Jump to content

Πανελληνια συναντηση Λουτρά Πόζαρ -2019


Recommended Posts

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους μας που και μετά από 14 χρόνια υπάρχει το colt//club. Και δεν εννοώ τους διαχειριστές αλλα όλα τα μέλη. Για εμένα έχει γίνει οικογένεια και κάθε χρόνο ανυπομονώ για την εκδρομή για να δω τους φίλους μου και να γνωρίσω και άλλους. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς που μας τιμήσετε με την παρουσία σας. Και τώρα τα ωραία ακόμη δεν μπορώ να πιστέψω αυτό που μου κάνατε για την ανακοίνωση της εκδρομής ακόμη σκουπίζω τα δάκρυα από την χαρά και την τιμή που θα γίνει η εκδρομή στην Δράμα θα σας περιμένουμε όλους. Υγεία  και ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μία εκδρομή τελείωσε!Η οργάνωση πολύ καλή από τους διαχειριστές μας,σημαντικό ότι παρά την απόσταση υπήρχαν πολλές συμμετοχές με παλιά και νέα μέλη που πιστεύω να το ευχαριστήθηκαν!Περάσαμε υπέροχα όπως εμείς ξέρουμε σε κάθε εκδρομή και έρχονται και καλύτερα!Να είμαστε καλά όλοι και τα λέμε στην επόμενη εκδρομή μας στην υπέροχη Δράμα!Ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους και προσοχή στους δρόμους!!Α και να πώ ότι το σχέδιο φέτος που επιλέχθηκε για τις μπλούζες είναι ένα από τα καλύτερα!😉😉

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπήκαμε και στα λουτρα ήταν ωραία. Το τοπίο ήταν ομιχλώδες αρκετά. Τα colt είναι ποιο ωραία από τα evo και ποιο γρήγορα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • brutal featured, unfeatured and unpinned this topic
×
×
  • Create New...