Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

OK 7 στο γιαννιωτικο σαλονι! manimani ανελαβε κ με τηλ οτι μπορεις..

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει ρε παιδιά..Αφού έχει αρκετά Coltακια στα Γιάννενα σίγουρα μπορείτε να μαζέψετε και άλλους ανυποψίαστους!

 

Έρχεται και η Πανελλήνια στην Αλεξάνδρεια..Και δεν είναι και τόσο μακριά από Εγνατία, ε? :wink:

Άντε ψηθείτε να κατέβετε Αλεξάνδρεια που θα είμαστε πολλοί!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να κατεβασετε και να μοιρασετε το ενημερωτικο flyer του κλαμπ που θα βρειτε πατωντας εδω.

Link to comment
Share on other sites

Makis38 sorry
....

Τι sorry...καλα το ειπες...28αρηδες... :D

 

Μεχρι τις 14 εχουμε ακομη μερες θα δουμε...tolis84....

 

Νικο...εσυ που εχεις και τα μεσα...τυπωσε κανενα flyer...εχω χασει κατι καλα λεμε με κοκκινα cz3 που κανουνε και αυτες προπονηση στο δασος...τρεχοντας...

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευη το βραδυ θα ειμαι στα Ιωαννινα. Αν θελεις μιλαμε και τα τυπωνο στο σπιτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Τυπωσε τα ετσι κι""αλλιως...αν και δεν θα ειμαι και για πολλες μερες στα Γιαννενα πλεον...φευγω στις 22-23 Ιουνιου...ξερεις γιατι...και θα λειψω για ενα τετραμηνο...στις 23 Barcelona....

Link to comment
Share on other sites

ή σαββατο ή κυριακη, τολη δωσε μια ωρα και μερος..

Link to comment
Share on other sites

..οταν αποφασισετε..παρτε με και μενα ενα τηλεφωνο...μολις γυρισα απο Αθηνα...σαββατοκυριακο δεν θα τσεκαρω email...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

αντε παιδια τωρα παλι που ερχεται ο χειμωνας και ολοι θα γυρισουμε πισω να ετοιμασουμε καμια συναντηση και στα γιαννενα, μην χαθουμε..

Link to comment
Share on other sites

πέμπτη παρασκευή σαββάτο ήμουν στα μέρη σας

 

λίγα τα κολτ που είδα (ήταν κι ένα με αθηναϊκές πινακίδες στο πάρκινγ του olympic)

στα γιάννενα, αλλά πολλά περισσότερα στη ηγουμενίτσα και στα σύβοτα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...