Jump to content

colt 5dr 1.3


Recommended Posts

γεια σας παιδια με λενε χαμπο και ειμε εδω και 4 μηνες κατοχος ενος colt 5dr 1.3

 

Καλως τον, να χαιρεσε το coltακι σου και εγω μαλλον το 3θυρο 1.3 θα παρω! Αμα μπορεις πες μου 1-2 λογια για αυτους τους 4 μηνες και πως το βλεπεις απο μερια καταναλωσης .

 

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πάτησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

welcome to the C//C

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια με λενε χαμπο και ειμε εδω και 4 μηνες κατοχος ενος colt 5dr 1.3

 

Καλως τον, να χαιρεσε το coltακι σου και εγω μαλλον το 3θυρο 1.3 θα παρω! Αμα μπορεις πες μου 1-2 λογια για αυτους τους 4 μηνες και πως το βλεπεις απο μερια καταναλωσης .

 

Γιωργος

 

φιλε zuludawn οσο το πας χαλαρα εινai καλο αν και δε προκειτai να δεις τα 6 λιτρα καταναλωση που λεει η mitsubishi αν ομως το πατας θα ελεγα οτι καιει αρκετα!!σε γενικες γραμες καλο εινai αν και οχι αυτο που περιμενα απο αποψη επιδοσεων.αν σκεφτεις οτι η διαφορα με το czt ινε 1500 με 2000 χιλιαρικα θα προτεινα να παρεις ο czt!!εγω ηθελα πενταπορτο καθοτι παντρεμενος και τωρα παω για παιδι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον φιλο μας.Σου ευχομαστε καλη διαμονη στην παρεα μας και συντομα μπαμπας.

Περιμενουμε και τον φιλο Panaua-Σαραντη να μας παει βολτα με το κοτερο του...Γεια σου εφοπλιστη μου...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε παιδια να στε καλα!!φιλε panaua δεν ειναι το δικο μου της γυνεκας μου ειναι!!!το δικο μου ειναι πιο ομορφο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλως τον, να χαιρεσε το coltακι σου και εγω μαλλον το 3θυρο 1.3 θα παρω! Αμα μπορεις πες μου 1-2 λογια για αυτους τους 4 μηνες και πως το βλεπεις απο μερια καταναλωσης.

 

Γιωργος

 

φιλε zuludawn οσο το πας χαλαρα εινai καλο αν και δε προκειτai να δεις τα 6 λιτρα καταναλωση που λεει η mitsubishi αν ομως το πατας θα ελεγα οτι καιει αρκετα!!σε γενικες γραμες καλο εινai αν και οχι αυτο που περιμενα απο αποψη επιδοσεων.αν σκεφτεις οτι η διαφορα με το czt ινε 1500 με 2000 χιλιαρικα θα προτεινα να παρεις ο czt!!εγω ηθελα πενταπορτο καθοτι παντρεμενος και τωρα παω για παιδι!!

 

 

την κατανάλωση θα την δεις να πέφτει μόλις ανοίξει ο κινητήρας και φυσικά στις ταχύτητες που λέει ο κατασκευαστής.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...