Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

Εγώ από την άλλη λέω να ακολουθήσουμε την εξής σειρά:

 

1) Πάμε για τσίπουρα

2) Συνεχίζουμε με κατανάλωση υπερβολικής ποσότητας κρεατικών

3) Το γυρίζουμε σε μπυρίτσες να σβήσουμε την κάψα

4) Πάμε και ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ!!

5) ... φυσικά με την ταυτότητα στο στόμα :wacko: :p

 

:D :D

Μπα .... εμενα δε με παιρνει αυτη η σειρα αν ειναι να γινει οτι ειναι να γινει θα γινει απο πριν τα τσιπουρα, εχω ηδη 20 ποντακια και δεν θελω πολυ ενα ταλαρακι να τσιμπησω και χαιρετισματα διπλωμα :D :D

 

 

Επειδη η συναντηση θα ειναι αναποφευκτη, οταν θα ειναι να σκασω μυτη θα σας στηλω Π.Μ. και απο εκει και περα οτι γουσταρε ρε τρελλοκομεια παμε και για τσιπουρα και για μπυρες και για ψαρεμα στην λιμνη ακομη :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!!!!!!

Ε δεν εχεις τον θεο σου :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω κοινη συγκεντρωση με το τοπικο VW club. Εαν συμφωνειτε, πειτε μου να κανονισω, ξερω 2-3 παιδια απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

wastegate φυγε απο την συζητηση εσυ εισαι πλεον DRAGSTER μερια :p :P

Γιατι τα dragster δεν στριβουν?

Link to comment
Share on other sites

Ασε τα σαπια λεω εγω και κανονισε να παρουμε κανα δοχειο αναθυμιασεων γιατι τοσες αναθυμιασεις που βγαζει το δικο μου βρομαω λαδιλα σε καθε ταξιδι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κουρεας ρε φιλος .... barman ειναι το παιδι και φτιαχνει κοκτειλ στο bar BERIS :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο Παρη ;) του το καναμε μπ@$%^λο το γκαραζ του ανθρωπου. Ασ πεσει καθαριοτητα η ας μεταφερθουν στο Μελη απο Γιαννενα

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η συναντηση ολοκληρωθηκε με απολυτη επιτυχια. Ητανε παιδια απο το SEAT CLUB απο SCOOBY CLUB απο PEUGEOT CLUB και φυσικα απο το COLT CLUB. Bγαλαμε FOTO με φακο ( κανονι ) B) και δεν λειψανε τα μικροπατηματακια!!! Παιδια παντα τετοια ;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν έχει μεγάλη διαφορά εξάλλου κι εκεί να ήμουν κανα φλογιδι αν θα εβλεπα μόνο από μακρυά!!!! χαχαχαχαχα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η συναντηση ολοκληρωθηκε με απολυτη επιτυχια. Ητανε παιδια απο το SEAT CLUB απο SCOOBY CLUB απο PEUGEOT CLUB και φυσικα απο το COLT CLUB. Bγαλαμε FOTO με φακο ( κανονι ) B) και δεν λειψανε τα μικροπατηματακια!!! Παιδια παντα τετοια ;) !!!

 

1,560 ιπποι σ' ενα τραπεζι, συν τη σερβιτορα, που τελικα δεν μαθαμε τι "φοραγε".... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καπετανιε θεs να σου πω τι δεν φοραγε? Εγω λεω απο τωρα να κανονιστει παλι για κυριακη στο ιδιο σημειο συναντηση και καφε. Εμαθα πωs η σερβιτορα δεν θα εχει ρεπο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καπετανιε ο Σακης ηταν μοστρα καφε και σπιτι??Ελα πες μην ντρεπεσαι ξερω τι φιλο εχω!!

Την αλλη Δευτερα κατεβαινω και γω κατω και θα κατσω εως την τεταρτη λογικα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...