Jump to content

Καφεδάκι ΤΕΤΑΡΤΗ 7/10 στις 20:00 στο Da Vinci @ Αγία Παρασκευή


Recommended Posts

Συνάντηση για καφεδάκι. ποτάκι, συζητησούλα, τσιτ-τσατ , για ψιψιψίνια και κοκοκοψια την ΤΕΤΑΡΤΗ 7/10 στις 20:00 στο Da Vinci στην Αγία Παρασκευή. http://www.davinciclub.gr

 

Η διευθυνση του μαγαζιού ειναι Αγίου Ιωάννου 23. Αγια Παρασκευη Τ.Κ. 12342

(Ειναι πολύ κεντρικά, στον δρόμο των καφετερειών της Αγιας Παρασκευής.)

 

Εχουμε κανει κράτηση για μερικές θέσεις πάρκινγκ που εχει το μαγαζί.

Θα τα βολέψουμε όλα!!

 

ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Υ.Γ. τηλ επικοινωνίας για όποιον χαθεί ή οτιδήποτε άλλο, 6973727288 Σαράντης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω (για ακόμα μια φορά...:() λόγω δουλειάς.

 

Προτείνω οι συναντήσεις να ανακοινώνονται με περισσότερο περιθώριο χρόνου, έτσι ώστε αλλαγές προγράμματος δουλειάς, προγραμματισμός κλπ να είναι ευκολότερες...

 

καλά να περάσετε παιδιά μου...:wub:

Link to comment
Share on other sites

1. savah + athina

2. turbulence

 

Να ρωτήσω κάτι; Είχα παραγγείλει και πληρώσει ένα μπλουζάκι της παραγγελίας που έγινε στις αρχές του χρόνου. Υπάρχει περίπτωση να το έχετε αύριο;

Ελπίζω επίσης να έχετε και αυτοκόλλητα; :D

Τα λέμε αύριο από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

οπα στα μερη μας συναντηση...χεχε...εχεις κρατησει θεσεις ? ξερεις οτι θα μας δωσουν τις τερμα αριστερα εννοειται χαχα....εκτος απ το δικο σου που θα μπει διπλα απο καμια ferrari :p !!! δεν ξερω στανταρ αν θα μπορεσω αλλα ειμαι και διπλα οποτε..... !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω και εγώ να έρθω παρόλο που είναι μακριά για μένα. Ίσως να είναι και από τις τελευταίες συναντήσεις του κλαμπ που θα μπορώ να παρευρεθώ μιας και πολύ σύντομα θα μετακομίσω προς βόρεια :D μεριά.

 

τι να κάνουμε βρε παιδιά ερωτεύτηκα :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες!

panaua πρέπει να μου πας πολύ κόντρα... σαν να κάνεις τα πάντα επίτηδες ώστε να μην έρθω!

Στις 20/9 που κανονίσατε καφεδάκι είχα την ονομαστική εορτή μου και δεν μπόρεσα να έρθω!

Στις 7/10 που πάλι κανονίσατε καφεδάκι έχει drift show στις Αφίδνες και δεν λέει να λείπω απο το event!

 

Έλεοοοοοοοοοοος πια! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως και εγω δεν θα μπορεσω να ερθω αν και το θελω πολυ.Οι βαρδυες της vodafone ...να μην το πω...δουλευω απογευμα ως αργα το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

και εγω στην αμφιβολια ειμαι-θα παλεψω παντως

Link to comment
Share on other sites

soc + kostas starlet glanza 350,,,έχει θέμα εκεί

Link to comment
Share on other sites

soc!!!!!!! ρε φιλε χαρα στο κουραγιο σου!!! παντα σε ολες τις συναντησεις αν και ειναι ολοκληρο ταξιδι για σενα!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

υπεροχο μαγαζι,νεα μελη με πολυ πολυ καλη διαθεση,ακομη μια φορα αρκετο γελιο,κλασικες συζητησεις για τα παντα ολα γυρω απο το COLT και μελη που ειχαμε καιρο να δουμε.......!

αντιπαθεστατος ο υπευθυνος που επαιζε τετρις :lol: με το σαραντη για το πως θα μπουνε οι καρεκλες λες και αν χαλουσε η διαρυθμηση του μαγαζιου θα γινοτανε τιποτα,,,τεσπα ολα καλα!!!

ανυπομονουμε για την επομενη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε για αλλη μια φορά πολύ καλα!!

 

Νέα μέλη, παλια, παλιότερα, ομορφος χώρος, γέλιο( ειχε συνάντηση και mercedesclub και οσοι εμπαιναν τους εστελναν εκει...), παιξαμε "σκάκι καρεκλών" με τον αυστηρό μπάτλερ του μαγαζιού, ο σερβιτόρος πήρε πρέφα εναν ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ του club!!!

 

και μετα για φαγητό σε μπεργκεράδικο της περιοχής!!!

 

Την επόμενη φορά θα περάσουμε ακόμα καλύτερα!!!

Ετοιμαστείτε για μετά τις 15 οκτώμβρη σε νέα μέρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ όμορφα, χάρηκα πολύ που σας είδα και που με είδατε :lol:

 

Το κολτάκι μου στο τέλος της βραδιάς απέργησε και δεν ήθελε μετά μανίας να φύγει, μέχρι που ήρθαν ενισχύσεις και το καλοπιάσανε :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

mercedesclub με τρέλα και κορδέλα! (και έλεγα γιατι δεν ξέρω κανέναν)

 

Σαράντη περίμενω βόλτα....

 

Ο ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑΣ ποιος ήταν? έχασα κάτι.....?

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑΣ ποιος ήταν? έχασα κάτι.....?

Ένας από το Mercedes club! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι και εγω στην μεγάλη παρέα στα έξω τραπεζάκια, αλλά κάτι δεν μου κόλλαγε...λέω τι έγινε ρε φούστη μου δεν μπορεί να μην ξέρω ούτε μια φάτσα.

Τελικά όταν αρχίσαμε τις συστάσεις και δεν ήξερα ούτε ένα ψευδώνυμο ρωτάω, εδω είναι το Κόλτ κλάμπ?

Οχι το Μερσέντες...οκ, καλό καφέ. :lol:

Πάντως τα παιδιά ήταν φιλικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...