Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Εγινε ανοιγμα CZT - Ralliart.

 

 

CZT: restrictor off, D&A, shell racing

Ralliart: restricor off, D&A, eko 100, εξατμιση, πισω καθισμα εκτος, ESP εκτος, σφιγμενη wastegate (κατι τετοιο)

 

Το Ralliart εκανε με το "καλημερα" καροτσα και την κραταγε, μπορει και 2.

 

Το Ralliart οδηγηθηκε απο τον οδηγο του czt, που δεν του φανηκε κατι το ιδιαιτερο, σε σχεση με το czt, ειδικα με 3η σχεση. Μονο μια καλυτερη αποκριση στο γκαζι, που δεν θυμιζε σε τιποτε ηλεκτρογκαζο.

 

Το ανοιγμα θα επαναληφθει με 3ες, νυχτα και στην Εγνατια.

 

Ο οδηγος του czt εχει βασιμες υποψιες οτι ο οδηγος του Ralliart κατι "πειραζε" κατα την στιγμη του ανοιγματος.

 

Τελικα απεδειχθη, εστω και ετσι, οτι το Ralliart ειναι γρηγοροτερο.

 

Ο οδηγος του czt μαλλον θα πουλησει το....czt, για αγορα νεου αυτοκινητου, μπορει Suzuki Splash, για να το περνανε ολοι, χωρις ομως να αισθανεται ασχημα.

 

Ο οδηγος του Ralliart δεν ξερω τι θα κανει, μαλλον θα βαλει προγραμμα, σφυρηλατο, μπετοβεργες, αλεξιπτωτο πισω για να φρεναρει, φρενα, rollcage, και θα παει στα dragster

 

Εγω με το Suzuki Splash θα παω στην Παργα για μπανιο.

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει ρε Μακη εσυ πηγες κυριως με πισω καθισματα ενω τα αλλα 2 ουτε ρεζερβα δεν θεωρω οτι ειχα..

Σακη με μενα τι θα γινει ρε???Ολο βεραντα θα την βγαζουμε οταν προκαλω?

Link to comment
Share on other sites

Eσυ εισαι χαμενη 100αρα.........και εχει και 1.58...... :p Που να σε παω ρε φιλε? Εδω colf gti stage 1 και του ζεστενα το κολλαρακι του με το external μεχρι τα 200......... :D Εσενα θα σε καψω ολοκληρο...... :p Δωρο η αντιπυρικη στολη να με θυμασε....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol

Link to comment
Share on other sites

ΜΜΜΜΜΜΜΜ πως..

Εγω δεν παω απο 2ες ουτε με 3ες..

Σταση - 400 να ιδρωσει το κωλαρακι σου , να ζεστανεις και το εξτερναλ σου και να μην μπορεις να περασεις πουθενα..

Τωρα που προλαβαινεις γιατι μετα..

Link to comment
Share on other sites

Με ολους ανοιγεις εκτος απο μενα , τυχαιο?Δεν νομιζω :lol:

 

XAXA καλό εεεεε?

Δεν σε χάλασε 2 παρά μισό μπαρ μπέρη :lol:

Τρέξε τον φίλο σου τώρα που μπορείς...

Ο χρόνος μετράει αντίστροφα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες τι λέει!!! Ανοιξε ο καιρός!!!! θα κανονίσουμε τίποτα??? Είναι κανείς Γιαννενα ή την κοπανήσανε όλοι???

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι λέει!!! Ανοιξε ο καιρός!!!! θα κανονίσουμε τίποτα??? Είναι κανείς Γιαννενα ή την κοπανήσανε όλοι???

 

Εγω παλικαρια κατεβηκα Ερετρια για καλοκαιρακι... B) B)

Απο Σεπτεμβη παλι.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω παλικαρια κατεβηκα Ερετρια για καλοκαιρακι... B) B)

Απο Σεπτεμβη παλι.....

παιδια 31/7 ερχομαι γιαννενα θα κανονισετε καμια συναντηση?

Link to comment
Share on other sites

31/7 θα ειμαι IOANNINA CITY........ ;)

ωραια τα χαναλεμε για να κανονισουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Βγειτε βρε σεις απο τις κουβερτες και τα παπλωματα και παμε να τα πουμε εξω....νεοι ανθρωποι......... :)

Link to comment
Share on other sites

Βγειτε βρε σεις απο τις κουβερτες και τα παπλωματα και παμε να τα πουμε εξω....νεοι ανθρωποι......... :)

 

 

Captain το συζηταμε για σαββατοκυριακο αν ειναι γιατι καθημερινη βγαζουμε κανενα εξοδο..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει συναδελφε...μαζεψε και τους Subaruδηδες και παμε...τελικα, βγηκατε απο τις βαριες κουβερτες.... :)

Link to comment
Share on other sites

γιαννιοτες για μαζευτειτε παραμονη χριστουγεννων ανεβενω πανω και στης 26 ερχετε ο πινοκιο για κανονοστε καμια συναντηση

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...