Jump to content

Ποιοί είμαστε από Κύπρο?


Recommended Posts

Εγω Σαβατοκυριακο μενω Λαρνακα,και τις καθημερινες Λευκωσια...Ουτε εγω εχω προβλημα αν κανονισουμε συναντηση,σε οποια πολη και να ειναι.Φτανει ομως να ειναι καλα οργανωμενη και με αρκετα Coltakia,palia kai nea,3thira,kai 5thira!...

Link to comment
Share on other sites

Mπορεί και να είμαστε κι'άλλοι από Κύπρο και γραμμένοι ως μέλη...

αλλά το θέμα είναι πόσοι είναι ενεργά μέλη και θα μπουν να διαβάσουν από το forum...

Απ'οτι θυμαμαι,υπαρχουν ακομα 2 μελη στο forum που ειναι Κυπραιοι,αλλα δεν ξερω αν υπαρχουν και αλλοι που δεν ειναι τοσο ενεργα μελη οπως εμας τους 2-3...

Link to comment
Share on other sites

Εχει μια βδομαδα να παω Λαρνακα επειδη εχω εξετασεις και μενω Λευκωσια για να διεβαζω...μια χαρα θα ειναι νομιζω!!

To Colt CZT σε μαυρο εχω εγω.

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=5446

Link to comment
Share on other sites

Πως και δεν προσεξα ποτε μου το Colt σου...Που ακριβως καθεσαι στην Λαρνακα?

Επισης εισαι μεσα σε περιπτωση που κανονισουμε να βρεθουμε αρκετα μελη απο το forum,και να κανονισουμε συναντηση,και καμοια εκδρομουλα?

Link to comment
Share on other sites

Κάθομαι Δρομολαξια και το αυτοκίνητο το κινώ συνήθως μόνο σαββατοκύριακα γιατί καθημερινές είμαι με το αυτοκίνητο τις δουλειάς. Γιαυτό και δεν το ειδές πουθενά. Πηγαίνω ώμος συχνά στις φοινικούδες. Ίσως και να βρεθούμε εκεί. Είμαι μέσα αν κανονιστεί τίποτα παντός για συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

αντε και 104 σας ευχομαι!!!

μην αφηνετε κανεναν....οποιον βλεπετε με colt να τον ενημερωνετε για το colt//club.gr

και θα δειτε πως θα μαζευτειτε σιγα σιγα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Arteprint θα σου στειλω ενα πμ με το αυτοκολητο του ColtClub,ετσι ωστε να μας μαθουν καλυτερα στην Κυπρο.Επισης εχουν βγει και φανελλες,και ηδη εγω παραγγειλα μια...Αντε αν θα μας μαθουν σε ολη την Κυπρο σιγα-σιγα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εχω το czt, κοκκινο

 

Κανε garage οπως εχουν ολοι μεσα,να μας πεις τι εχεις πανω,και βαλε και καμοια φωτο :rolleyes: ...

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει συναντηση του Coltclub CY. Οσοι μπορουν και ενδιαφερονται να γινουν join στο group toy facebook,και να δηλωσουν συμμετοχη!

http://www.facebook.com/s.php?k=100000004&...gid=76992294406

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά!!!!!!! Εγώ προσωπικά σας συγχαίρω για την πρωτοβουλία σας! και εις ανώτερα !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει συναντηση του CCC (Colt Club Cy) Οσοι μπορουν και ενδιαφερονται να κανουν join στο group του facebook,και να δηλωσουν συμμετοχη! και να με ενημερωσουν εμενα στο 99309944 (Χριστος)

 

Mporite na mpite apevthias sto event patontas to link :

 

http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=120885502994

Edited by AELChris
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας παιδια και απο εμενα μενω λευκωσια εχω ενα colt czt κοκκινο 2005 εχει μερικα καλουδια επανο. αυτοι που ειδαν τις φωτογραφιες απο την πρωτη σηναντιση που εγινε στη κακοπετρια

Edited by stavrosvas
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

για σας και απο μενα παιδια... ειμαι και γω απο Κυπρο... περιοχη Λευκωσιας... εχω και ενα colt czt...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...