Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

Καπως ετσι, ΠΑΝΤΟΤΕ, παρκαρει το αυτοκινητο εκτος νορμαλ parking, φατσα καρτα στη τζαμαρια της καφετεριας :lol: ....Ασε χθες που καποιος του το "εκλεψε" για λιγο....... :lol: :lol: :lol: αλλα τελικα αποδειχθηκε οτι ητανε αλλο αυτοκινητο.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Kαπετανιε τα χρειαστηκα :o Ειπα καποια στιγμη :blink: . Λεs να μου πηρε τα κλειδια η σερβιτορα απο το τραπεζι και να βρω το εργαλειο καμια βουλγαρια μεσα???? :( ???? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :p !!!!

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω κοινη συγκεντρωση με το τοπικο VW club. Εαν συμφωνειτε, πειτε μου να κανονισω, ξερω 2-3 παιδια απο εκει.

Μιλουσα σημερα με ενα παλικαρι απο το vw club Ιωαννινων, και μου ειπε οτι κανονισανε για την Κυριακη 25 Απριλιου να πανε στην Γλυκη Παραμυθιας, εκδρομη και φαγητο. Δεν εχω παει εκει ποτε, αλλα ειναι ευκολο μεσω Εγνατιας. Εαν συμφωνειτε, πειτε μου απο ΄δω για να κανονισω συμμετοχες και μεριδες :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα τελικα. Η Γλυκη ειναι μετα την Παραμυθια, καμμια 15αρια χιλιομετρα. Ειναι διπλα στον ποταμο Αχερωντα. Πολυ ωραιο μερος, μεσα στα δεντρα, καλο το εστιατοριο, και το cafe μετα. Ειλικρινα δεν ηξερα που επεφτε αυτο το μερος. Κριμα που δεν ηρθατε, ητανε καλη η παρεα, χωρις καγκουριες. Βαζω και 2 φωτογραφιες, η πρωτη με τα vw ειναι ιεροσυλια, αλλα τιμης ενεκεν για την παρεα....

 

dsc02000v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc02002o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

thumbnmail.png

thumbnmail.png

thumbnmail.png

thumbnmail.png

 

Καπετάνιε photo από την πρώτη μας "παρθενική" εμφάνιση.

Τελικά, τον φωτογράφο θα τον πάρω και στο γάμο :p

 

P.S Μέγεθος photo ΚΑΙ για ταπετσαρίες τοίχου :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια....πολυ ωραιες φωτο!!!!!!! ;)

Περσι το καλοκαιρο φευγοντας απο παργα...περασα απο τον αχερωντα.

Ειναι πανεμορφα και πραγματικα αξιζει να πας....το συνιστω ανεπιφυλακτα :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δουλευεις ε?....ποιον, θα'θελα να 'ξερα...ασ'τα αυτα...Το καπω ποτε θα μου το φτιαξεις?? :)

Link to comment
Share on other sites

Δουλευεις ε?....ποιον, θα'θελα να 'ξερα...ασ'τα αυτα...Το καπω ποτε θα μου το φτιαξεις?? :)

Kαπετανιε.........μαζευουμε χρηματα για το ταπεινο τουρμπακι μας.... Καπο???? Τι ειναι αυτο ρε captain???? φιλαρακο θα σε χαλασω τωρα γιατι εγω με τον καρκινο δεν παιζω.....μια φορα εφτιαξα και τερμα γιατι εχει οσμες απιστευτα βλαβερες θελει κανονικα να τα δουλευεις τα υλικα μεσα σε φουρνους με εξαερισμους και τα απαραιτητα μασκες γαντια κ.λ.π Και οχι ετσι οπως το χειριζομουνα εγω σε δωματιο με γρηγορους επιταχυντες.......και προφυλαξη ανυπαρκτη. Αστα ρε φιλε και παμε για κανα καφε στο μωρο........ ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε...ειμαστε...και να μην πας συνεχεια στο Remezzo... :lol:

τι να κανω αφου μετραει τρελα....και το μαγαζι αλλα και η πελατεια....!!!!!!! :p

 

Για σ\κ μονο γιατι καθημερινες ειναι δυσκολα...........δουλευουμε. Αν ειναι και μπορειτε για σ/κ ειμαι μεσα........... ;)

Εγω ειμαι μεσα για αυτο το σ/κ(γιατι την αλλη εβδομαδα θα λειπω παλι) να κανω και κανα διαλειμμα απο το διαβασμα..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ και γω οταν σου λεω βγες εξω απο το σπιτι να σου μετρησω ενα ενα τα παιδια μου λες ελα στην βεραντα...

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω αφου μετραει τρελα....και το μαγαζι αλλα και η πελατεια....!!!!!!! :p

 

 

Το μαγαζι ειναι αλλη μια lifestyle μαπα, και τα κοριτσακια, κατα τα γνωστα, ψωναρες γιαννιωτισσες ή ξερω 'γω τι....οταν καβατζαρεις τα 30, ελα να σου πω που να πηγαινεις ανα την υφηλιο για να το ευχαριστιεσαι πραγματικα και οχι δηθεν.... :)

 

Ειμαι μεσα για Σαββατο, το απογευμα μαλλον, ή Κυριακη απογευμα....

Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζι ειναι αλλη μια lifestyle μαπα, και τα κοριτσακια, κατα τα γνωστα, ψωναρες γιαννιωτισσες ή ξερω 'γω τι....οταν καβατζαρεις τα 30, ελα να σου πω που να πηγαινεις ανα την υφηλιο για να το ευχαριστιεσαι πραγματικα και οχι δηθεν.... :)

 

Ειμαι μεσα για Σαββατο, το απογευμα μαλλον, ή Κυριακη απογευμα....

Να το σχεδιασουμε για κυριακη απογευμα κατα τις 6.30.....? Εεεεεε captain τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρωθηκε με επιτυχια τελικα η συναντηση αλλα με απουσια καποιον εξωσχολικων....

1) Makis38

2) Bar-beris

3) Kav21

4) Mαριος ο κοκκινοτρυχης peugeot rally ( με look paranoiα )

5) Xαρης colf 5 cti ( κιτ εισαγωγης-εξατμιση 70αρα απο τurbo μεχρι πισω-προγραμμα revo )

Y.Γ Makis38....συγχωραμε που δεν θυμαμε το ονομα του φιλου μας με το Κια σε παρακαλω συμπληρωσε με.

Αααααα........και που ειστε ειχαμε και φιλικα πατηματακια

1) Golf cti vs bar-beris το αποτελεσμα πατημα ρολ με 2ερες και μεχρι τα 200 το colf μπροστα μιαμιση καροτσα χωρις να ανοιγει η διαφορα

2) Makis38- Kav21 o λογος σε εσας παιδια...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα περασαμε πολυ καλα σημερα....Πολυυυυ γελιο και ατελειωτος χαβαλες....!!!!

Και φυσικα τα απαραιτητα ανοιγματακια....

Αν και πιστευω οτι ο Μακης δεν θα με πολυ συμπαθει απο εδω και περα.... :p

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ kav21 ειναι καλο παιδι και ξερει να συγχωρη........

Μιλα οσο σε περνει γιατι σε λιγο που θα καλυνυχτισει την συζυγο θα σε φαει........ :p

Link to comment
Share on other sites

Ασ' τα Σακη μου φαινεται θα αρχισω τα το κρυβω....τον ειδα εγω γυαλιζε το ματι του..!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...