Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


Recommended Posts

Kαλως ήρθες στο Colt//Club.gr !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

Ενας απο τους κανόνες ειναι να μήν γράφουμε με κεφαλαία.

 

Μετά κάνε το εξής:

 

-Πατησε στο επάνω μέρος της σελίδας "Πίνακας Ελέγχου Μέλους" > Ομάδες Μελών > Επιλογή Ομάδας "Members" > κλικ στο κουμπί "Υποβολή"

 

Ο λογαριασμός σου θα ενεργοποιηθεί σύντομα και θα έχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις εδώ Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας! Τα 5θυρα τώρα τελευταία έχουν περάσει στην αντεπίθεση! Περιμένουμε εντυπώσεις από το νέο μοντέλο!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Αγγελε(?)!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω αυτο που εχω να πω για το αμαξι ειναι οτι απλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο θεμα ανεσης-χωρου κτλπ. και ακομα πιο πολυ απο θεμα ταχυτητας,αν και ακομα δεν θελω να το ανοιγω γιατι εχει λιγα χιλιομετρα...!ξερει κανεις αν το ralliart 09 εχει βελτιωσεις σε σχεση με τα παλαιοτερα czt στον κινητηρα?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Άγγελε... Για να καταλάβω... Πήρες το Ralliart ? Αν ναι, πρέπει να είσαι ο πρώτος του club με το νεο Colt Ralliart.

 

 

Περιμένουμε φωτό!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Με γειές..και μια φωτό απ το engine bay, κοντινή, αν σου να εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη θα βαλω και απο engine φοτο. ασπρο δεν το πηρα γιατι επρεπε και να περιμενω κανα μηνα + οτι ηθελα να το παρω πιο πολυ μαυρο γιατι το μπροστα spoiler δεν ειναι στο χρωμα του αμαξωματος και δεν μ'αρεσε η διαφορα και τοσο !!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι απολυτα σίγουρο.. αλλα δεν νομίζω να υπάρχουν διαφορές...

ο κινητήρας ειναι ακριβώς ο ίδιος εκτος απο τα φτερά που στα παλιά υπάρχουν τα φανάρια ενω στα νέα κενο..

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο να το χαίρεσαι ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...