Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Τον ιουνη εχω γαμο στα γιαννενα θα ανεβω να τα πουμε....μην ψαχνεις εσυ εισαι αλλο επιπεδο βελτιωσης αφου πιανουν τα χερια σου να στησεις carbon καπω .......respect

Link to comment
Share on other sites

Καλα βλεπειs δεν εισαι για οφθαλμιατρο τελικα :D :D δεν εχω κατι καλο αυτη τι στιγμη φιλοs να δειξω,λιγακι υπομονη μεχρι να τελοιωποιηθει το MONSTER :mad: ειπαμε μισεs δουλειεs δεν κανουμε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

japan και τα μυαλα στα καγκελα!! πρεπει να δειξουμε στουs ευρωπαιουs οτι με playmobil δεν παιζουμε!!!!! τα δικα μαs παιχνιδια ειναι μονο για αντρεs ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα φιλε αστο, ειμαι σχεδον καθε 15 μερες γιαννενα...πως δεν σε εχω πετύχει ποτε??? αμα δεις κανενα μαμα Τ ασημι ριξε μια κορνα και ελα μιλα μου αμα δεν μπω στη μεση του δρομου να σε σταματησω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε καλοs τον μιχαλακη :) απο που εισαι ρε φιλε και μαs ερχεσε καθε 15 μερεs στα γιαννενα? Οσο για την κορνα την εχω βγαλει OFF για θεμα βαρουs. Oποτε μπεs μπροστα και φραξε μου τον δρομο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε καλοs τον μιχαλακη :) απο που εισαι ρε φιλε και μαs ερχεσε καθε 15 μερεs στα γιαννενα? Οσο για την κορνα την εχω βγαλει OFF για θεμα βαρουs. Oποτε μπεs μπροστα και φραξε μου τον δρομο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!!!!!!!

Απο Πάρο και σπουδάζω Λάρισα αλλα λόγω έρωτα με τρώνε τα χιλιόμετρα...χοχοχο...αστα...ναι ανεβαίνω συχνα...οκ αμα σε πετ΄υχω θα σφυρίξω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

παιδες ειναι κανενας για καφεδακι μεσα στην εβδομαδα????? γιατι την κυριακη ξανα φευγω..... :(

Link to comment
Share on other sites

Οσο για την κορνα την εχω βγαλει OFF για θεμα βαρουs. Oποτε μπεs μπροστα και φραξε μου τον δρομο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!!!!!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!! καλα εισαι τελειως καμμενος :D :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τι μου ειπεs τωρα??????? Μια συμβουλη θα σου δωσω βγαλε OFF τα κοντερια σου να μην γραφουν χιλιομετρα γιατι αν ερθει η ωρα να το πουλησειs δεν θα βρισκειs αγοραστη :lol: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΦΥΡΙΓΜΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο Πάρο και σπουδάζω Λάρισα αλλα λόγω έρωτα με τρώνε τα χιλιόμετρα...χοχοχο...αστα...ναι ανεβαίνω συχνα...οκ αμα σε πετ΄υχω θα σφυρίξω εγώ...

Με Γιαννιωτισσα εμπλεξες που την βρηκες?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 1700 στο παρκινγκ του Carefour, λεω γω τωρα, γιατι αν περιμενουμε δεν προκειται να συναντηθουμε ποτε. Εαν δεν μπορειτε σημερα τοτε αυριο στις 1700 στο ιδιο μερος. Οποιος θελει αλλο μερος να το πει....

 

Ενταξει??

Link to comment
Share on other sites

υπερτουμπανο !!! αυτα ειναι !!! αμα ανεβω το καλοκαιρι στο χωριο του πατερα μου θα περασω να σε δω και γω παγουρα :p να κανω και μια επισκεψη στο περαμα στο 625 να θυμηθω τα παλια χεχε !!

Link to comment
Share on other sites

φωτο εντυπωσεις κ ολα αυτα!!!!Κανενα ανοιγμα ???

Η δεν πηγε κανενας???

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα για πλακα με του Σακη και εφαγα 857,5 καροτσες...Πηγα επισης βολτα με ενα Mazda 3 MPS μαμα, και το CΖΤ τωρα μου φαινεται σαν ενα Twingo που ειχα παλια...Φωτογραφιες δεν βγαλαμε...γιατι ξεχασαμε...αλλα εβρεχε κι'ολας...Ηρθανε κι αλλα παιδια απο το Skoda club και το Peugeot club.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες......σας τα χαλασε ο καιρος ομως :wacko:

Για να βγαζατε και καμμια φωτο....

 

Πηγα επισης βολτα με ενα Mazda 3 MPS μαμα, και το CΖΤ τωρα μου φαινεται σαν ενα Twingo που ειχα παλια

Και εμενα μου αρεσει...αλλα πολλα κυβικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε τωρα με το καλο να μαζευστε που γνωριστηκατε-Πολλα μπραβο σας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...