Jump to content

1η Συνάντηση για το 2010


Recommended Posts

Ήρθε η ώρα για την πρώτη συνώντηση του έτους (αν και λίγο καθυστερημένα, θα μας συγχωρέσετε)!

 

Στο Olympico Cafe στο ΣΕΦ, το Σάββατο 30/1, ώρα συνάντησης 18:00 στο πλαϊνό πάρκινγκ ώστε να μαζευτούμε και να πάμε για καφεδάκι, ποτάκι, κουβεντούλα, κτλ. B) Ας ελπίσουμε ο καιρός να μην μας κάνει νερά!

 

Δηλώστε συμμετοχή.....ΑΜΕΣΑ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω μεσα ... και να ζητησω απο την διαχειρηση να μου φερει 2 αυτοκολλητα για τα πλαινα τζαμια

1)αρκασ+νασια

.2) colt_striker

3)alani jim

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καντε copy paste τα ονοματα σας να ξερουμε αριθμητικα

1)αρκασ+νασια

.2) colt_striker

3)alani jim

4)Kordas

Link to comment
Share on other sites

1)αρκασ+νασια

.2) colt_striker

3)alani jim

4)Kordas

5) sfageas

 

 

σαραντη το ζακετακι μην ξεχασεις :D

Link to comment
Share on other sites

παιδες εκανα λαθος

προσοχη σαββατο 30/1 (και οχι σαββατο 31/1-διορθωθηκε)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μεσα παιδες

 

1)αρκασ+νασια

.2) colt_striker

3)alani jim

4)Kordas

5) sfageas

6)sofipap

 

 

κ το δικο μου ζακετακι μη ξεχασεις!!!κ φερε κ κανα αυτοκολλητακι....

Link to comment
Share on other sites

1)arkas+νασια

2)colt_striker

3)alani jim

4)Kordas

5)Sfageas

6)sofipap

7)Panos1.5+Vasiliki

 

 

 

 

σας μισω εχω βαρδεια......... :angry:

αν ερθει ο σαραντης ας δωσει το φουτερ σε panos 1.5 η sfageas

Link to comment
Share on other sites

προς αποφυγην παρεξηγησεων αυτοκολλητα και μπλουζακια μαλλον στην κοπη της πιτας

Link to comment
Share on other sites

προς αποφυγην παρεξηγησεων αυτοκολλητα και μπλουζακια μαλλον στην κοπη της πιτας

ποια μπλουζακια ρε τρελοαγορο....για τα ζακετακια λεω που τα εχει ο σαραντης, απο την τελευταια παραγγελια που ειχαμε κανει και δεν τα πηραμε, εγω και ο paragas....αν ερθει ο σαραντης φυσικα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ ειμαι Πάτρα. στην επόμενη συνάντηση μπλουζάκια-ζακετάκια.

Αυτοκολλητα μας εχουν τελειώσει. εχουμε κάνει παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

1)arkas

2)colt_striker

3)alani jim

4)Kordas

5)Sfageas

6)Panos1.5+Vasiliki

 

τελικα εχουν δικιο οταν λενε ο θεος βλεπει τα σχεδια μας κ γελα.ειμαι με πυρετο στο κρεβατι.ξερω οτι θα σας λειψω αλλα καντε υπομονη κανα μηνα,μεχρι την επομενεη συναντηση.

Σαραντη,το νου σου το ζακετακι κ τα αυτοκολλητακια μου!!!!!καλα να περασετε ολοι.

Link to comment
Share on other sites

ελάτε κανένα τέταρτο νωρίτερα να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια συνάντηση τέλειωσε και για μένα ανεπιτυχώς.Δεν είναι δυνατόν η πρώτη συνάντηση του 10 να είμαστε 6 αμάξια.Τις συναντήσεις τις κάνουμε για να βλεπόμαστε και γενικά να είμαστε μαζί. Έχω παρατηρήσει να υπάρχουν πολλά μέλη με ένα τυπικό garage ποτέ σε συνάντηση και απλά να μπαίνουν και να παίρνουν αυτά που θέλουν.Πριν ένα χρόνο δεν ήταν έτσι. Όλοι δίναμε και αυτό φαινόταν και στις συναντήσεις που ήμασταν πάνω από 15-20 αυτοκίνητα.. Αυτά είχα να πω..

Link to comment
Share on other sites

Λίγο η μέρα, λίγο η ώρα πολλά μπορεί να έφταιξαν αλλά για μένα οκ, είμασταν 10 άτομα και τα είπαμε και ήταν όμορφα. Μακάρι στην επόμενη να είμαστε περισσότεροι και λογικά θα την κάνουμε Βάρκιζα για να θυμηθούμε τα παλιά αλλά και για να φάμε σουβλάκι!!! :D Ας προσπαθήσουν και τα υπόλοιπα παιδιά να έρθουν στην επόμενη. δεν δαγκώνουμε - μόνο ο sfageas σφάζει - και να είστε σίγουροι ότι θα τα περάσουμε σούπερ!

 

Τα λέμε σε 15 μερούλες στα γνωστά στέκια!

Link to comment
Share on other sites

ηταν παρα πολυ ομορφα εχθες.....τζακι, φοβερα παλικαρια και το super θηλυκο (athina διωξε τον αξυριστο μακρυμαλλη :lol: )

αντε και στην επομενη να ειμαστε περισσοτεροι :D

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που περασατε ομορφα αν και ζηλευω που δουλευα...αν και ο sfageas με δολια μεσα προσπαθησε να με βγαλει απο τη βαρδεια για να ερθω χαχαχα!!

ελπιζω στην επομενη να φριξει ο ζαχος οπως παλια................ :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...