Jump to content

Κατοχος colt απο νεο ετος


Oxygen

Recommended Posts

Γειά σας παλικάρια. Κατα τυχη σας βρηκα ψαχνοντας σχετικα με τα colt.. Από το νέο ετος παραλαμβανω ενα coltaki cz3 1300 απο εναν μαντρά στην Αλεξάνδρεια  χωρις να το έχω δει από κοντά το αυτοκινητο. Βίντεο-φωτο δελεαστικη τιμή με παράδοση Αττικη και πεσαν οι υπογραφες μπαμ γιατί το βιαζομαι. Το αμαξι είναι αναριθμο αυστριακο με πολυ λιγα χιλιομετρα και φαινεται καλο(φαινεται). Εμπειρια μηδεν από colt ουτε καν εχω οδηγησει. Απότι ακούω είναι δυνατα και αξιοπιστα αλλα ξερά στην οδηγηση οπως τα mazda 2 οπου οι πισω επιβατες μαρτυρανε.. Πειτε μου εντυπωσεις δικες σας, τι να προσεξω, που να βρω φτηνα ζαντολαστιχα μαμα αλουμινιου και καμμια πατεντα αλανιαρικια μιας και πιάνουν τα χέρια μου 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο colt//club.gr. Να διαβασεις να τηρησεις και να σεβαστεις τους κανονες του κλαμπ. Οτι αναζητας θα το βρεις εαν ψαξεις στο φορουμ και οι ερωτησεις πανε στα καταλληλα θεματα οχι οπου να ναι. Με το καλο να το παραλαβεις και να ναι καλοριζικο με πολλα καλα και ασφαλη χλμ.  Καλη διαμονη!!

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, teodor said:

Καλως ηρθες στο club.

Ευχαριστώ φιλε μου. Εχω τόσες ερωτησεις αλλα δεν ξερω που να τις ξεκινησω. Για  πεσμου σε παρακαλώ επειδή το δικο μου εχει ηλιοροφη ποια εκδοση cz3 ειναι? Εχει τόσες πολλές.. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, borbos said:

αγορασες αυτοκινητο χωρις να το δεις απο κοντα?κ εισαγωγης κιολας?

 

Απιστευτο  για τα δικά μου δεδομένα αλλά Ναι το έκανα γιατί εχω ανάγκη το αυτοκίνητο σύντομα και γιατί ήταν σε ελκυστική τιμή. Εξαλλου κ αυτά που κυκλοφορουν εδω με γυρισμενα χιλιομετρα  και πρωην τρακαρισμενα καλυτερα είναι? Αν είναι να σου τύχει θα σου τυχει. Θα πηγαινα πάνω να το δω αλλά είναι πολλά τα χιλιόμετρα και τα εξοδα. Φαίνεται επαγγελματίας ο άνθρωπος θα δειξει. Αν τυχων δεν ισχυουν πολλα αποσα εδειξε και είπε την βολτα θα την κάνω να τον συναντησω

Link to comment
Share on other sites

δικα σου ειναι τα λεφτα κ οτι θελεις τα κανεις αλλα δν νομιζω οτι επραξες σωστα!
ας ελπισουμε να ειναι οπως πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, borbos said:

δικα σου ειναι τα λεφτα κ οτι θελεις τα κανεις αλλα δν νομιζω οτι επραξες σωστα!
ας ελπισουμε να ειναι οπως πρεπει.

Να την σκαπουλαρει δεν μπορεί έχω ολα τα στοιχεια του. Επισης θα μου δωσει 3μηνη εγγυηση καλης λειτουργιας. Θα ποσταρω τα νέα όταν το παρω αλλά γενικά δεν βλεπω κινηση στο φόρουμ. Εχω τοσες ερωτησεις.. Τελ παν

Link to comment
Share on other sites

Το forum είναι από το 2005.

Έχουν απαντηθεί σχεδόν τα πάντα για το colt.ορεξη να έχεις για διάβασμα!

Πλέον τα περισσότερα έχουν αλλάξει χέρια 3-4φορες...οι λύσεις είναι γνωστές πλέον σε όλα τα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Ορεξη για διάβασμα εχω χρόνο πολυ δεν εχω. Προσπαθησα να βρω τις απαντήσεις στα ερωτηματα που έχω αλλά τίποτα μέχρι τώρα. Αν είναι να κοσκινιζουμε το φορουμ με τους μηνες για να απαντηθούν τα ερωτηματα μας τότε χαιρω πολυ. Είπα να προετοιμαστω εδώ μέσα για το τι να περιμένω και να κάνω κάποιες αγορες να τις εχω έτοιμες αλλα δεν το βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου με όλοι την καλή διάθεση που έχω θα σου πω δεν χρειάζεται να ψανεις με τους μήνες όπως λες υπάρχει και η αναζήτηση. Και όσο αναφορά τον χρόνο θέλω να με πιστέψεις ότι πλέων κάνεις δεν έχει απλά αν θελεις όλα γίνονται. Καλοτάξιδο και πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχεις και καλές γιορτές 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...