Jump to content

Dyno Day - MAHA Σπατών Κυριακή 26 Απρίλιου (UPDATED)


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Αν και μεχρι τις 26 εχουμε καιρο ελπιζω να ερθω...Μεχρι τις 5 του μηνα ειναι οι συμμετοχες ε?θα ενημερωσω μεχρι τοτε..

Link to comment
Share on other sites

εγω αποφευγω να ερθω.......για να μην κλαιτε μετα

μας πηρε τα σωβρακα ο δεινοσαυρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μπορω να μπω σφηνα να κανω δυναμομετρηση σορρυ αλλα τοσο καιρο δεν ειχα ιντερνετ!!! ειμαι και διπλα στα σπατα

Link to comment
Share on other sites

Δήλωσε συμμετοχή στην λίστα που έχει δημιουργηθεί σε προηγούμενα post προκειμένου να κρατήσουμε το νήμα καθαρό.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι κι εγώ για τον χαβαλέ κυρίως μιας καί είστε τρομερό παρεάκι. Είναι ευκαιρία να μετρήσω και το τερατάκι μου να δω τι νούμερα βγάζει. Δε νομίζω να έχετε πρόβλημα που δεν είναι Κολτ...

 

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.MTi

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε προβλημα αν δεν ειναι colt αλλα επειδη ειναι αργο φιλε Παναγιωτη...

Δεν το εννοω βεβαια,ο Παναγιωτης ειναι συναδελφος και πολυ καλο παιδι,το αυτοκινητο του επισης πολυ περιποιημενο και θα χαρουμε να εισαι

κοντα μας.

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά κι εσύ χωρίς Colt ΠΟΥ ΠΑΣ?

 

Εκεί που δεν αντέχουν τα Κολτ

 

Δεν εχουμε προβλημα αν δεν ειναι colt αλλα επειδη ειναι αργο φιλε Παναγιωτη...

Δεν το εννοω βεβαια,ο Παναγιωτης ειναι συναδελφος και πολυ καλο παιδι,το αυτοκινητο του επισης πολυ περιποιημενο και θα χαρουμε να εισαι

κοντα μας.

 

Με μπέρδεψες με άλλον, αλλά δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου με συγχωρεις σε μπερδεψα με αλλον,αλλα αυτο δεν αλλαζει το οτι εισαι παντα ευπροσδεκτος στην παρεα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.MTi

14.JOHN

15.Punto gt3(φίλος του JOHN)

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 26 Απριλίου 9,15 πρέπει να ήμαστε στο δυναμόμετρο, 9,30 να ξεκινήσει ο πρώτος, ώστε να μην μας πάρει πολύ ώρα..

 

Εξηγούμαστε για να μην παρεξηγηθούμε μετά... ΜΑΧ αριθμός αυτοκινήτων είναι τα 20 άντε στριμωγμένα με πολύ βία 23, αλάα αν τύχει και ξεπεραστούν οι συμμετοχές τις 20, να ξέρετε ότι θα μετρηθούν τελευταίοι οι " αργοπορημένοι" της λίστας. Δηλαδή μπορεί να μας πάρει και έως τις 5-6...

 

Οπότε.. κανονίστε να δηλώσετε συμμετοχή τελευταία στιγμή..

 

Παρακαλούνται όσοι μετρηθούν να έχουν τον μπροστινό γάντζο, εύκαιρο.

 

Το δυναμόμετρο επειδή και εγώ έψαξα την διεύθυνση και είναι άλλα ντάλλων είναι στην έξοδο 16 της Α.Ο. , δεξιά στο φανάρι, όλο ευθεία μετά το νεκροταφείο που είναι στο αριστερό σας χέρι, στο δεξί χέρι έχει κάτι εγκαταστάσεις! Έχει ταμπέλα 0-1000hp. θα το βρούμε..μην αγχώνεστε!

Link to comment
Share on other sites

έχω προσθέσει έναν φίλο στην λίστα με Leon Cupra, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα

George

 

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.MTi

14.JOHN

15.Punto gt3(φίλος του JOHN)

16 Leon Cupra (φίλος S@int)

Link to comment
Share on other sites

είναι στην έξοδο 16 της Α.Ο. , δεξιά στο φανάρι, όλο ευθεία μετά το νεκροταφείο που είναι στο αριστερό σας χέρι, στο δεξί χέρι έχει κάτι εγκαταστάσεις! Έχει ταμπέλα 0-1000hp. θα το βρούμε..μην αγχώνεστε!

 

Αν έρθω μόνη να ξεκινήσω απο σήμερα μήπως κ το βρω μέχρι την Κυρική κ αν είχα μαζί κ τον φίλο toutouni, θα θέλαμε +5 μέρες !!

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να δωσει καποια κατατοπιση για το που βρισκεται το μερος της συναντησης μεσω google earth η κατι τετοιο γιατι δεν ξερω καλα απο σπατα...η αν υπαρχει καποιος απο δυτικα προαστια να στειλει ενα μηνυμα σε περιπτωση που ερθω να συναντηθουμε ?

Link to comment
Share on other sites

-1 από μένα, καλά να περάσετε

 

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.JOHN

14.Punto gt3(φίλος του JOHN)

15. Leon Cupra (φίλος S@int)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα μετρηθω και γω αλλα αν γινεται μια εξαιρεση γιατι στις 11 30 εχω μαθημα μπορω να μετρηθω στα πρωτα αυτοκινητα?

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.JOHN

14.Punto gt3(φίλος του JOHN)

15. Leon Cupra (φίλος S@int)

16.koftaris

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει με συναντά κατά τις 8.30 στην έξοδο 16 και πάμε μαζί μέχρι εκεί μιας και ξέρω που είναι...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι πολυ πρωι για 1 αδειουχο(μιας και δουλυ Πασχαλιατικα και θελω να ξκουραστω) θα ερχομουν και εγω-αν πατε μετα πουθενα-Σαραντη Χαρη-ειδοποιηστε με

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...