Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

Μakis και kav21 εξαιρετικα παιδια,ευχαριστη παρεα. Παιδια μην χαθουμε!!! Καπετανιε το κερασμα την επομενη φορα δικο μου ;) kav21 χρωσταω βολτα με το εργαλειο μην νομιζειs πωs το ξεχασα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Μakis και kav21 εξαιρετικα παιδια,ευχαριστη παρεα. Παιδια μην χαθουμε!!! Καπετανιε το κερασμα την επομενη φορα δικο μου ;) kav21 χρωσταω βολτα με το εργαλειο μην νομιζειs πωs το ξεχασα!!!!

 

Οχιιιιι....ειπαμε την επομενη φορα κερναει ο μικροτερος..... :p

Για την βολτα μην ανησυχεις....εχουμε καιρο μπροστα μας...!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με Γιαννιωτισσα εμπλεξες που την βρηκες?

Μπα φοιτητρια ειναι...αλλα ας αυτα δεν ειναι για εδώ..μην είμαστε offtopic,,,φιλε μου να το χαιρεσαι το καμαρι σου...πολυ προσεγμενο και καλα κανεις και ριχνεις προσωπική δουλειά γτ τότε η ικανοποιηση του αποτελέσματος ειναι οσο να το πεις μεγαλύτερη...καλοτουρμπιστος λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

THANKS φιλε ;) Οσο για το σχολιο σου για το θεμα προσωπικη εργασια η αληθεια ειναι πωs αν δεν βαλειs το χερακι σου το αυτοκινητακι σου και καθε αυτοκινητακι θα υστερει.Θελει μελετη το θεμα σε ολα τα σημεια και παλι τελοιοτητα δεν αγκιζειs ποτε. Απλα να γινετε προσπαθεια να μην παραμενειs στασιμοs!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα πρεπει να εβαλες λαθος δαχτυλο δεν εξηγηται αλλιως αυτα που καναμε δεν πετυχαν!

Link to comment
Share on other sites

Λεω να σε κουρεψω πολλη συντομα,το θεμα ειναι πωs στην περιφεριακη εχει κινηση ολεs τιs ωρεs, οποτε λιγο χλωμο.Οποτε μαs βλεπω για καμια εγνατια!!! Ρε φιλε μηπωs μιλαs για μαλλι? :lol:

Link to comment
Share on other sites

wastegate με στεναχωρισεs βραδιατικα :( Μηπωs δεν σεβαστηκεs την τεχνη μου και πηγαινεs τελικεs ;) ελα πεs "το φιλε. ΝΤΑΙS τι κανειs εσυ στην πολη μου? κατασκοποιεs :ph34r: ?

Link to comment
Share on other sites

wastegate με στεναχωρισεs βραδιατικα :( Μηπωs δεν σεβαστηκεs την τεχνη μου και πηγαινεs τελικεs ;) ελα πεs "το φιλε.

Παντα βραδυα σε στεναχωρω Σακη!

Ποτε 0-400 , ποτε θα κανω καμια βλακεια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μονο 2α εχει το αμαξι σου??

Την 1η την εχεις διαγραψει εντελως απο το κιβωτιο? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε πρωτα να διαπιστωθει αν δουλεψει και μετα..

Δεν γινεται μια σκεψη που εκανε ο Σακης να πει εκανα αυτο και εβγαλα τοσο και το κανει και ενας αλλος και να σπασει...

Γιαυτο δεν μιλαει ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Ελα να παμε αναβαση απο γεφυρα Μπαλντουμας μεχρι την Μαζια, απο τον παλιο "καλο" δρομο, να σε ξεφτιλισω. Η KW σου δεν πιανει μια διπλα στην MST μου :lol: :lol:

:lol: :lol: και ειμαι και με εργοστασιακο υψος!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ τα αγαπημενα μου σημεια...

Εκει χορευοντας ανεβαινα με το κολτ , μακραν το καλυτερο αμαξι που ειχα μεχρι τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι καπετανιε? στριβειs και στην στερια? και εγω που νομιζα πωs εισαι καλοs μονο στο θαλλασιο στριψιμο :lol: :lol: !!!!! Μπραβο ρε φιλε πολυ χαιρομε για την coltara σου. Σου το ειπα εγω πωs θα μεταμορφωθει το εργαλειο σου ;) Ειναι η αναρτηση τελικα το αλφα και ωμεγα σε ενα αυτοκινητο.Αντε να μαs παs και καμια βολτα.Ξερω ενα χωματοδρομο γαματο με σαμαρια και χαντακια εκει να παμε για στρωσιμο :p :P !!!!!!!!! wastegate φυγε απο την συζητηση εσυ εισαι πλεον DRAGSTER μερια :p :P

Link to comment
Share on other sites

λογαριαζετε χωρις τον ξενοδοχο ομως και οι δυο σας :D :D :D

Επειδη συντομα θα ανηφορησω για Γοτιστα καποιο απο τα επομενα ΣΚ θα ενημερωσω και για καφεδακι αλλα και να σας μελανιασω και τους δυο σας , και μην μου πειτε ειμαστε απο εκει και ντοπιοι και αλλα τετοια και ξερουμε την διαδρομη , τα ακουω βερεσε :D :D :D

Εχω κανει μεταπτυχιακο στην Μπαλντουμα και εκει θα μιλησει η Κ-sport .... A και οι χαμενοι κερνανε τσιπουρα οχι φρεντοτσινο για να την βγαλουν οικονομικα :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Eχω ξεκινησει απο χτεs μετα τιs δηλωσειs του makis38 προπονηση!!!! Eχω καψει πολυ λαστιχο ανεβα-κατεβα :mad: Θα τα βρειs σκουρα φιλαρακο B) ! Υ.Γ κανω διαιτα απο χτεs,περιμενω με ανυπομονησια τα κερασματα :D

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! Σωστος!!!!!!!

Δε ξερω ποσα κιλα εισαι ακριβως Σακη και ουτε ξερω στα ποσα εχεις σκοπο να φτασεις ... αλλα εγω ειμαι αλαφρωμενος , 82 κιλα :D :D :D +τα τετραπιστονα νομιζω οτι εχω το συγκριτικο πλεονεκτημα...οσο για την προπονηση που λες ολα καλα αλλα εγω οταν κανω προπονηση εκει στην αγαπημενη Ηπειρο κανω στην διαδρομη Μπαλντουμα - Γοτιστα που απλα δεν υπαρχει αλλου και το ξερεις, και ειδικα τωρα που εχει και κατι κομματακια με φρεσκια ασφαλτο ειναι σκετη τρελα :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εσυ μιλας τωρα απο την αλλη μερια, δηλαδη πηγαινωντας προς Μετσοβο. Φυσικα και δεν υπαρχει αλλου τετοια ειδικη, αλλα μια που εκανες το λαθος και μια που βρεθηκες απο κατω, ουτε μπαριερες, ουτε τιποτε....και θα ειναι και απο ψηλα το πεσιμο.... :lol:

Οποτε εγω κερναω τα τσιπουρα, προκαταβολικα....και δεν θα οδηγω εκεινη τη μερα...Σωστα πραγματα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη λέω να ακολουθήσουμε την εξής σειρά:

 

1) Πάμε για τσίπουρα

2) Συνεχίζουμε με κατανάλωση υπερβολικής ποσότητας κρεατικών

3) Το γυρίζουμε σε μπυρίτσες να σβήσουμε την κάψα

4) Πάμε και ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ!!

5) ... φυσικά με την ταυτότητα στο στόμα :wacko: :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...