Jump to content

Προτάσεις για επόμενες συναντήσεις


Recommended Posts

Παιδιά... σοβαρά να πείτε προτάσεις για μέρη που έχουν πάρκινγκ, και καλά σουβλατζίδικα/καφετέριες να μπορούμε να μαζευόμαστε χωρίς τις μαλακίες των μπάτσων... ήσυχα και ωραία...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Doc Παλλήνη; Mall; Προς βόρεια προάστια; Για προτείνετε μέρη για νέες συναντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο προς Καλύβια από αεροδρόμιο, έχω δει ενα LIDL με μεγάλο parking. Και υστερα, τα Καλύβια είναι πολύ κοντά

 

Ελπίζω όμως να μην το κλέινουν με καμιά αλυσίδα όπως το parking του ΙΚΕΑ πχ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα Νίκο! Ελάτε κ εσείς από νότια και ανατολικά προάστια. Πείτε την ιδέα σας.

 

Γεγονός είναι ότι εγώ θα το ξανασκεφτώ πολύ σοβαρά να ξαναπάω do it και να έχω τον κάθε κρετίνο, καλά το είπε ο γιατρός, να με τραβολογάει στο τμήμα και να πληρώνω τα σπασμένα τους για να πάνε να βάζουν αυτοί μπούκες στον Ζαπατίνα στα περιπολικά! ΟΞΩ ΡΕ !

Link to comment
Share on other sites

la costa-ζουμπερη

Εχει μεγαλο παρκιν δωρεαν αλλα εχει χωμα

και εαν πεφτει μακρια προτεινω Λυκαβητο

Link to comment
Share on other sites

υ.γ. @ Revolver...μάλλον είχες ύποπτη "φάτσα" κοντράκια και πήρες στον λαιμό σου τα άλλα τα αθώα προσωπάκια....

 

άλλη φορά θα βγάζω ανακοίνωση όταν ξαναπάω στη συνάντηση Αθήνα...........

 

μη ξαναπάρω στο λαιμό κανένα ΑΘΩΟ παιδάκι...

Link to comment
Share on other sites

Στο πνεύμα του νήματος και μετά από την αναφορά του Σταύρου για τη Λέσχη Μπιλτερμπεργκ !! (cp from inforwars.com)

 

Writer Detained For Taking Photo Of Sea View Near Bilderberg Hotel

 

Steve Watson

Infowars.net

Thursday, May 14, 2009

 

The comedian covering the Bilderberg meeting for the London Guardian has been detained by authorities in Athens, Greece after taking a photograph close to the site of the annual elite gathering.

 

Charlie Skelton has also personally contacted the Infowars team to clarify his position and explain why he is approaching the issue from a comic angle.

 

In Skelton’s third article in today’s Guardian, he details an encounter with armed Greek police close to the Astir Palace resort near Athens, during which he was menaced, asked to identify himself and was and eventually detained after photographing the sea view.

 

Again the approach Skelton takes is a comical one, however, he maintains that his detainment was very serious:

 

Over came the man with the machine gun. Over came the man with the special mirror-on-a-stick for car bombs. It was the first time in my life, and hopefully the last, that I’ve been intimidated by a mirror on a stick. They circled round me. One of them, the one in the photo with one hand up and the other on his pistol, kept prodding me in the shoulder, and shouting “Give the camera! Just give the camera!” All around me: “Delete! Delete photos!” followed by a lame tug of war for the camera with no great self-belief on either side, which I won.

 

Then it became: “Get in the car!” Get in the car!” I wasn’t about to get in the car. I remember saying: “One of you has a machine gun, you’re shouting at me, I don’t understand why, I took one photograph, this all seems a bit strange. What’s going on here?”

 

Skelton says he was then taken to the police station and asked to delete his photo, which he refused to do. Eventually the police allowed him to leave.

 

We covered Mr Skelton’s dispatches in our article yesterday, pointing out that the Guardian’s intention seemed to be to belittle the importance of the meeting by creating a comedy out of it.

 

However, Mr Skelton has since contacted us to explain that he is a fan of Infowars and that this is the only way he could draw any attention to Bilderberg in the mainstream media.

 

Indeed, his latest piece seems to play up the fact that the mainstream media should be covering the event but, as ever, is nowhere to be seen, as this extract demonstrates:

 

And then it struck me: there really ISN’T any fotografia. There’s none. Not a single member of the mainstream press. Not a single newshound camera on a tripod. Nothing. Nothing is happening here. Nothing to report.

 

The limousines have started to arrive. Nothing to report.

 

They’ve closed off an entire peninsula. There are roadblocks. Machine guns. Nothing to report.

 

This is Bilderberg’s 57th annual meeting. Nothing to report.

 

Susan Boyle plucks eyebrows! Finally, something to report.

 

Mr Skelton has agreed to appear on the Alex Jones show today to further clarify his opinions and discuss his detainment at the hands of Bilderberg.

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο προς Καλύβια από αεροδρόμιο, έχω δει ενα LIDL με μεγάλο parking. Και υστερα, τα Καλύβια είναι πολύ κοντά

 

Ελπίζω όμως να μην το κλέινουν με καμιά αλυσίδα όπως το parking του ΙΚΕΑ πχ.

