Jump to content

καλως σας βρηκα


Recommended Posts

Καλησπερα παιδες! κατοχος colt 5θυρου, και ευελπιστω ωπου να ναι czt! η απορια μου ειναι τωρα αν ειναι κατι συγκεκριμενο που πρεπει να προσεξω πριν αγορασω καποιο czt? Θελω να αλλαξω κατηγορια γιατι οταν αγορασα το δικο μου στο car δεν επαιζαν turbo οποτε βολευτηκα εναν χρονο.. τωρα ομως ηρθε ο καιρος της αλλαγης! Οπότε καθε συμβουλη ευπροσδεκτη! Η χρηση που θα κανω θα ειναι αυτη που κανω τωρα δηλαδη κανενα ταξιδακι καμια εκδρομη και εφοσον ερθει το czt καμια βολτιτσα για κανενα πατηματακι.

Edited by kostas7
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλή διαμονή.

Με το καλό να πάρεις αυτό που θέλεις. Αν έχει το μαμά χταπόδι ίσως έχει θέμα δηλ τρύπα ίσως έχει πρόβλημα η οθόνη δηλ δεν δουλεύει το σασμαν ίσως έχει θέμα λογο κακής χρήσεις και τέλος να δεις της ανάρτησης

Τώρα αυτά που έγραψα αν βρεις σχετικά μαμά αν όχι λογικά θα είναι όλα αλλαγμένα όλα στην θεωρία βέβαια καλό μάστορα να έχεις και μην φοβάσαι για την αγορά 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος σε ευχαριστώ πολύ, μπήκα διάβασα για τα σασμάν κυρίως στο φόρουμ, αυτό που κατάλαβα είναι ότι όλα έβγαζαν θέμα εκεί.. λύση υπάρχει;

On 5/18/2021 at 2:56 PM, rallye28 said:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλή διαμονή.

Με το καλό να πάρεις αυτό που θέλεις. Αν έχει το μαμά χταπόδι ίσως έχει θέμα δηλ τρύπα ίσως έχει πρόβλημα η οθόνη δηλ δεν δουλεύει το σασμαν ίσως έχει θέμα λογο κακής χρήσεις και τέλος να δεις της ανάρτησης

Τώρα αυτά που έγραψα αν βρεις σχετικά μαμά αν όχι λογικά θα είναι όλα αλλαγμένα όλα στην θεωρία βέβαια καλό μάστορα να έχεις και μην φοβάσαι για την αγορά 

 

Link to comment
Share on other sites

Για το σασμαν που είπες κάνει έναν θόρυβο σχεδόν σε όλα αλλά δεν είναι κάτι που να σε ανησυχεί το κάνει όταν δεν πατάς τον συμπλέκτη. Δεν το κάνει συνέχεια στο δικό μου π.χ δεν το κάνει συχνα νομίζω όταν έχει κρύο το κάνει της περισσότερες φορές καλές βαλβολινες να έχεις και είσαι οκ 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος σε Ευχαριστώ, για το συγχρόνιζε που διαβάζω είναι μεγάλο το κόστος αλλαγής; Επίσης σαν κλαμπ στον παπρα έχουμε κάποια έκπτωση ;

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουμε έκπτωση στον πάπρα 

Οσο αναφορά το κόστος είναι ακριβώ σαν ανταλλακτικό και + τα μαστορικα + λάδια κ.τ.λ

Quote

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...