Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

Μέλη του club στα γιάννενα???? Δώστε το παρών... Που είστε? Παααααάρα πολλα κολτ..... αλλα μέλη???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Ουτε μια ομαδα μπασκετ τα βασικα μελη δεν θα συμπληρωσουμε ρε σεις!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εφόσον υπάρχουν πολλά colt στα Γιάννενα δεν βάζετε κανένα ενημερωτικό σημείωμα με την διεύθυνση του club σε κανέναν υαλοκαθαριστήρα ???

 

Η ενημέρωση δεν έβλαψε κανέναν...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Τολη γυναικοδουλεια μου μυριζει!!!

 

NTAIS (ή νιντζα?) Γιαννιωτης ειμαι αλλα σπουδαζω θεσ/νικη..

Link to comment
Share on other sites

Αφου ξερεις το παρατσούκλι μου κατάλαβα! Τι λέει είσαι καλά!!!

 

Αντε να κανονιστει γρηγορα η συναντηση να δουμε και ποιοι ειμαστε γιατι μπορει ναγνωριζομαστε και με αλλους και να μην το ξερουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη ενας γνωστος με το λευκο czt που τα βγαζω καπου και που...οντως στα Γιαννενα υπαρχουνε αρκετα colt...οχι ακριβως πολλα θα ελεγα....πολλα ειναι τα corsa...παρα πολλα μαλιστα...

αλλα στα Γιαννενα ο κοσμος ως γνωστον ειναι "κουμπωμενος"...γι""αυτο πιστευω οτι δεν ειμαστε οργανωμενοι σε συναντησεις κλπ...αν και ""μεις με το Νικο (mani-mani) εχουμε κανονισει στο παρελθον συγκεντρωσεις...

Αντε για πειτε που θα βρεθουμε αυτο το Σαββατοκυριακο...καιρου επιτρεποντος και διαθεσεως θελοντος...

Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδια για το Σαββατο για συναντηση στα Γιαννενα ποσταρετε!! να πουμε μια ωρα?Προτεινω απογευματακι..

Link to comment
Share on other sites

Για Σαββατο απογευμα ειμαι μεσα. Γιαννιωτικο σαλονι ειναι καλα??? Πεστε ωρα...

Link to comment
Share on other sites

για να το κλεισουμε οποτε για αυριο 7 στο γιαννιωτικο σαλονι.. ποσταρετε παιδια..manimani κανε ενα κοπο εφοσον εχεις τηλεφωνα απο αλλα μέλη ειδοποιησε (μιλα με makis38) απλα να ποσταρετε για να στειλω και πμ σε παιδια ( chrcolt,tolis84,wastegate )

Link to comment
Share on other sites

σορρυ ρε παιδια αλλα σημερα δουλευω κατω στη παραλια βραχου αν εχετε ακουστα ηθελα πολυ να ερθω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...