Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

Λοιπον αυριο καφεδακι στις 20:00 στο Allou Fan Park !

 

Σημειο συγκεντρωσης το μεγαλο Parking του Allou...ειναι στο τερμα του δρομου δεξια. Οπως φαινεται στο link απο Google Maps

 

https://maps.google.gr/maps?saddr=%CE%A1%CE%AD%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82+%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CF%81%CF%84%CE%B6%CE%AD%CF%81%CE%B7&daddr=37.97103,23.673905&hl=el&ie=UTF8&sll=37.971208,23.674078&sspn=0.006834,0.013937&geocode=FcplQwIdij1pAQ%3B&t=h&mra=me&mrsp=1,0&sz=17&z=17

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Σε περιπτωση που το Parking ειναι κλειστο...ραντεβου στα floca κατω !! (οπου βρει ο καθενας παρκαρει δλδ χαχα)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οχι απο πεμπτη ως τριτη  παιδια γτ φευγω.

Link to comment
Share on other sites

έχω εσωτερική πληροφόρηση πως επίκειται κολτοσυνάντηση σε γνωστό εμπορικό κατάστημα και θα συνδυαστεί μάλιστα με μακελειό στους διαδρόμους με προϊόντα περιποίησης μαλλιών.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ε φανταστικοι διαχειριστες θα κανονισουμε καμια συναντηση για καφεδακι προτου να αρχισουν οι βροχες και να φυγει τελειως το μαυρισμα που αποκτησαμε τον Αυγουστο στην οικοδομη;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Άντε να ρωτήσω κι εδώ...

 

Για καφέ πότε πηγαίνετε εσείς? Υπάρχει κανένα στάνταρ μέρος και μέρα που συναθροίζεστε ή όποτε κανονιστεί εδώ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

γεια χαρα σε ολους.αυριο τεταρτη 30/4/2014 θα παω για καφε με τον δημητρη dim 14 8:00-8:30 το απογευμα στα ster cinema sto ιλιον.οποιος θελει θα χαρουμε να ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να ερθω κι εγω παιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

αυριο κατα τις 20:00 θα μαζευτουμε στην θεα δηλαβερη στην μεταμορφωση οπου εχουμε ξαναπαει!

δεν προλαβα να βγαλω νωριτερα ανακοινωση γι αυτο το γραφω εδω περα!οποιος μπορει και θελει ας περασει να τα πουμε!ειναι η τελευταια συναντηση του ετους!

Link to comment
Share on other sites

βασικα χτες πηγαμε,απλα η δημοσιευση εγινε μετα τις 12 και ετσι οπως το εγραψα εγινε μπερδεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Προεδρε θα εισαι εδω?κανονιστε οπου θελετε εγω δεν θα τρεξω αλλα για καφε και για παρεα ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Μετα την επιτυχημενη και τοσο ομορφη εκδρομη, ηρθε η ωρα για ενα καφεδακι.
Ελατε να πουμε τα νεα της εκδρομης οσοι πηγαμε και ελατε και σεις που δεν ηρθατε να μαθετε τι χασατε..!!
Επισης οσοι αθηναιοι εχετε αγορασει μπλουζες και δεν τις εχετε παραλαβει ελατε στο καφε θα υπάρχουν και αυτες για παραδοση.
Το μερος γνωστο στα στερ σινεμα στο ιλιον στις 19:30 στο τελευταιο παρκιν.

 

Τεταρτη 21/11/2018

Ωρα 19:30

Τοποθεσια Στερ Σινεμα Ιλιον

 

 

https://goo.gl/maps/rATy5xszhQM2

 

Καφε θα πιουμε στο καφε AGORA

 

https://www.facebook.com/pages/Agora-Music-Cafe/214879571865829

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...