Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

καλησπερα παιδια.

αν και δεν εχω στην κατοχη μου colt επειδη οδηγησα προσφατα ενα colt czt(με φιλτροχοανη μονο εαν θυμαμαι καλα),εντυπωσιαστηκα παρα πολυ με την αισθηση του.κ το γκαζι αλλα και γενικοτερα οι επιδοσεις του με αφησαν αφωνο.εχω οδηγησει σαφως καλυτερα και γρηγοροτερα αυτοκινητα αλλα βαση της αξιας του σου προσφερει πραγματα που για να τα βρεις σε αλλα αμαξια πρεπει να βαλεις το χερι στην τσεπη σου πολυ πιο βαθια.δεν ειμαι κατοχος αλλα εχω σκοπο να αγορασω ενα colt czt.θα ηθελα την βοηθεια σας στο τι πρεπει να προσεξω ιδιαιτερα σ'ενα μεταχειρισμενο colt(εκτος απ'τα συνηθισμενα).

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες....

Υπομονη μεχρι να ενεργοποιηθεις και θα σου λυθουν ολες οι αποριες....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες...Βασικά να έχει εγγύηση...όταν ενεργοποιηθείς θα δείς τα υπόλοιπα...

Link to comment
Share on other sites

θα σου πουν οι αρμοδιοι τι πρεπει να κανεις, λιγη υπομονη για αρχη...

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν μου ειπαν οι αρμοδιοι κατευθειαν σε 'μενα,βλεποντας παραδειγματικα τα προηγουμενα μελη οπου τους υπαγορευει τον τροπο οπου ενεργοποιουνται ακολουθησα κ γω αυτα τα βηματα(υποβολη μελους κτλ.)υπαρχει προβλημα?εννοοντας για την διαδικασια.συγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα θελω να ειμαι τυπικος απεναντι σας.

Link to comment
Share on other sites

You should be ok by now...

 

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Αφου τα έχεις κάνει, δε στα ποστάρω έτσι για αλλαγή...

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Καλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα.ηδη απο 'χθες το βραδυ εχω προσβαση σε ολες τις κατηγοριες.ολα οκ.

 

τι εννοεις ολες τις κατηγοριες.....σου δωσανε προσβαση και στην ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ-ΤΕΛΕΤΕΣ:?:

πρεπει να γινεις παλιο μελος για να εχεις προσβαση εκει

 

καλως ηλθες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...