλλο αμαχι θα σου κανουμε ντου.Γιουριααααα

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

η αληθεια ειναι οτι και με αλλο κουτι να ερθει παλι το ιδιο παραμενει....εμεις ντου θα κανουμε μολις βγει οτι και να γινει αχαχαχαχαχ

:p :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι και με αλλο κουτι να ερθει παλι το ιδιο παραμενει....εμεις ντου θα κανουμε μολις βγει οτι και να γινει αχαχαχαχαχ

:p :P :p :P

 

χαχαχα ωραια :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξενερωνουμε ποτε.Την προηγουμενη Τεταρτη ηταν η τελευταια επισημη συναντηση για το 2010.Εμεις ομως συνεχιζουμε γερα την καθιερωμενη μας συναντηση καθε Τεταρτη στο Σ.Ε.Φ γι'αυτο αυριο οπως και καθε Τεταρτη θα σας περιμενουμε ολους στις 9 μ.μ στο μεγαλο parking του Σ.Ε.Φ

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Δεν ξενερωνουμε ποτε.Την προηγουμενη Τεταρτη ηταν η τελευταια επισημη συναντηση για το 2010.Εμεις ομως συνεχιζουμε γερα την καθιερωμενη μας συναντηση καθε Τεταρτη στο Σ.Ε.Φ γι'αυτο αυριο οπως και καθε Τεταρτη θα σας περιμενουμε ολους στις 9 μ.μ στο μεγαλο parking του OLYMRIKO

 

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΓΙΩΡΓΟ...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειμαι πρησμενος κ δεν ποναω-γιατι σημερα με σκισανε,θα ερθω κ εγω να αμολησω το λυκο-χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

τεταρτηηηηηηηηηηηηηηηηη παμε για καφεδακι!!!! οι αλλοι απεργουν και εμεις τον πινουμε!!!χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Τον καφε για να μην παρεξηγηθουμε.Σημερα ελατε ολοι και νεα και παλια μελη στην καθιερωμενη συναντηση μας στο Σ.Ε.Φ στο μεγαλο parking

Link to comment
Share on other sites

τεταρτηηηηηηηηηηηηηηηηη παμε για καφεδακι!!!! οι αλλοι απεργουν και εμεις τον πινουμε!!!χαχαχ

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα.

Και γω μεσα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι να μαζευομαστε ολοι οι πιλοτοι.Λοιπον οσα νεα μελη θελουν να ερθουν και δεν ξερουν που ακριβως μαζευομαστε οριστε ενα χαρτης για να μας βρουν sef.jpg

sef2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και Χρονια Πολλα.Σαν καλο μελος που ειμαι οφειλω να ενημερωσω πως αυτη την Τεταρτη η συναντηση στο Σ.Ε.Φ θα γινει κανονικοτατα μιας και θα ειναι η τελευταια για το 2010.Ξερω πως ειναι πολυ νωρις που εκανα το post αλλα οφειλω να ειδοποιησω.

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι ισχυει η τεταρτη..........ειναι η τελευταια συναντηση και η τελευταια τεταρτη του χρονου........οσοι πιστοι προσελθετε..........και οσοι ειναι αθηνα φυσικα..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: εμεις παντως θα ειμαστε εκει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...