Link to comment
Share on other sites

Εκει να δεις πεσηματα που κανουν οι ρινγκο της περιοχης.... κυριοι το θεμα ειναι απλο πρεπει να βρουμε μια καφετερια να γινει η βαση μας. προτεινω να ανοικτει νεο thread να πει ο καθενας μας την ιδεα του τι λετε (σορρυ για το οφφ τοπικ)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα!!πρεπει να βρουμε ενα μαγαζι με ανετο χωρο πάρκινγκ και να πινουμε το καφε μας σαν ανθρωποι και οχι με το φοβο να γινει κατι οπως την τεταρτη!!εγω προτινω Mall,sters στο ιλιον.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω τύχει κι εγώ σε τέτοια περίπτωση στο συγκεκριμένο μέρος, η λύση είναι απλή. Ρωτάει ο μπάτσος "ποιανού είναι αυτό το αυτοκίνητο", απάντηση "είναι ενός παιδιού που έχει πάει βόλτα με έναν άλλο φίλο μας...". "Που είναι το δικό σου αυτοκίνητο;", απάντηση "έχω έρθει με τα πόδια".

 

Μην ασχολείστε με ζώα... [youtube:ibdc8vue]kNmeqErjepw[/youtube:ibdc8vue]

 

[youtube:ibdc8vue]-V80Yc8IVTs[/youtube:ibdc8vue]

 

Εγώ απλώς τράβαγα βιντεάκια και με πήγαν στο τμήμα για εξακρίβωση...Ενώ είχα και ταυτότητα και τους την έδειξα...Φυσικά είπα ότι είχα πάει με τα πόδια (κατόπιν σωστής συμβουλής φίλου έμπειρου...) οπότε...

 

Δεν έχουν τόση εξουσία όσοι νομίζουν ότι έχουν...

 

Do it, do it

Link to comment
Share on other sites

Αρε Ψηλέ τι μου θύμισες τώρα!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!

 

Ετοιμάσου για 2ο γύρο, ανεβαίνω

 

Στα περί συνάντησης, ποιός ήταν τελικά ο γκαντέμης???

Link to comment
Share on other sites

τώρα που καλοκαιριάζει θα πηγαίνουμε παραλία... Ν. Μάκρη, Λουτσα, κτλ κτλ

 

ΝΕ-Α ΜΑ-ΚΡΗ- ΝΕ-Α ΜΑ-ΚΡΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να βρεθει σημειο ευκολα προσβασιμο για τους περισσοτερους μας.

Προτεινω στο σταδιο ειρηνης και φιλιας (πειραια) μετα το Olympico υπαρχει ακομα μια κεφετερεια στο βαθος πιο ησυχη και με παρκιν διαφορα τριγυρω μαλλον λεγεται "Και μετα" αν θυμαμαι καλα.

Διαφορετικα θα βολευε καποιο παρκιν(μεγαλου καταστηματος ισως,αν καποιος γνωριζει) επι της εθνικης αθηνων-λαμιας στο οποιο σχετικα ευκολα ερχονται ολοι χωρις να μπλεκουμε με κεντρο αθηνας.

Link to comment
Share on other sites

Θεα-Αθηναι στο αλσος Χαιδαριου ή προφητης Ηλιας στο Αιγαλεω

Και ανετο παρκιν και ψιλο ησυχα και ρομαντκ αγια τους ερωτευμενους

Σαραντη ακους?

Link to comment
Share on other sites

Το Θεαθηναι το ξερω,ειναι πολυ καλη περιπτωση γιατι εχει χωρο απλετο για τα αυτοκινητα μας.Μεσα στα δεντρα,και ανετο στο να βρουμε 15-20 ατομα να κατσουμε μαζι να πιουμε καφε και για τους πιο ανησυχους ειναι και η Καβαλας διπλα...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω με χαιδαρι ειναι ησυχα ωραια θεα και ουτε ιχνος απο στρουμφακια και συμφωνω με Χαρη οτι και η Καβαλας ειναι διπλα για τους ανησυχους.....Βεβαια για μενα που μενω κοντα ειναι καλα αλλα για καποιον αλλο ειναι ταξιδι....Απλα συμφωνω σε αυτη την ιδεα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Μενω στο Δασος Χαϊδαριου απεναντι απο την καφετερια Θεαθηναι.Εχει ευρυχωρο parking δικο της αλλα και εξω απο την καφετερια εχει χωρο για πολλα αυτοκινητα (εκτος απο τις κυριακες που συνηθως εχει αγωνα στο γηπεδο ποδοσφαιρου που ειναι διπλα στην καφετερια και γεμιζει ολος ο δρομος με αυτοκινητα).

Στον Προφητη Ηλια στο Χαϊδαρι η καφετερια λεγεται Επωψις.Και εκει εχει χωρο και στο parking της καφετεριας και εξω απο αυτη εκτος απο παρασκευοσαββατοκυριακα που συνηθως γεμιζει.

Ελπιζω να βοηθησα οσον αφορα τα parking.

Link to comment
Share on other sites

Aπο μια συναντηση ελειψα και γινανε ολα αυτα???? ελεος διαβαζω και καραφλιαζω με οσα λετε! ειναι ανωμαλοι οι τυποι εκει?

τεσπα προτεινω και εγω με τη σειρα μου να βρισκομαστε αλλου!

σαραντη ΖΑΧΟ εχει και στη γλυφαδα στη μπιφτεκουπολη εντελως ενημερωτικα

Link to comment
Share on other sites

Τα καλύτερα χάνω!! Γιατρέ, είδες τι κάνουν οι κακες παρέες??

Φυσικά κ γω τα Ster Cinemas θα πρότεινα που έχουν τεράστιο parking αλλά κ στον Προφήτη στο Χαϊδάρι έχει κάτι γλυκά κ κάτι ποικιλίες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...